Tema sukurta: 2011.03.24 17:43
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2013.02.16 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Aga, gal idomiai kalba, "Tik nesakyk, kad as tau nepatinku, pries 2 metus as cia visoms patikau"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dideli privalumai visoms patinka :DDDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mylimukė rašė:

Netikiu aš gyvenimu dėl vaikų, čia pasiteisinimas norint užslėpt savo mazochizmą.

Arba ne taip jau ir blogai su tuo žmogum, kad lieka kartu, tik gal prieš kitus norisi sulaukt paguodos ir pritarimo, koks va tu geras/a, o jis/ji kiaulė.

Bet abiem atvejais čia kažkoks iškrypimas ir vaikai tokiems žmonėms rūpi ne per daugiausiai.


Bet nepaneigsi mano teiginio, kurį aš bandau pagrįst - kad nesvarbu, kokios priežastys, bet yra tokių porų, ir tai tikrai ne išimtys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Rennais rašė:
mylimukė rašė:
Netikiu aš gyvenimu dėl vaikų, čia pasiteisinimas norint užslėpt savo mazochizmą.
Arba ne taip jau ir blogai su tuo žmogum, kad lieka kartu, tik gal prieš kitus norisi sulaukt paguodos ir pritarimo, koks va tu geras/a, o jis/ji kiaulė.
Bet abiem atvejais čia kažkoks iškrypimas ir vaikai tokiems žmonėms rūpi ne per daugiausiai.

Bet nepaneigsi mano teiginio, kurį aš bandau pagrįst - kad nesvarbu, kokios priežastys, bet yra tokių porų, ir tai tikrai ne išimtys?


Tikrai yra tokių porų, ir tikrai ne išimtys, bet dėl daugumos aš abejočiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.18 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mylimukė rašė:

Tikrai yra tokių porų, ir tikrai ne išimtys, bet dėl daugumos aš abejočiau.


Aš niekada nesakiau, kad tokių - dauguma. Aš visąlaik norėjau pabrėžt viso labo tai, kad tame užsienyje, tuose vakaruose, nifiga nėra kitaip nei pas mus. Kaip ir visur, nuo žmonių priklasuo - ir ten yra dėjusių ant šeimos, einančių į kairę, vaidinančių laimingą santuoką, kai iš tikro nieko panašaus nėra, etc etc.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.18 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Taip, zuikeli, tu teisus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.19 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mylimukė rašė:

Taip, zuikeli, tu teisus :)


Ačiū, katyte :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.18 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hacio
Hacio
Pradedantysis
Mano sesuo anglijoje yra susituokusi su musulmonu.. Tai santuoka tikrai nesekminga. Pas juos zmona turi sedet namie, gamint est, aprengt vaikus, net ir sunkius fizinius darbus (ikalti viny, statyti langus, pjauti malkas) kurious paprastai daro vyrai turi atlikti moterys. Tai juokinga. Ir labai daznai pykstasi del skirtingu poziuriu ir t.t... Kalbant su jais reik buti labai atsargiam. Kaip jis sake jei kanors jo gimtiniai pavadinsi gyvuno (katino, sunio, paukstio t.t.) vardu, akmenim uzmetis Pas juos gyvunai yra skaitomi kaip sudai, net ir kates, sunys... Ir pas juos yra priimta 'atvyru duru dienos' kai susirenka gimynes, draugai (~30 zmoniu) ir zmona turi visiem valgyt daryt... Manau nieko tokio su kokiu europieciu tuoktis, bet tik ne su tais arabais, babajais ir t.t....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.11 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klimovic
klimovic
Naujokas
kaip supratom tai rasem apie zmones,dabar paskutiniai sunys rase.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.11 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Hacio rašė:

akmenim uzmetis...


o tai jei išsiskirs irgi užmėtys? ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.12 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Hacio rašė:

Tai juokinga. Ir labai daznai pykstasi del skirtingu poziuriu ir t.t... Kalbant su jais reik buti labai atsargiam. Kaip jis sake jei kanors jo gimtiniai pavadinsi gyvuno (katino, sunio, paukstio t.t.) vardu, akmenim uzmetis ....


viskas gerai, Lietuvoje geriau čia laisvai galima vadinti mylintį vyrą "šunimi" ar "avimi" užsiaugina nagučius panelės, nei žodžio negalima pasakyt/paprieštaraut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rasuolė77
Rasuolė77
Naujokas
Hacio rašė:

Mano sesuo anglijoje yra susituokusi su musulmonu.. Tai santuoka tikrai nesekminga. Pas juos zmona turi sedet namie, gamint est, aprengt vaikus, net ir sunkius fizinius darbus (ikalti viny, statyti langus, pjauti malkas) kurious paprastai daro vyrai turi atlikti moterys. Tai juokinga. Ir labai daznai pykstasi del skirtingu poziuriu ir t.t... Kalbant su jais reik buti labai atsargiam. Kaip jis sake jei kanors jo gimtiniai pavadinsi gyvuno (katino, sunio, paukstio t.t.) vardu, akmenim uzmetis Pas juos gyvunai yra skaitomi kaip sudai, net ir kates, sunys... Ir pas juos yra priimta 'atvyru duru dienos' kai susirenka gimynes, draugai (~30 zmoniu) ir zmona turi visiem valgyt daryt... Manau nieko tokio su kokiu europieciu tuoktis, bet tik ne su tais arabais, babajais ir t.t....


Mano draugė yra susituokusi su pakistaniečiu (musulmonas), prieš tai daug metų gyveno kartu, nesenai apsivedė, vaikelio susilaukė. Laiminga, puiki šiema. Jie kartu jau apie 10 metų. Tas vyriškis nėra fanatiškas musulmonas, nesilaiko visų tų tradicijų, labai skaniai gamina valgį, ir labai dažnai. Jis toks praktikuojantis musulmonas, kaip dauguma lietuvių katalikai

Taip kad vienos taisyklės nėra. O kiek lietuvių porų nelaimigų šeimose- daugybė. manau bet kokios religijos fanatiškai besilaikantys žmonės yra sunkūs, ir jei antra pusė ne tokia, ar kitokios kultūros- tai pasmekrta sunkiam gyvenimui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai