Tema sukurta: 2009.11.03 18:03
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2012.10.13 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Weris
Weris
Naujokas
as su veidroziu meginu elgtis atsargiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.13 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
TliA rašė:

Alanas420 rašė:
Niekad nebijojau veidrodziu netikiu vaiduokliais dviaisom ir ypac dvasiom ir pritarai esam visos masinos langus istaske su kujukais nieko nenutiko miegojau prie televizoriu ir veidroi nieko nenutiko dabar tokios temos zmones uzkoduioja tiketu sudais ir nesamonem veliau zmones zudosi jiems vaidenasi it t.t netikekite tokiom nesamonem nebent esate psichai ir debilai daugiau nieko nesakau


tai išsikvieski dvasią, pamatysi kaip tave ,, uzkoduos" tai ir bus tau kalbeti...



O nekeista kad tie kurie netiki tokiais dalykais-tai jiems taip visa gyvenima ir nei vaidenasi nei ka ir net itarimo nebuna apie kazka...O tie kurie tiki tai savo gyvenime tikrai nors kelis keistus reiskinius pamato...
P.S Keista Istorija:Gal nevisai itema,bet kas nores supras-Psihologai atliko eksprementa...Lochneso ezere isplaukus turistiniam laiveliui su turistais-keleta simtu metru uz laivelio narai i pavirsiu iskele didziuli keistos formos rasta ir po minuteles ji nuskandino is 42 turistu 40 teige jog yra isitikine ir prisiekinejo jog mate lohnes pabaisa-Nese ir tik du tuo abejojo...
Tuomet Panasus rastas tokioi pat situacijoi buvo iskeltas Zenevos ezere plaukiant turistams ir is 54 turistu 5 pasisake kad tai gali uti kazkas antgamtisko ir keisto,bet jie nera del to tikri...Kiti tai apibudino kaip rasta,maza povandeni laiva ir pan :D

Taigi moralas tame kad Lochneso ezere Visi tikejosi pamatyti Pabaisa Nese ir pasirodzius paprasciausiui rastui visi-ar nors jau didzioji dauguma buvo isitikinus jog tai 100% pabaisa,o Zenevos ezere niekas net negalvojo apie jokia pabaisa pries isplaukiant,todel mate paprasta rasta-Taigi gerbemieji atsakykit sau ar tikit vaiduokliais ir norit juos kada pamatyti?As ne!!-todel ju ir nepamatysiu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.26 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bafyte
Bafyte
Naujokas
manau, kad veidrodis tikrai yra kelias i anapusini pasauli, neveltui zmogui mirus yra jie uzdengiami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimetra
dimetra
Pradedantysis
tai gal nueik pas stomotologa
Kvailiukas rašė:

As visada kai valau dantis man kartais nejauku ziureti i veidrodi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimetra
dimetra
Pradedantysis
jokio kelio ten nera.uzdengia tam kad mirusio siela nepapultu ir keliautu kur reikia
Bafyte rašė:

manau, kad veidrodis tikrai yra kelias i anapusini pasauli, neveltui zmogui mirus yra jie uzdengiami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.15 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
Prisiskaiciau cia visokio velnio, kaikur pasijuokiau, kaikur sudomino. . . . kaikur labqai protingai sneka. . .

As galiu pasakyt kad, Veidrodis. . . gali kazkokia informacija perduot.. . bet netikiu tom visom nesamonem. . . apie Vartus. . . kelius pasaulius. .. laiptus tuo labiau. . .

Daugiau isgersi tai ir pats dievas pasirodis. . . tam veidrody.
Ne gerk negeres, kuo tikesi ta ir pamatysi, cia kaip placebas. . . isgeri cukraus. . galvoji kad vaistas pasveiksti. . . cia irgi galvoji kad yra vaiduokliu atsiranda.. . ir ju. ..

Zmogaus pasamone tokia galinga, kad tau pati velnia sukurs ir tave is proto isves. . .
Tikesi kad veidrodis turi Sajano galiu. . viena diena prades Kamehames bangas laidyt., aisku cia juokas. . .
Bet istikruju, zmogaus smegenys ta daro. . . ne kazkokie pasauliai... velniai ir dievai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimetra
dimetra
Pradedantysis
tai kodel pasamone is mano auto pvz ferario nesukuria
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
dimetra rašė:

tai kodel pasamone is mano auto pvz ferario nesukuria



NEKALBU APIE materealuma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.21 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimetra
dimetra
Pradedantysis
aisku kad nekalbi..nes destai cia savo samprotavimus netikusius,tema ne apie pasamones pokstus jai nepastebejai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.22 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
dimetra rašė:

aisku kad nekalbi..nes destai cia savo samprotavimus netikusius,tema ne apie pasamones pokstus jai nepastebejai


Netikusius ar tikusius ne tau spresti.

O jei jau taip mandagiai ,,paklausiai''
FAKTAS kad nesupranti apie ka as rasiau....
na bet zinai.... nesigylinu, man tiesa pasakius nelabai rupi, supratai ar ne..

TEMA tai veidrodziai ir anapusinis pasaulis.
Tik beda ta kad.... veidrodziai niekuo deti. . . . :)
Taj va mano mielas(a) pasnekove, maziau kabinkis.. ..

Geriau eik pasieskok, tau naudingesniu temu, kur suprasi ka zmones raso....
Tu nepagrystai.... man skaitai morala kad ne i tema sneku, jei galimai nesuvoki, ka as parasiau. Jei jau gyncas tai iki galo ir su smulkmenom. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.23 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dimetra
dimetra
Pradedantysis
veidrodziai dar ir kaip deti,pvz juodasis veidrodis tiesiogiai susijes su ana puse.o kad ne man spresti apie tavo pilkaja mase,tai gal ir taip...visokiu yra visokiu reik..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 02:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
Na zinai nemegstu gyncu, tad ju ir nekurstysiu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.03 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Harmoniette
Harmoniette
Pradedantysis
Čia rimtai? Aš prie veidrodžio kiekvieną naktį miegu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.07 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ELAN
ELAN
Naujokas
mraz rašė:

Esu nemazai skaites apie veidrozius, taigi noretusi suzinot jusu nuomones. Kaip manot ar veidrodziai tikrai yra susyja su mirusiuju pasauliu? yra minimi burtai su veidrodziu, taip pat sakoma kad tai vartai i musu pasuli is anapusinio, aiskinama kad antikvariniai veidrodziai gali sugerti praities vaizdus ir neva juos atspindeti. Gal kas yra patyre keistu ivykiu su veidroziais ir pan o gal tai tik viska laikot kvailystem.



Taip tai tiesa-tai dvieju pasauliu atspindys..
Veidrodis fiksuoja visa zmogaus gyvenima,sugeria jo energijos-jis mato ir gera ir bloga-jis isgyvena viska ka ir zmogus.
Todelpries perkan antikvarinius veidrodzius,verta labia gerai pagalvoti,kad sugerta energija-ji sklinda.Ir zinoma,duok Dieve,jame nebutu uzfiksuota kokiu ziauriu dalyku,nes visas tas negatyvas pasklis pirkejo namuose..
Negalima veidrodzio statyti miegamajame taip,kad atsigulus tu I ji ziuretum ar tiesiogiai matytum ji(nepatartina)-nes naktis is esmes yra tmsus paros metas,kai atsidaroma daug portal-ai gal geriau nezaisti su savo,ar seimiskiu sveikata.
Nes zmones linke sakyti,kad tai prietarai,taciau kai jau pasidaro tikrai blogai(zinoma,ne visais atvejais)-tada tik pradeda atkreipti demesi ir I dvasini pasauli.
To nereikia bijoti,taciau verta pasisaugoti ir biski apsisviesti.Palyginimui-manau tikrai bus ramiau sesti uz vairo zinant,kad tu moki vairuoti,nei zinant,jakd moki tik pedalus spaudyt..
Veidrodis apskritai-ipatingas daiktas kiekvieno namuose.
Ir anapusiniio pasaulio atspindys-tai tik vienas is daugelio veidrodzio privalumu ir trukumu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.08 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
as megstu ziureti I veidrodi jis mane kaip mangnetas traukia as nekrikstita ir tas veidrodis yra mano kambaryje jau visa gyvenima ir nieko blogo nenutiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.06 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GoXxXis
GoXxXis
Pažengęs
Sveiki Gal ir yra dalis tiesos, to žmonija dar nežino...Aš tj saugausi to vaidrodžio, net man tai atrodo juokinga ....Reikia mažiau į savo galvą kišti tas bobučių pasakas ir bus viskas OK
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.07 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Aš kartą sudaužiau veidrodį ir nieko nebuvo. Miegu-taipat prie jo. Kai maža buvau visad žaisdavau prie jo. Ir? Netikiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.07 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Kolegė rašė:

Šiaip tai yra tikima, kad veidrodis išskiria porą. Pavyzdžiui, jei didelis veidrodis stovi priešais poros lovą. Sakoma, kad veidrodis atspindi jų gyvenimą ir dėl to pora išsiskiria.


Mano mamos ir tėčio kambarį prie lovos yra didelis veidrodis. Toks su spinta. Neisiskyrė dar:D Geriau neprišnekėsiu :D:D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Aš turiu baimę veidrodžiams, kad ir kiek tai bebūtų kvaila Tiesiog bijau veidrodžių naktyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.02 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mykolas11
Mykolas11
Naujokas
Gal savęs bijai, o ne veidrodžių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai