Santrauka: B kategorija
Tema sukurta: 2016.03.23 15:44
2016.03.23 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lllllll
lllllll
Naujokas
Kiek kainuoja issilaikyti B kategorijos teises, ir ar galima moketi dalimis ir nuo ko tai priklauso? aciu uz atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.23 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Tik laikyti egzaminus, ar mokytis + laikytis egzaminus? Dėl egzaminų kainų - regitra.lt, mokymosi kainos - tau patinkančios vairavimo mokyklos puslapyje. Mokėjimas dalimis - priklauso nuo mokyklos, bet argi visos kainos sumokėjimas - didelė problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.23 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
orientacine kaina i 500e turetum sutilpt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alanija
Alanija
Naujokas
Sveiki

Gal kas parekomenduotu gera vairavimo mokykla Vilniuje, geriau butu kur nors Justiniskese??
labai jau isinorejau pagaliau teises isigyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Alanija rašė:
Sveiki
Gal kas parekomenduotu gera vairavimo mokykla Vilniuje, geriau butu kur nors Justiniskese??

labai jau isinorejau pagaliau teises isigyt


Nežinau ar ten situacija nepasikeitė, bet man, savu laiku, kai teises laikiausi, visai patiko Draiveris. Jis dabar turi 3 filialus Vilniuje: Prie Čiurlionio stotelės (Naujamiestis), prie Pramogų Arenos stotelės ir prie Baltrušaičio maksimos (Pašilaičiai). Tai tau arčiausiai turbūt Pašilaičiai būtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Alanija rašė:

Sveiki



Gal kas parekomenduotu gera vairavimo mokykla Vilniuje, geriau butu kur nors Justiniskese??

labai jau isinorejau pagaliau teises isigyt


Vilniuje tų vairavimo mokyklų labai daug. Beveik niekad nebuvęs Justiniškėse, bet tikrai nors viena turėtų būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.10 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spragtuke
Spragtuke
Naujokas
Is tiesu daug labai vairavimo mokyklu Vilniuje, pasirinkimas yra neblogas. As tai mokinausi vairuoti Adpilyje :)
Tokia vairavimo mokykla Justiniskese yra. Man ten visai patiko. gerai paruose regitrai. O kai ziurejau Draiveryje, tai ten kainos gerokai didesnes...gaila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.10 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Spragtuke rašė:

Is tiesu daug labai vairavimo mokyklu Vilniuje, pasirinkimas yra neblogas. As tai mokinausi vairuoti Adpilyje

Tokia vairavimo mokykla Justiniskese yra. Man ten visai patiko. gerai paruose regitrai. O kai ziurejau Draiveryje, tai ten kainos gerokai didesnes...gaila


Na, kai aš mokinausi, kaina man vienodai švietė. Man svarbiau buvo, jog šalia darbo būtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.11 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alanija
Alanija
Naujokas
O, aciu uz patarimus visiems labai . Pabandysiu uzbegti i Adpili pasidairyt ir manau apsistosiu cia vairavimui. Jis visai salia manes Taikos gatvej randasi) Tiek metu gyvenu, o kas mano panosej nemaciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.05 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darius516
darius516
Naujokas
Sveiki, prieš Regitros valstybinį egzaminą, KET bilietus rekomenduoju spręstis čia www.ManoKet.lt
Sėkmės visiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.05 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darius516
darius516
Naujokas
Sveiki, prieš Regitros valstybinį egzaminą, KET bilietus rekomenduoju spręstis čia www.ManoKet.lt
Sėkmės visiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai