Tema sukurta: 2015.12.18 13:02
2015.12.18 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rituke2
rituke2
Naujokas

Artėja Valentino diena, meilės diena. Porelės, ar švečiate šią dieną?  Ką dovanojate Valentino dienos proga?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilmukas3
vilmukas3
Naujokas

Žinoma, nuo pat draugystės pradžios su vaikinu simboliškai minime švento Valetino dieną, susiplanuojame sau pramogų nueiname į kiną, teatrą ar kokį koncertą o po to į restoraną pavakarieniauti  :)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabre3
gabre3
Naujokas

Mylėti ir dėmesį rodyti reikia kiekviną dieną o ne tik per Valentino dieną...

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


danusiukas2
danusiukas2
Naujokas

Patarkite, ką padovanoti vaikinui Valentino dienos proga :)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laura381
Laura381
Naujokas
man tai valnetino diena visada atsocijuojasi su mielais dalykais, nuoširdžiomis dovanomis. Kažką padarytu su meile vieną kartą savo draugui dovanojau nuotraukų rėmelį ir sudėjau mūsų gražiausias ir linksmiausias nuotraukas, tai keli metai jau praejo o nuotraukų rėmelis vis dar stovi pas mus ant lentynos, kelia malonius prisiminimus. O dovanojau panašų į tokį rėmelį irgi, kad būtų love užrašai ir kelios nuotraukytės įsidėtų , o ne viena https://www.breto.lt/produktas/nuotrauku-remeliai-gyvenk-juokis-mylek/ . tikiuosi suteikiau idėjų kažkokių ir jums
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Paminėti šią dieną paminim, su vakariene, šampanu. Dovanų nesidovanojam, čia ne tokia proga kad reiktų sukt galvą dėl dovanų ar išlaidaut smulkmenoms. Nemėgstu jokių niekučių, kur stovi ir dulkes renka, nereik man jokių pagalvėlių ar pliušinių žaisliukų su užrašais myliu, mano ir t.t., jokių ten meilės kuponų ar dar kažko nedarom. Gyvenam ir taip vienas kitą palepindami ir pan. Kiekvieną dieną mylim, ne tik per Valentiną. Aš aišku pagaminu vakarienę, Jis parneša man gėlių. Pasijungiam filmą ir pavakarojam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
Kipšiukė rašė:

Paminėti šią dieną paminim, su vakariene, šampanu. Dovanų nesidovanojam, čia ne tokia proga kad reiktų sukt galvą dėl dovanų ar išlaidaut smulkmenoms. Nemėgstu jokių niekučių, kur stovi ir dulkes renka, nereik man jokių pagalvėlių ar pliušinių žaisliukų su užrašais myliu, mano ir t.t., jokių ten meilės kuponų ar dar kažko nedarom. Gyvenam ir taip vienas kitą palepindami ir pan. Kiekvieną dieną mylim, ne tik per Valentiną. Aš aišku pagaminu vakarienę, Jis parneša man gėlių. Pasijungiam filmą ir pavakarojam.


Nusprendėm į Trakus nuvažiuot, užsisakėm staliuką restorane, pavakarieniausim, gėlių padovanosiu ir viskas. Jokių neąmonių nedovanosim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Man išvis keistai atrodo, kai žmonės sugalvoja dovanoti dovanas, bet nežino ką dovanoti ir visur klausinėja ir ieško idėjų. Tokiu atveju geriau nedovanot nieko, nei kokią paskubom nupirktą nesąmonę ir nusižiūrėtą idėją. Bet čia tik mano nuomonė. Man labiausiai ir patinka gauti gėlių, pasėdėti ar namuose, ar restoranėly kokiam, romantiškai pasibūt ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 18:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Kipšiukė rašė:

Man išvis keistai atrodo, kai žmonės sugalvoja dovanoti dovanas, bet nežino ką dovanoti ir visur klausinėja ir ieško idėjų. Tokiu atveju geriau nedovanot nieko, nei kokią paskubom nupirktą nesąmonę ir nusižiūrėtą idėją. Bet čia tik mano nuomonė. Man labiausiai ir patinka gauti gėlių, pasėdėti ar namuose, ar restoranėly kokiam, romantiškai pasibūt ir tiek.



Neturiu panelės :( BEEEEE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Tai tau pasisekė, dvi šampano taurės tau vienam, ir gėles sau pasidovanoji, ir vakarienė visa tik tau.. Jėėė, viskas tik tau vienam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Kipšiukė rašė:

Tai tau pasisekė, dvi šampano taurės tau vienam, ir gėles sau pasidovanoji, ir vakarienė visa tik tau.. Jėėė, viskas tik tau vienam


Mama nesupras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.09 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Tai gėles mamai atiduok, kam tau jos? O šampaną ir maistą pats suvartok, viskas bus gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
rituke2 rašė:

, ar švečiate šią dieną?  Ką dovanojate Valentino dienos proga?</p>


nebent su galva butu kazkas negerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai