Tema sukurta: 2015.01.12 01:10
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2016.08.14 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightex
nightex
Pradedantysis
Airin3 rašė:

Skalperis....manau zmogui jis net nereikalingas,jei teisingai gyvensi.

O ka jei pakliusi i avarija ar bus gyvenime nenumatytu situaciju, sakysi mielas chirurge neoperuokite manes as renkuosi mirti? Arba reiks daryti cezario pjuvi tai ka sakysi velniop ta kudiki mirsiu ir as ir jis? Istiko apendicitas naciort geriau mirsiu juk tai teisingas gyvenimo budas

Gyvenk tu kaip nori pertrenks masina ir mirsi, nukris kas ant galvos usprinksi zirniu sriuba Gal ir rytoj mus visus istaskys, vat tau ir teisingas gyvenimo budas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.14 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Skalperis-ne draugas, bet jei reikia, zinoma reikia naudotis chirurgu paslaugomis,as nesakiau,kad tai nereikalinga,bet jei teisingai gyveni nenutiks tau to, kad reiketu skalperiu. Nors gyventi 100% teisingai zemeje neymanoma,todel kiekvienam visko gali nutikti. Na, o cezario pjuviai isvis retais,retais atvejais reikalingi,nes tai ejimas pries gamta. Mamyte gimdydama vaikuti naturaliu budu,visada tures artimesni rysi su savo vaikeliu, o dar nereikia staigiai ir virkstele nupjauti,nes kudikis suklykia isgasdintas skausmo,jis turi truputi pakvepuot, pries nupiaunant virkstele. Moterys bijo skausmo ir negalvoja apie kudiki,Dievas dave kudiki ir duoda galimybe pagimdyti ji. Mano seimoje niekas vaikuciu nesvitino ir netikrino jam esant pilvuke,nes kudikiui tai lyg mums gauti elektros srove palietus plika laida...o ir neskiepijam mes vaikuciu,Dievas sukure juos sveikais ir tuos nuodus kudikiui pernesti labai sunku. Gal ir reikia skiepu kur nors Afrikoje, kur antisanitarinis gyvenimo budas,o pas mus visos salygos gyventi svariai ir nesirgti..Bet kiekvienas renkames pagal savo sugebejimus ir supratima.



Skalperis....manau zmogui jis net nereikalingas,jei teisingai gyvensi.


O ka jei pakliusi i avarija ar bus gyvenime nenumatytu situaciju, sakysi mielas chirurge neoperuokite manes as renkuosi mirti? Arba reiks daryti cezario pjuvi tai ka sakysi velniop ta kudiki mirsiu ir as ir jis? Istiko apendicitas naciort geriau mirsiu juk tai teisingas gyvenimo budas



Gyvenk tu kaip nori pertrenks masina ir mirsi, nukris kas ant galvos usprinksi zirniu sriuba Gal ir rytoj mus visus istaskys, vat tau ir teisingas gyvenimo budas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.14 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Taip ir as galvoju,kad sekanti gyvenima rinksiuos karaliska seima Bet,deja mes, anuose lygmenyse, suprantam savo tikraja verte ir tai kas teisingai musu sukurta zemeje ir kas ne -ir renkames pagal savo karma,kur ka turim atitaisyti,kam turim grazinti senas skolas Paskaityk knyga Du Gyvenimai, K.Antarovos, ten romanas, greitai skaitosi ir daug ydomiu situaciju,daug kas darosi aisku.



Renkames,mes patys sau gyvenimus,gimimo vietas ir sali,t.




cia jau tikrai tada man turejo but su galva negerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Kudikiai gimsta su imunitetu visoms ligoms, jie taip sukurti...
Del karaliu...pajuokavau, na o del vienatves,viskam savas laikas, as svajoju apie laika,kai galesiu pamiegot,pabut su savimi....nes turiu daug ka veikti,nes as tuo gyvenu...nors namie gyvenu viena,niekada nejauciu vienatves...Kai turesi tris vaikucius ir rekiancia zmona,o gal dar, ir yosve kartu,oi...kaip svajosi apie vienatve


skiepai reikalingi, nes poto paprastos ligos gali tapti mirtinos. imunine sistema ismoksta kovoti su liga. Galvojat lengva tiems karaliams? Jokios laisves nieko. Svarbu kad butu antra puse, kad depresijos ir vienatves nebutu, nes tai pati sunkiausia karma. ne visi pakelia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Tu vaikinas sugebantis nerukyti,negerti alkoholio,kokios gali buti depresijos...tu gi stiprus. Ateis tas laikas,kai tau geda bus prisiminti,net,mintis apie nutraukima gyvenimo,vienatves. Sakiau,kad ateis viskam laikas,jei nedejuotum- viskas ivyktu greiciau...

laikinas buvimas vienam nera vienatve. vienatve taip pat yra paskutine depresijos stadija, o paskutine vienatves stadija yra mirtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.17 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Idomu, kaip galima taip lengvai metytis tokia statistika? 100proc isgydoma? Kazkaip keista, turejau pazistamą, kurio liga prasidėjo kaip visai nesunkus susirgimas, pasireiske paprasti inkstu ligos simptomai (gyveno sveikai ir tvarkingai, tikrai kazkokio neteisingo gyvenimo negalima prikisti), tai kai suprato, kad cia ne tik inkstu uzdegimas, atejo 4 stadija ir nieko nebepavyko padaryti. Idomu, kaip siulytumet tokiu atveju gydytis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.17 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Labutis, aciu uz pozityvia zinute, jus siltas ir geras zmogus. Na,o kas liecia 100% -si tema ne mano,mano yra,tik,dvasingumas...bet as sutinku,kad vezys isgydomas , bet jei tai ne karmine liga, jei pastebeta laiku, nes kai jau viskas sugadinta-kunas nesuspeja atgaivinti lasteliu,kad ir kiek zmogus keistusi. Mannatech Ambrotoze, vadinama jaunystes eliksyru, tarp musu,labai greit atstatineja lasteles. Nezinau kokia padetis jusu drauges ir ar ji dar neisejo,bet gydytojai,tikrai bejegiai tai ligai. Jus paskaitykit visas mano zinutes,as esu dvasinis zmogus ir perduodu zmonems zinias is ypatingo saltinio,turiu yvairiu, vadinamu Dievo dovanu, nors ju nenaudoju,bet tai padeda padeti zmonems. Jei kas domina rasykit

Idomu, kaip galima taip lengvai metytis tokia statistika? 100proc isgydoma? Kazkaip keista, turejau pazistamą, kurio liga prasidėjo kaip visai nesunkus susirgimas, pasireiske paprasti inkstu ligos simptomai (gyveno sveikai ir tvarkingai, tikrai kazkokio neteisingo gyvenimo negalima prikisti), tai kai suprato, kad cia ne tik inkstu uzdegimas, atejo 4 stadija ir nieko nebepavyko padaryti. Idomu, kaip siulytumet tokiu atveju gydytis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.24 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugilyteRar
RugilyteRar
Naujokas
tetulis rašė:

Mylimos mamos(ir tėčiai) ,nebesirkite vėžiu o susirgusios skubiai išsigydykite NET 4 STADIJĄ IR METASTAZES,jei daktarai nedamušo jūsų savo"vaistais" ir spinduliais. Pernai super mamų forume su keliomis mamomis ginčijausi dėl to kaip aš išsigydžiau auglį ir žmonai išgydžiau melanoma (va odos vezio foto),bet manimi manau niekas netikėjo,o dabar įdedu nuorodą kur realus žmogus,išsigydė 4 stadijos vėžį ir metastazes,mano pernai minėtu būdu.Skubėkite siūstis šį video,ir platinkite kol vaistų ir kumpanosių mafija neišėmė jo iš interneto .Priedų susiraskite Italo Simončini video apie jo vėžio gydymo būdą kuris čia ir naudojamas kartu su rusų mokslininko Neumivakino vandenilio peroksido naudojimo būdu. Vėliau įdėsiu kaip išsigydžiau inkstų baisų uždegimą,šlapimo dalinį nelaikymą(liekamojo šlapimo vargą)ir prostatos uždegimą. O video čia : youtube.com/watch?v=Cs0bX5Gt6EU .Sveikatos Jums mūsų mylimos žmonos ir mamos.


O aš visada tokių gudručių noriu paklausti - kaip veikia jūsų vėžį tai, kuo jūs gydotės. Chemoterapija, radioterapija etc turi aiškų veikimo mechanizmą, tad prašau man paaiškinti savo metodą ne pasąmonės galia, o realiais biologiniais ir biocheminiais mechanizmais, tik tada galima bus diskutuoti. Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai