Tema sukurta: 2009.10.20 10:10
2009.10.20 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SaldiKaramele
SaldiKaramele
Pradedantysis
Ar vichy kosmetika tikrai gera ir apsimoka ja pirkti? Gaila butu brangiai sumoketi jei ji nera efektyvi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man asmeniškai netiko žalioji linija, teko išmesti 200 Lt , bet atsiliepimų gerų girdėjau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Esu bandziusi keleta Vichy kosmetikos produktu ir teigiamu ispudziu neturiu- isties brangu ir neefektyvu. Bet juk zmoniu oda skirtinga- nepabandzius savo kailiu tikro poveikio nesuzinosi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Bėda ta, kad nėra populiaru parduotuvių vitrinose tarp parduodamų prekių pardavinėti ir mėginukus.
Aš daug pinigų išleidau kol atradau sau tinkamą kosmetiką... Tad toliau jau nebeeksperimentuoju ir jei kas naujo pasirodo nepuolu pirkti vien dėl to, kad kažkam ji tiesiog liuksišką. Geriau yra susirasti makiažistę kuri dirba su kosmetiką, kurią norėčiau išbandyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
man netgi vaistininke buvo sakiusi "ne, geriau pirkite ne vichy o va ta eucerin. ir pigiau ir kokybe geresne" tai kazkaip is vichi taip ir neteko nieko naudoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Kipshai rašė:

Bėda ta, kad nėra populiaru parduotuvių vitrinose tarp parduodamų prekių pardavinėti ir mėginukus.

Aš daug pinigų išleidau kol atradau sau tinkamą kosmetiką... Tad toliau jau nebeeksperimentuoju ir jei kas naujo pasirodo nepuolu pirkti vien dėl to, kad kažkam ji tiesiog liuksišką. Geriau yra susirasti makiažistę kuri dirba su kosmetiką, kurią norėčiau išbandyti.


O as meginukais nesizaviu, nes ju uztenka tik 1- 2 kartams, o tam, kad pajustum teigiama ar neigiama poveiki, reikia daugiau laiko. Juk organizmas ne i visus alergenus sureaguoja zaibiskai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fruklas
Fruklas
Pradedantysis
man atrodo, kad jūs tuos savo šimtus litų metat į balą tiesiog. prieš makiažą tai nesu prieš, bet tai paklauskite savo vaikinų ar draugų ar jiems labai reikia, kad būtumėt prisidažiusios ir pan. man asmeniškai patinka paryškintos blakstienos ir daugiau nieko nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Čia apie kremus kalbama, ne apie dekoratyvinę kosmetiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tekila
tekila
Meistras
as naudoju vichy kremus veidui ir man jie labai patinka, nusiskundimu jokiu neturiu, bet cia aisku viskas nuo odos tipo priklauso, vienam tinka, kitam ne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.21 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
As bandziau, isnaudojau serija, bet paskui isigijau kitos kompanijos. Patarti labai sudetinga, nes vienam tinka ir patinka kitam ne. Kol pati nepabandysi nesuzinosi. Net kosmetologai, tai viena pataria, tai kita, jei mato, kad nevisai tinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.03 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepatenkinta1
Nepatenkinta1
Naujokas
Nusipirkau kaukę veidui Vichy,kremą paakiams ir dieninį,vandenį praturtintą mineralais,gavosi alergija(nors niekam nesu alergiška)vaikščiojau ištinusiu ir raudonu veidu.Nudegino veidą kauke,nors laikiau kaip buvo parašyta 5 min....dabar ataugineja oda,lupasi....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai