Santrauka: Patarkite, ar šis fotografas geras?
Tema sukurta: 2011.02.25 21:26
Pirmas Atgal 1 2
2011.02.26 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Man atrodo tikrai nesveika taip sureikšminti tas vestuves. Iš esmės tai vistiek tik balius. O iš to didelio noro suorganizuoti tobulą balių tik nervų daug sugadinsit ir vistiek neliksit patenkintos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Man atrodo tikrai nesveika taip sureikšminti tas vestuves. Iš esmės tai vistiek tik balius. O iš to didelio noro suorganizuoti tobulą balių tik nervų daug sugadinsit ir vistiek neliksit patenkintos.


O apdrūk, pastangos duoda savo vaisių. Tiesiog nori įsimintinų ir gražių akimirkų foto tai dažniausiai atspindi. Sėkmės renkantis. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Man atrodo tikrai nesveika taip sureikšminti tas vestuves. Iš esmės tai vistiek tik balius. O iš to didelio noro suorganizuoti tobulą balių tik nervų daug sugadinsit ir vistiek neliksit patenkintos.


Na, nežinau, Pasišiaušeli, jau kiek mes atlikę tų pasiruošimo darbų, ir iš to vien tik malonumas, jokių nervų. Galbūt, būtų nervų, jeigu norėtume kokią sodybą, nuomojamą už 5000 lt, gauti už 2000 lt - tada gal derybos iš proto išvarytų. O kai žinai, ko nori, tas tarimąsis ir paslaugų užsakinėjimas - vienas malonumas.

Štai šokio mokymąsis - tai nervai... Bet ne vien vestuvėms ruošiantis, o ir šiaip šokiai mums reiškia susibarimą ir apsistumdymą

Ir pasitarimai su namiškiais - aišku, nervai. Tik mano tėvai greitai susitaikė, kad mes darysim kažkaip kitoniškai-nežmoniškai, ir nebereguliuoja gyvenimo Šiaip, pareplikuoja tik.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
MargaritaA rašė:Man reikia menininko, o ne fotografo su Picasa. Aš žinau Rimantą. Per paprastas už tokią kainą.
...
Aš pagal išsilavinimą esu susijusi su menu ir dizainu ir www.fotor.lt matau aiškias ekspozicijos ir kompozicijos klaidas. Manęs neįtikinsit,kad jis geras fotografas. Gal pasirodysiu išlepinta bjaurybė ir panašiai, bet apie meninę kokybę šį tą žinau...


Nugi, tai ko tamsta nori??? Kiek moki, už tiek ir gauni! Negerai!? Tai imk pati aparatą, ir pasidarysi, kaip norėsi, jei samdyti meistrai nepatinka. Irgi negerai? Tada per antras vestuves pasisamdysi ką kitą, galėsi palyginti, jeigu ko.

O pas tą fotor'ą pažiūrėjau, nu ne stebuklas, bet kompozicija, kaip kompozicija, klasikinė daugumoj sakyčiau, pustoniai irgi sutvarkyti, o kad nuotraukos visaip sukreivintos sudėtos, tai gal čia žmogus norėjo dėmesį atkreipti - jei pasakysi, kad nenori tokių kreivų, ir nedarys. Čia gi verslas, amatas, ir nėr čia ko iš vestuvinės fotografijos "vašką spausti", nes joks čia ne menas, o darbas :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
MortaDeLa rašė:

Čia gi verslas, amatas, ir nėr čia ko iš vestuvinės fotografijos "vašką spausti", nes joks čia ne menas, o darbas :(


Pritariu :) Turbūt, reta porelė taria fotografui: darykite, kaip norite, kurkite, duodame neribotą laiką nuotraukų tvarkymui ir sutiksime su viskuo, mes - jūsų molio dalis, lipdykite.

Dažnesnis variantas yra: mes norime būtinai prie jūros, būtinai turi būti nuotrauka su žiedų apsikeitimu, būtinai turime visur išeiti gražūs, būtinai padarykite sexy kadrų... etc., etc. Nuotraukas prašome pateikti tuoj pat po vestuvių, prašome nevėluoti, pusę kadrų išleiksime ir reikalausime visų-visų negatyvų, kiek jų ten bebūtų...

Manau, retas fotografas per vestuves gali nufotografuoti išties tą, ką nori... Beje, ir Morozovu, kai teko pabūti kliente, aš turėjau milijoną visokių "ne ne, aš to nenoriu, šito nedarysiu, o kodėl jūs mane pastatėte taip, o ne taip?" :D Bjaurūs mes paukščiai, klijientai... Ir po tokio mūsų bjaurumo po to nei fotografai, nei dizaineriai, nei floristai, nei konditeriai, nei kirpėjai nebedaro to, kas jiems gražu, o iki smulkmenų išklausinėja klijiento, ko jis nori...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vyshnia100
vyshnia100
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.22 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonis23
jonis23
Naujokas
vyshnia100 rašė:

Vestuviu fotografas



turite rekomendaciju?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.29 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrecija123
lukrecija123
Pradedantysis
Mane taip pat domina šis vestuvių fotografas, nuotraukos atrodo gražios, bet būtų smagu išgirsti daugiau atsiliepimų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai