Tema sukurta: 2014.11.06 23:19
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2014.11.14 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
mezmerize rašė:
mylimukė rašė:
nežinau, mano diedas tai už mane šimtąkart geriau parduotuvėj gaudos. aš kai nueinu,tai pastoviai valgyt nėra ką.

alkana nueik :D


ne tame čia esmė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.16 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuvedrax
zuvedrax
Naujokas
gal kas zinot gera paskaitele apie vaiku auklejima?...nueiciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.17 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Indre52
Indre52
Naujokas
As tai deruosi su saviskiais, mane is Teri jos labai veikia tai jai maniske isterikuotu tai dar ir kampa vidury parduotuve surasciau ir nepatingeciau nubausti ir pastatyti kampe zinok kad mama nejuokauja nes viena karta kavinej buvau I kampa pastacius tai iskarto suprato su kuo reikalai turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.17 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Indre52
Indre52
Naujokas
As tai deruosi su saviskiais, mane is Teri jos labai veikia tai jai maniske isterikuotu tai dar ir kampa vidury parduotuve surasciau ir nepatingeciau nubausti ir pastatyti kampe zinok kad mama nejuokauja nes viena karta kavinej buvau I kampa pastacius tai iskarto suprato su kuo reikalai turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.21 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keyti
Keyti
Pažengęs
Kažkas "iškapstė" man postą, bet žiūriu, kad jis manęs nebeatitinka. Smagu pažvelgti į savo pačios pokyčius, plika akimi.. ) Ir tarp kitko, vaiko užgaida atspindi pačių tėvų, - buvusią užgaidą. Žinoma, tokiais atvejais, nieko kito nebelieka, tik kramtyti savo veiksmų rezultatus ir ieškoti išeities.

Tokių isterijų dažna priežastis, - perkame lepiname, o paskui susiprastiname, ko vaikas nesupranta, - KAIP ČIA TAIP?. Ir visgi pasirodo, kad meilė yra menas, kurio reikia mokytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.12 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bausme
Bausme
Naujokas
Parsitempi istetikuojanti vaiką nusikabini diržą kelnes žemyn ir nuo dusios ikerti ir i kampa geriausias vaistas nuo ligu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.12 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Keyti rašė:

Mano atžvilgiu, labiausiai užkliuvo ne vaiko, o tėvų elgesys. Kai kas pasakytų, kad ignoravimas tai puiki priemonė užkirsti kelią tokiems veiksmams, tačiau mano atžvilgiu - ne. Kaip manote Jūs?


Tikrai taip, tėvai nuo paties pirmojo karto neturėjo nusileisti ir taip neapdairiai parodyti vaikui, kad rėkimu ir isterijomis galima išsikovoti norimą. O jau kartą gavęs, dabar žino - rėk ir gausi. Dabar vienintelis likęs būdas - ignoruoti, visiškai visuomet, kai užsispiria.

Bausme rašė:

Parsitempi istetikuojanti vaiką nusikabini diržą kelnes žemyn ir nuo dusios ikerti ir i kampa geriausias vaistas nuo ligu


Ugnį žibalu gesinti? Na na...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.15 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Bausme rašė:

Parsitempi istetikuojanti vaiką nusikabini diržą kelnes žemyn ir nuo dusios ikerti ir i kampa geriausias vaistas nuo ligu


geriausia dar priristi prie kryziaus ir nuplakti ar pravesti sadomazachizmo seansa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai