Santrauka: patarkite kaip rengtis, kad nešokiruoti ir nebūti per daug niuriai.
Tema sukurta: 2009.06.17 21:41
1 2 Toliau Paskutinis
2009.06.17 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arbuze
arbuze
Naujokas
rugpjūčio mėnesi veda mano pusbrolis. gal galite patarti kaip rengtis, kad neiššaukti neigiamos dalyvių rekcijos, bet ir nebūti ir pilkai pelytei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.17 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tiesioggg
tiesioggg
Pradedantysis
pasirink kuklia suknyte, atsisakyk giliu iskirpciu, ryskiu spalvu, trumpu ir blizganciu sukneliu. Dabar matingos lengvos, vejyje blazdancios sukneles, romantiskos. Nesirink kaklo veriniu, tik apyrankes ir auskarus, siek tiek ryskesnius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.17 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
O aš kaip tik siūlyčiau ryškesnę suknelę. Daug pavyzdžių rasi interneto parduotuvėse,pavyzdžiuo forever21 arba asos, o tada jau galėsi panašių patikusių ieškoti pas mus parduotuvėse. Šiaip dar gali pasiskaitinėti kituose forumuose, ten geresnių patarimų gausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.17 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
svarbu kur jos vyks, kiek ir kokiu sveciu bus ir ttttt
Apranga

Vakarinis puošnumas tai ne tik savo skonio demonstravimas, bet ir atitikimas aprangos etiketo taisyklių

Gavusi kvietimą į pobūvį, o jame parašyta: apranga - vakariniai drabužiai, moteris sunerimsta: mintys, kaip tinkamai apsirengti, kokiais papuošalais pasidabinti, neduoda ramybės. Norisi atrodyti grakščiai, patraukliai, madingai, bet kartu ir nepretenzingai. Vakariniai drabužiai padeda sukurti gerą, šventišką nuotaiką. Jie labiau negu bet kurie kiti rūbai turi atitikti individualias išvaizdos ir charakterio savybes, laikyseną, stilių, suteikti kuklumo arba ekstravagantiškumo. Paprastai vakarinės suknelės siuvamos ilgos, tačiau, atsižvelgiant į progą ir vietą, galimi ir kiti variantai. Vakariniai drabužiai, skirti namų iškilmėms, įgauna ramią, santūrią formą. Juose vengiama labai aštrių spalvinių sprendimų, brangių blizgančių audinių. Be suknelių, kostiumėlių, dėvimi ansambliai iš tamsaus lygaus sijono ir puošnios baltos ar kitos šviesios spalvos palaidinukės su rankovėmis ar be jų. Vakariniam premjeriniam spektakliui tinka puošnesnės, atviresnės vakarinės suknelės, naudojama daugiau dekoratyvinės apdailos. Eilinių spektaklių metu dėvimuose drabužiuose vyrauja neutralios spalvos ir formos. Per kokteilių tipo pobūvius, kurie organizuojami 17-19 val., dėvimos nesudėtingo kirpimo, kokybiško audinio neilgos suknelės. Vakariniai drabužiai, skirti šokių baliams ar kitiems iškilmingiems pobūviams, atspindi pačius įvairiausius sprendimus. Suknelės gali būti labai atviros, paliekami nuogi pečiai, rankos, kaklas, modeliuojami gilūs skeltukai ir pan. Atsisakoma praktišką paskirtį turinčių elementų, tokių kaip rankovės, apykaklės arba joms suteikiama nauja dekoratyvi forma, nepriimtina kukliems kasdieniams modeliams. Prie šių drabužių būtinos papildomos šventinio tualeto detalės. Jos taip pat neturi būti praktinio pobūdžio (pvz., prie ilgos puošnios vakarinės suknelės netinka rankinis laikrodis). Čia dera brangūs papuošalai, blizgioji bižuterija, puošnūs šaliai ir pan. Batelių spalva ir faktūra derinama prie mažų rankinių.

Pastaruoju metu ilgas vakarines sukneles išstumia madingos su giliais skeltukais į apačią platėjančios kelnės bei platesnę paskirtį turintys trumpi drabužiai. Susiformavo net specialus terminas, apibūdinantis populiarią vakarinės suknelės rūšį, - maža juoda suknelė. Tokios kuklios, nesudėtingos formos suknelės gali būti dėvimos pačiomis įvairiausiomis progomis, o lengvai keičiami aksesuarai leidžia modifikuoti jų išvaizdą.

Šiuolaikinė vakarinių drabužių mada žavi siluetų paprastumu. Didesnis dėmesys skiriamas audiniams. Jie turi būti labai geros kokybės. Pasirenkant medžiagą, svarbu metų laikas, kuriuo rūbas bus dėvimas (vasarai - lengvesni audiniai, žiemai - storesni). Ypač madingi auksu ar sidabru žvilgantys, taip pat turtingos faktūros audiniai, su įaustais blizgučiais ar metaliniais siūlais, karoliukais. Tradiciniai vakarinių suknelių audiniai - aksomas, brokatas, gipiūras. Šiuo metu populiarūs organza, šifonas, tafta. Kadangi vakariniams drabužiams plačiai taikomas siuvinėjimas, todėl dažniausiai naudojami vienspalviai audiniai, nors galimi ir stambūs efektingi raštai. Šalia visada populiarios juodos spalvos, vakariniams drabužiams taikomos ir kitos sodrios, ryškaus kolorito spalvos, taip pat ir švelnūs pasteliniai tonai. Tai priklauso nuo to, kokio efekto tikimės. Ilgos, sudėtingo kirpimo, su drapiruotėmis vakarinės suknelės dėvimos iškilmingiausiomis progomis - Naujųjų metų sutikimo, vestuvių, jubiliejų metu ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.17 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
Moterų etiketo taisyklės
Jei vyriškis užkalbina: "Man rodos, mes jau anksčiau buvom susitikę?", derėtu atsakyti: "Taip, buvom. Aš dirbu venerologiniam dispansery".

Jei vyriškis sako: "Aš jus kažkur mačiau", dera atsakyti: "Taip, nuo to laiko aš ten daugiau nesilankau".

Jei vyriškis prie jūsų prieina kavinėje ir klausia, ar vieta prie jūsų stalelio laisva, dera atsakyti: "Taip. Mano irgi bus laisva, jeigu atsisėsite".

Jei vyriškis sako: "Norėčiau įlysti i tavo kelnaites", reikia atsakyti: "Ten jau yra viena subinė".

Jei vyriškis prašo jūsų telefono numerio ir siūlosi paskambinti, dera atsakyti: "Numeri susiraskite telefonų knygoj", o jei jis pasakys, kad nežino jūsų pavardės, pasakykit, kad ją taip pat ten galima rasti.

Jei vyriškis teiraujasi, kaip užsidirbate pragyvenimui, atsakykite: "Persirenginėju moterim".

Jei vyriškis klausia: "Ar nesutiktumėt šiąnakt su manimi permiegot?", dera atsakyt: "Deja, neturiu kuo apsirengt".

Jei vyriškis merkia akį ir neva supratingai sako: "Į barą abu juk atėjome to paties", atsakykite: "Iš tiesų. Pakabinam porą panelių!"

Jei vyriškis siūlosi: "Aš išpildysiu visas tavo seksualines fantazijas", dera paklaust: "O turi dogą ir asilą?"

Jei vyriškis klausia: "Ką veikiat šį vakarą?", dera atsakyti: "Darausi abortą".

Jei vyriškis sako: "Jei pamatyčiau jus nuogą - mirčiau iš laimės", atsakykite: "Pamačius jus nuogą, ko gero, aš taip pat mirčiau. Iš juoko".

Jei vyriškis sako: "Aš atiduočiau tau viską!", guviai atsakykite: "Pradėkime nuo banko sąskaitos"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.17 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.18 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cinderella
Cinderella
Pažengęs
meniskai rašė:

rugpjūčio mėnesi veda mano pusbrolis. gal galite patarti kaip rengtis, kad neiššaukti neigiamos dalyvių rekcijos, bet ir nebūti ir pilkai pelytei.


Renkis elegantiškai ir stilingai, kas reiškia mados ir tikimo, prisiderinimo sau derinį, bet nereiškia, kad jei jau madinga, tai būtinai tau tinka . Šiaip kaip ir viskam, taip ir šiai progai yra aprangos etiketas. Suknelės - ne aukščiau kelių arba ilgesnės, jokių prisegtų kojinių negali matytis ir daug tų taisyklių visokių. Klasikinė elegancija plius patogumas - geriausia išeitis. Šiaip šiemet labai madingi ryškesni aksesuarai, manau šitoj vietoj galima įjungti fantaziją ir pilkumo tikrai išvengsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.18 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
ne uz ka nepranok nuotakos visu tuo groziu, ji turi buti demesio centre, ne tu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.18 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arbuze
arbuze
Naujokas
dabar kilo vienas esminis klausimas. suknelę galima dėtis tokią, kurios ilgis su lyg keliais ar ne? nes vakarinės suknelės(ilgos) nelabai ant savęs įsivaizduoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.18 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
meniskai rašė:

dabar kilo vienas esminis klausimas. suknelę galima dėtis tokią, kurios ilgis su lyg keliais ar ne? nes vakarinės suknelės(ilgos) nelabai ant savęs įsivaizduoju.


Taip, galima. Kadangi esi svecias, manau, prie progos bus pasipuost kokteiline suknele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.19 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
meniskai rašė:

dabar kilo vienas esminis klausimas. suknelę galima dėtis tokią, kurios ilgis su lyg keliais ar ne? nes vakarinės suknelės(ilgos) nelabai ant savęs įsivaizduoju.


Juk vasara su ilgai bus ne tik nepatogu, bet ir karsta ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunkeka
ramunkeka
Naujokas
Aš už kuklesnes bet gražais sukneles esu. Tai diena sutuoktinių ir gražiausi turi atrodyti jie, dėmesys jiems o ne jums :)
Jus turite atrodyti paprati, gražus, bet tikrai neryškus ir išaukiantys :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
ramunkeka rašė:

Aš už kuklesnes bet gražais sukneles esu. Tai diena sutuoktinių ir gražiausi turi atrodyti jie, dėmesys jiems o ne jums :)

Jus turite atrodyti paprati, gražus, bet tikrai neryškus ir išaukiantys :)


as uz tai , kaip nori, taip ir rengies.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
+.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
hypnotize rašė:
as uz tai , kaip nori, taip ir rengies.


Su šortais, guminėm tapkėm ir gėlėtais marškiniais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Su treningais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
O man labai gražu ilgos vasarinių spalvų vasarinės suknelės, bet iš tokių įdomesnių - draugė viena dėvėjo, tai labai tiko, ypač vasarai, bet vestuvės kaime buvo :-). O šiaip dar nuo vietos priklauso. Jei vestuvės prabangiame restorane, tokia suknelė jau netiktų, tuomet geriau vasariškų spalvų kokteilinė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
mylimukė rašė:

hypnotize rašė:

as uz tai , kaip nori, taip ir rengies.




Su šortais, guminėm tapkėm ir gėlėtais marškiniais?


Va butenta as taip i geografijos egza atejau :D na tik vietoi guminiu tapku basanoskes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.27 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
hypnotize rašė:
Va butenta as taip i geografijos egza atejau :D na tik vietoi guminiu tapku basanoskes


Tai kur egzas, o kur vestuvės.... Šiaip apranga į egzaminus nereglamentuota, nebent neapsišvietę fuksai dar eina su kostiumais :) Nors jau ir taip suprantama, kad į univerą reik rengtis vienaip, o į pliažą kitaip. Aišku, žiūrint dar kokie ten šortai ir kokia maikė buvo :) nes prie +30 eit su džinsais irgi nekas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.18 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ArcherGirl
ArcherGirl
Pradedantysis
reikia apsirengti su kaklaraisciu (TIKTAI juodu kaklaraisciu) bliuskute bus juoda kelnes baltos batai juodi, balta suknele kad nesimatytu betkokios spalvos batu ir galima paderinti karuna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai