Tema sukurta: 2010.03.31 16:39
2010.03.31 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pliusminus
pliusminus
Naujokas
BIGBANK pradejo teikti kreditus kartu su draudimu nuo nedarbo, jeigu prarandi darba ir nesugebei issimoketi paskolos, tai draudimas ja padengia. ir tai nieko papildomai nekainuoja. ka manote apie sia naujiena?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
nemokamas suris - tik pelekautuose! O jau tas Bigbank - tereikia pabandyti laiku negrazinti paskolos, tai nepajusi, kaip jos palukanos virsys pacia paskola. Isidarbino pas musu toks vaikis, kurio pana per kvailuma internetu jo vardu paeme 1000 Lt, ismokejo 500 Lt, bet ne visa paskola is karto, o paskui turejo bedu ir paskolos negrazino kuri laika, tai nuo likusiu 500 paslukanos kartu su negrazintaja 500 lt suma isaugo iki 2000 lituku + dar antstoliai grezia nuo netoli 1000. Taigi, jo nebaigti moketi 500 litu privede iki 3000 lt skolos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
Manau geriau išvis nesiskolinti jeigu nežinai ar sugebėsi atiduoti ir tada nereikia jokių bankų ir jų procentų mokėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
G04Tereza rašė:

nemokamas suris - tik pelekautuose! O jau tas Bigbank - tereikia pabandyti laiku negrazinti paskolos, tai nepajusi, kaip jos palukanos virsys pacia paskola. Isidarbino pas musu toks vaikis, kurio pana per kvailuma internetu jo vardu paeme 1000 Lt, ismokejo 500 Lt, bet ne visa paskola is karto, o paskui turejo bedu ir paskolos negrazino kuri laika, tai nuo likusiu 500 paslukanos kartu su negrazintaja 500 lt suma isaugo iki 2000 lituku + dar antstoliai grezia nuo netoli 1000. Taigi, jo nebaigti moketi 500 litu privede iki 3000 lt skolos.


Aš jo vietoj būčiau padavęs į teismą ir tegu įrodo, kad aš pasiskolinau (jeigu viskas buvo padaryta ne per E-bankininkystę su draugo loginu). Nes jeigu bet kas gali be mano žinios už mane pasiskolinti tai jų sistema yra ydinga ir nepasirūpinta duomenų apsauga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lemlis
Lemlis
Naujokas
Pernai nedirbau 9men.-turiu sumoketi mokesciu inspekcijai 648lt va cia tai kreditas.0=-648
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na cia kur visi dabar kalba...ir dar ligoniu kasa,kelnes mauna...na reikia sleptis ..i miska...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
Lemlis rašė:

Pernai nedirbau 9men.-turiu sumoketi mokesciu inspekcijai 648lt va cia tai kreditas.0=-648


Bet kai netekai darbo juk reikejo i darbo birza registruotis, tada nebutu reikeje nieko moketi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
Mambo rašė:

Lemlis rašė:



Pernai nedirbau 9men.-turiu sumoketi mokesciu inspekcijai 648lt va cia tai kreditas.0=-648




Bet kai netekai darbo juk reikejo i darbo birza registruotis, tada nebutu reikeje nieko moketi.


jei nepretenduoji i bedarbio pasalpa, ko ten registruotis. nebesiulo ten jokiu darbu. o ir nelabai buvo kalbama, apie ta 72 lt mokesti anksciau, bent as negirdejau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
Aš ir be darbo biržos puikiai galiu darbą susirasti tai nafig man į ją registruotis arba turiu pinigų ir norių metų atostogų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.01 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robotukas
Robotukas
Pažengęs
Tai atostogauk visa gyvenima=D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.29 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Shadow3D rašė:

G04Tereza rašė:



nemokamas suris - tik pelekautuose! O jau tas Bigbank - tereikia pabandyti laiku negrazinti paskolos, tai nepajusi, kaip jos palukanos virsys pacia paskola. Isidarbino pas musu toks vaikis, kurio pana per kvailuma internetu jo vardu paeme 1000 Lt, ismokejo 500 Lt, bet ne visa paskola is karto, o paskui turejo bedu ir paskolos negrazino kuri laika, tai nuo likusiu 500 paslukanos kartu su negrazintaja 500 lt suma isaugo iki 2000 lituku + dar antstoliai grezia nuo netoli 1000. Taigi, jo nebaigti moketi 500 litu privede iki 3000 lt skolos.




Aš jo vietoj būčiau padavęs į teismą ir tegu įrodo, kad aš pasiskolinau (jeigu viskas buvo padaryta ne per E-bankininkystę su draugo loginu). Nes jeigu bet kas gali be mano žinios už mane pasiskolinti tai jų sistema yra ydinga ir nepasirūpinta duomenų apsauga.


TAIGI,KAD KVAILELIUI NEUZTEKO PROTO NEDAVINETI SAVO KODU PANAI, SU KURIA NEMATO DAR BENDROS ATEITIES. MAMA MIRE, TETIS - TOLIMUOSE REISUOSE, O PATS PANA PARSIVEDE, KOL JI JAM RAGA ISTUME
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.03 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


multivanas
multivanas
Naujokas
pliusminus rašė:

BIGBANK pradejo teikti kreditus kartu su draudimu nuo nedarbo, jeigu prarandi darba ir nesugebei issimoketi paskolos, tai draudimas ja padengia. ir tai nieko papildomai nekainuoja. ka manote apie sia naujiena?

Manau, kad tai ganėtinai neblogas pasiūlymas. Tačiau įžvelgiu keletą minusų:
1.Galimas pinigų praplovimas.
2. Tyčinis nemokėjimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.24 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karinaoleg
karinaoleg
Naujokas
As tai i viska labai skeptiskai ziuriu ir niekad neimciau paskolos. seip turejau kupiamaji gyvybes draudima, dejau sau tenai po 120lt, o si vasara del pinigu tai visai tragiska isejo, neturejau sumoketi, man pasiule puse sukauptu pinigu paimti anksciau laiko, o kiti toliau kaupsis. as sau pati kaip bankas, is saves be jokiu procentu ir galvos skausmo pinigus paemiau, dabar nors kvepuojasi kiek lengviau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.28 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nerijuz
nerijuz
Naujokas
Na, kad dėtum pinigus į kaupiamąjį gyvybės draudimą reikia turėti santaupų nuo pajamų kiekvieną mėnesį. O greitos paskolos kartais padeda kitais atvejais- pavyzdžiui jei reikia naujo automobilio, bet neskubi parduoti senojo, nes negali gyventi be jokios transporto priemonės. Taigi pasiskolini, nusiperki automobilį, o iki to laiko, kai reikės atiduoti paskolą jau būsi senąjį automobilį pardavęs- turėsi pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nakvile
Nakvile
Naujokas
Siūlau privengt greitųjų kreditų, jei ateitis miglota... Tik jeigu 100% esi įsitikinęs, kad grąžinsi per tą sutartą laikotarpį (arba greičiau) gali bandyt, nes palūkanos suės tavo pajamas greičiau nei susivoksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.28 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asu15
asu15
Naujokas
Na matyt būna situacijų, kai greitai reikia pinigų, o pasiskolinti arba nėra iš ko, arba tiesiog nesinori apkrauti giminių ar draugų, žmonių paskolos ne iš gero gyvenimo juk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.31 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viluntela
Viluntela
Naujokas
Tai gali but vienas is pasirinkimu , bet jeigu iseina, stenkis nesiskolint, nes mokesi veliau nemenkas palukanas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.23 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kukuliux
kukuliux
Naujokas
Na gerai, o jei aš visgi nusprendžiau imti tą greitą paskolą ir bandyt laimę.. Kur geriausia imti? Vienas pažįstamas ėmė iš čia - https://www.paskoliukas.lt/kreditas-internetu/  - bet čia tik vienas žmogus, o tų firmų internete milijonai... Kaip žinoti, kur geriausia ir patikimiausia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai