Tema sukurta: 2011.02.23 21:53
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.02.23 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Paskaičiau čia temų ir supratau, kad pykstate ant tų mėgėjų, kurie nori veidrodinio fotoaparato, atseit neturi kur dėti pinigų ir panašiai.
naa..
aš noriu sieti šiek tiek savo mokslus su fotografija ir taip pat esu mėgėja ir iš tėvų pinigų neprašysiu, turiu savo, taigi pirksiu už savo. kadangi esu pradedančioji norėčiau paklausti gal turite pasiūlyti kokį visai nieko aparačiuką iki 2000 tūkst. litų? esu nusižiūrėjusi vieną fotiką tai tikrai, kitus dar žiūrau. nusižiūrėjau sony, bet man liepė pasidairyti nikon arba canon firmų aparačiukus.
turiu "muilinę" bet ji mano norų nelabai atitinka.
fotiką pirksiu ne dėl to, kad atrodyčiau "krūčiau".
internete pasiskaičiau, o dabar noriu paklausti jūsų nuomonės. nenuviliat manęs draugas.lt forumas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Visų pirma, Canon ir Nikon apsimoka dėl priedų gausos, turiu omeny objektyvus. Sony nėra taip gerai įsitvirtinę. Taip pat dar rekomenduočiau peržiūrėti Pentax siūlomus daiktus, tik klausimas, ar pirksi naudotą, ar naują

Siūlyčiau Canon EOS 550D arba Pentax K-X (nors jis jau nebegaminamas lyg ir). O šiaip nebūtina pirkt veidrodžio, kad padarytum gerų kadrų, ypač, jei pereini nuo kompaktinės muilinės. Tereikia normalios patrankos su visais rankiniais parametrais ir gera optika Aišku, minusas tas, kad objektyvų negalėtum keist, bet nemanau, kad leisi šimtais Lt tiems objektyvams iš pradžių, tad verta apmąstyt.

P.S. Prie veidrodinių fotikų pridedami kit'iniai objektyvai yra tipo universalūs, bet taip nebūna Na sąlyginai universalūs, bet realiai atskirai parduodami objektyvai ir skirti, kad su vienais fotkinti portretus tarkim, su kitais - tolimus vaizdus, nes juk skiriasi ir židinio nuotoliai, ir diafragmos režimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Guccii rašė:

Paskaičiau čia temų ir supratau, kad pykstate ant tų mėgėjų, kurie nori veidrodinio fotoaparato, atseit neturi kur dėti pinigų ir panašiai.

naa..

aš noriu sieti šiek tiek savo mokslus su fotografija ir taip pat esu mėgėja ir iš tėvų pinigų neprašysiu, turiu savo, taigi pirksiu už savo. kadangi esu pradedančioji norėčiau paklausti gal turite pasiūlyti kokį visai nieko aparačiuką iki 2000 tūkst. litų? esu nusižiūrėjusi vieną fotiką tai tikrai, kitus dar žiūrau. nusižiūrėjau sony, bet man liepė pasidairyti nikon arba canon firmų aparačiukus.

turiu "muilinę" bet ji mano norų nelabai atitinka.

fotiką pirksiu ne dėl to, kad atrodyčiau "krūčiau".

internete pasiskaičiau, o dabar noriu paklausti jūsų nuomonės. nenuviliat manęs draugas.lt forumas :D


Tau vienintelis ir pats geriausias variantas: Nikon D3100. Apie 1800 jis kainuoja, bet tikrai nesigailėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Jeigu tikrai žinai, kad po savaitės ar mėnesio nenusibos, geriau ir pirk normalią kamerą, nes pinigai muilinei tokiu atveju kaip į balą būtu.

aš kiek domėjausi visai nieko už tokią sumą Canon EOS 500D ar EOS 550D.

http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=87&pid=12917

Nikon vertinami labiau, bet čia jau ne tokiam biudžetui ir objektyvus reikia prie jų gerus pirkti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Tereikia normalios patrankos su visais rankiniais parametrais ir gera optika


kam eikvoti pinigus perkant prastą daiktą, gal žmogus planuoja užsidirbti darydama fotografijas, o normalus įrankis daug ką duoda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
aš žiūrėjau štai http://pigu.lt/fotoaparatai/skaitmeniniai_fotoaparatai/skaitmeninis_fotoaparatas_sony_dslr_a390l?id=728750 . ką jūs apie jį manote?
ačiū už variantus. Nikon D3100. visai sudomino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KatinasDriezas
KatinasDriezas
Pažengęs
Digitus rašė:

Tereikia normalios patrankos su visais rankiniais parametrais ir gera optika




kam eikvoti pinigus perkant prastą daiktą, gal žmogus planuoja užsidirbti darydama fotografijas, o normalus įrankis daug ką duoda.


Fotografas ateina su nuotraukom pas jaunuosius. Jaunoji sako - kokios grazios nuotraukos, turbut jusu fotoaparatas labai brangus. nusisypsojo fotografas. po vakarienes, iseidamas sako seimininkei - labai skani vakariene buvo, turbut puodai labai brangus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
KatinasDriezas rašė:

Digitus rašė:

kam eikvoti pinigus perkant prastą daiktą, gal žmogus planuoja užsidirbti darydama fotografijas, o normalus įrankis daug ką duoda.


Fotografas ateina su nuotraukom pas jaunuosius. Jaunoji sako - kokios grazios nuotraukos, turbut jusu fotoaparatas labai brangus. nusisypsojo fotografas. po vakarienes, iseidamas sako seimininkei - labai skani vakariene buvo, turbut puodai labai brangus


+
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Fotografas ateina su nuotraukom pas jaunuosius. Jaunoji sako - kokios grazios nuotraukos, turbut jusu fotoaparatas labai brangus. nusisypsojo fotografas. po vakarienes, iseidamas sako seimininkei - labai skani vakariene buvo, turbut puodai labai brangus


truputį nusišnekėjai, nuo įrankio labai daug kas priklauso. duok pigią muilinę kad ir didžiausiam talentui ir jis nepadarys renginyje nei vienos nuotraukos tinkamos dėti į spaudą/leidinius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pabandyk Olympus. Man jis labai patinka ir paprasta naudotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.23 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Digitus rašė:

Fotografas ateina su nuotraukom pas jaunuosius. Jaunoji sako - kokios grazios nuotraukos, turbut jusu fotoaparatas labai brangus. nusisypsojo fotografas. po vakarienes, iseidamas sako seimininkei - labai skani vakariene buvo, turbut puodai labai brangus



truputį nusišnekėjai, nuo įrankio labai daug kas priklauso. duok pigią muilinę kad ir didžiausiam talentui ir jis nepadarys renginyje nei vienos nuotraukos tinkamos dėti į spaudą/leidinius


Nors ne man skirta, bet aš ir nešnekėjau apie "muilą" (nebent tu didelius fotikus muilinėm laikai), viskam yra ribos dėl galimybių su įrankiais Galiu lažintis, kad su savo fotoaparatu apšaučiau ką nors tik pradėjusį naudotis veidrodžiu po muilinės, kurios nesireguliuoja esminiai parametrai kaip išlaikymas, diafragma Išvis veidrodžio galimybes kad išnaudot, reikia ne šiaip sau patirties, nes būna nusiperka ir verkia, kad fokės lievos gaunasi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
as rinkciausi , kelione kur nors kur renkasi foto menininkai , praktika pas fotografa, ar apskritai ka nors kas duos kuo daugiau praktines naudos. Fotikas tai fotikas, zinai, spesi upgreida pasidaryt...

Beje, tie veidrodiniai nera lengvi ir ju gabaritai atitinkami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Red rašė:

Pabandyk Olympus. Man jis labai patinka ir paprasta naudotis.


Olympus buvo kazkada labai geri, dabar kazkaip jie antram plane...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lodorius
Lodorius
Naujokas
Geriau imk gera muiline. Kompaktiska, paprasta naudojime ir foto geros gaunasi. Pvz canon ixus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Nors ne man skirta, bet aš ir nešnekėjau apie "muilą" (nebent tu didelius fotikus muilinėm laikai), viskam yra ribos dėl galimybių su įrankiais Galiu lažintis, kad su savo fotoaparatu apšaučiau ką nors tik pradėjusį naudotis veidrodžiu po muilinės, kurios nesireguliuoja esminiai parametrai kaip išlaikymas, diafragma Išvis veidrodžio galimybes kad išnaudot, reikia ne šiaip sau patirties, nes būna nusiperka ir verkia, kad fokės lievos gaunasi...


jeigu pvz spigintų saulė iš šono, nelabai apšautum. arba apšvietimas silpnas, o blykstės negalima naudoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Digitus rašė:

Nors ne man skirta, bet aš ir nešnekėjau apie "muilą" (nebent tu didelius fotikus muilinėm laikai), viskam yra ribos dėl galimybių su įrankiais Galiu lažintis, kad su savo fotoaparatu apšaučiau ką nors tik pradėjusį naudotis veidrodžiu po muilinės, kurios nesireguliuoja esminiai parametrai kaip išlaikymas, diafragma Išvis veidrodžio galimybes kad išnaudot, reikia ne šiaip sau patirties, nes būna nusiperka ir verkia, kad fokės lievos gaunasi...



jeigu pvz spigintų saulė iš šono, nelabai apšautum. arba apšvietimas silpnas, o blykstės negalima naudoti.


Tam blendos yra, kai saulė spigina, o kad veidrodinio matrica geresnė ir mažiau triukšmo prie silpno apšvietimo, tai čia nevisada išnaudojamas privalumas, kam lyginti tokias ribines sąlygas... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Red rašė:Pabandyk Olympus. Man jis labai patinka ir paprasta naudotis.


Pačių naujausių nežinau, bet aplamai Olympusai juosteliniai veidrodiniai beveik visi buvo labai geri. Netgi Natonal Geography fotokorai su tokiais trankydavosi po pasaulio užkampius. O kai prasidėjo skaitmena, prasidėjo Olympus fufelis kažkoks: tai procesorius žiauriai lėtas įdėtas, tai objektyvas kliba įtvare, "antistabilizatorius" gaunasi, tai matrica triukšminga, tai kortelės xD kvailos, vienžo susigadino firma. Muilinės kaip muilinės, bet brangesniųjų aparatų, kiek kalbėjau su fotografais, visi bijo kaip ugnies.

Šiaip, SR išmetė neblogą mintį apie Pentax'ą. Prieš kelias savaites jau mačiau reklamą k-r vietoj k-x, bet ir tuos dar galima gauti per visokias akcijas išpardavimus ir gerokai pigiau. Anksčiau Pentax girdavosi surinkimo kokybe prieš Kinijoje rinktus Canon. Bet čia gal kaip kam, kaip koks pasitaikė.

jeigu pvz spigintų saulė iš šono, nelabai apšautum.


Neužmirškit, vaikai, apie reflektorius ir sinchronines blykstes papildomas. Be atitinkamos šviesos kokia ten fotografija gausis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Pentax'ų priedai brangūs nerealiai. Jei norės kažką nusipirkt vėliau papildomai - nelinksma bus.
Jei veidrodinis - tai Nikon arba Canon.

Ir jei žmogus nori mokytis su veidrodiniu - tegu taip ir daro, nafig visokias muilines siūlyt.
Vienintelė išimtis - jeigu reikalingas labai didelis priartinimas. Nes neblogas Ultrazoom'as kainuos nuo 800 iki 1600 Lt, o vat analogiškai artinantis teleobjektyvas veidrodiniui - gali ir kelias dešimtis tūkstančių patraukt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Skaitau, kad Ultrazoom'as yra iš viso "primanka dlia duraka". Nei kokybės, nei didelio patogumo nepastebėta, nes turėjau tokį brudą (tarp kitako, Olympusą su papildomu tele konverteriu, akurat už paminėtą sumą), kurio max priartinimas gaudavosi 17, bet nieko doro su juo padaryt nesigaudavo ir teko atsikratyt, aišku, su nuostoliu (už durną galvą kišenė turi atkentėt ).
Paprasčiausias MTO-500 nuo seno Zenito dirba kur kas geriau , tiktai sriegio perėjimą reikėtų prisitaikyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Skaitmeninis zoom'as turi prasmę kai matrica 10M ir daugiau. Lygiai toks pats efektas gaunamas įkėlus nuotrauką į kompą ir iškirpus norimą vietą didinti programinėmis priemonėmis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai