Santrauka: vairuotojai padekit
Tema sukurta: 2007.09.13 18:21
1 2 Toliau Paskutinis
2007.09.13 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diodor
diodor
Naujokas
situacija yra tokia, jei pvz as perku automobili, tas auto buvo apdraustas prival. civil. ats. draudimu, pvz draudimas dar galiuoja 6 menesius, ar po perrasymo automobilio ant mano vardo tas draudimas dar galios? ar man bus atlyginta zala jei kas nors nutiks?

Raktažodžiai:
Automobilis, draudimas, Kasko, Privalomosios civilinės atsakomybės draudimas, avarija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
tas draudimas negalios, tau reikia nueiti pas ta draudika ir perrasyt draudima. Bet speju kad tau sudarys tiesiog nauja sutarti ir is jos atskaiciuos tiek $$$ kiek buvo like tam buvusiam draudime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomuliukas33
Tomuliukas33
Pradedantysis
tas draudimas tau dar galios 2 savaites,as pirkau masina ir as zinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
ir ? jei jis nori su 6men draudimu dvi savaites vazinet tai jau jo reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diodor
diodor
Naujokas
as noriu su tuo draudimu 6 menesius ir atvazinet, gal zinot kas kokius draudimo kompanijas, kurie leidzia taip daryt? labai jau brangu daryt draudima dabar man butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KuZZo
KuZZo
Naujokas
tas draudimas galios dar 15 dienu po isigijimo. GAli daryti taip registruok masina ant tevo ar motinos... svarbu kad asmuo turetu daugiau 25 metus cia lietuvos draudime. kitur gal kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diodor
diodor
Naujokas
bet jei masina bus registruota ant tevu, as padarysiu kokia nors avarija, atsakingi bus tevai? kazkaip dabar nauji istatimai, kad atsakingas tas asmuo, ant kurio registruota masina o ne vairuotojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
Originally posted by: KuZZo

tas draudimas galios dar 15 dienu po isigijimo. GAli daryti taip registruok masina ant tevo ar motinos... svarbu kad asmuo turetu daugiau 25 metus cia lietuvos draudime. kitur gal kitaip.


dabar daugelyje draudimo bendroviu draudziantis ir nustatant draudimo imoka atizvelgiama ar su tuo automobiliu vazines kiti asmenys jaunesni nei 24-25 metai ir pan. tai jau nelabai veikia tas bajeris su registravimu ant pensininku. Ne taip daug pigiau gaunasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
Originally posted by: diodor

bet jei masina bus registruota ant tevu, as padarysiu kokia nors avarija, atsakingi bus tevai? kazkaip dabar nauji istatimai, kad atsakingas tas asmuo, ant kurio registruota masina o ne vairuotojas


automobilio savininkas atsakingas tik tuo atveju jei savininkas neisduotu vairuotojo. Bet sis istatymas dar nepriimtas ir svarstomas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlastingShine
BlastingShine
Pažengęs
Originally posted by: diodor

as noriu su tuo draudimu 6 menesius ir atvazinet, gal zinot kas kokius draudimo kompanijas, kurie leidzia taip daryt? labai jau brangu daryt draudima dabar man butu


leidzia tik tos kurioj ir buvo drausta. Ir isvis pasiskambink draudimo brokeriam jie tau viska isaiskins, draudimo imokas gali pasiziuret www.edraudimas.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.14 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diodor
diodor
Naujokas
aciu uz pagalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.08 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ausryciuke
ausryciuke
Naujokas
nea negalios zala atlyginta nebus nusipirkus automobili su draudimu jis galioja dvi savaites
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.08 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ausryciuke
ausryciuke
Naujokas
as galiu dirbu dk pzu mano nr867121519
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


crazy4alfa
crazy4alfa
Pažengęs
Jei ant tevu uzrasai auto apdraudi taip pat ju vardu - jis negalios, jei asmeniui kuris vairuos auto nera 25m. vat tokia istorija... ne kalnus jis kainuoja... sugebi ipirkt auto sugebek ir draudima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.24 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kama
kama
Naujokas
Drausti tevu vardu tikrai neiseitis, atsitikus ivykiui sumokesi kur kas daugiau, taigi neverta. Uz automobili yra atsakingas jo savininkas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kodelciuke
Kodelciuke
Naujokas
Geriausia tai yra draustis per draudimo brokerį, pvz.: yra toks IIZI. As per juos visada draudziuosi, tai jie ne tik kad pasiulo visu kompaniju kainas, bet ir pakonsultuoja visais klausimais.. buvau ikalusi vienam, turejau tik ju telefona, nes del draudimo visada su savo brokeriu bendravau, tai jis net ir padejo del zalos susitvarkyti.. Kazkaip be jokiu rupesciu ir nervu, jei reikia kazka drausti, tai viska man supasakoja kur geriau draustis, kur blogiau ir kas smagiausia, kad vairuotojų privalomas draudimas pas juos su nuolaida metams.. o didziausias pliusas, kad apdraudzia internetu, sedziu sau namie suzinau visu draudimo kompaniju kainas ir pasidraudziu.. daug laiko ir nervu sutaupau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.09 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielė70
Gabrielė70
Naujokas
Pritariu, kad per brokerius geriau.
Aš anksčiau visą laiką civilinės atsakomybės draudimą internetu per if.lt darydavau, nes ten buvo mano būsto draudimas, bet vėliau atradau, kad per draudimas.lt galima pažiūrėti tuo metu pigiausią esantį variantą ir iškart per juos nupirkti. Na nebent pirmoje vietoje būna kokia nors negirdėta firma. Tada imu iš to, kas antroje vietoje.
Paskutiniais metais dažniausiai geriausią variantą pasiūlo Gjensidige. Tai tą ir perku. Gal jau penktą kartą tą pirkau. Moku paprastai apie 65-70€. Per 7 paskutinius metus nelabai kaina keitėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.09 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Gabrielė70 rašė:

Pritariu, kad per brokerius geriau.

Užsiimant brokerine veikla nesidraudžiama civiline atsakomybe, todėl nereikia dainuoti, kad brokeriai kaip Jėzus Kristus. Yra ir kitų skirtumų, ne vien tik šis, todėl su jais gerai tol, kol gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.10 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Geriau draustis pas tuos kur grazesnes draudimo agentes , o draudimo salygos ar kaina pas visus panasi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.10 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
arnie rašė:

Geriau draustis pas tuos kur grazesnes draudimo agentes , o draudimo salygos ar kaina pas visus panasi .


čia turbūt tik tiems, kas stažo ir amžiaus turi pakankamai. man skaičiuojant per įvairias bendroves iki 100 eur skirtumas gaudavosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai