Tema sukurta: 2009.10.07 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.10.07 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Vieniša moteris buvo visapusiškai aptarta ir netgi ne viena tema yra apie vienišą moterį. O apie vienišą vyrą temos nėra (arba ne visi akli mato ir jos neradau )
Kodėl?

Vyrai nesijaučia vieniši?
Vyrai nesiskundžia dėl vienatvės?
Ar vienišas vyras yra norma?
Kada save vyras įvardina save vienišu? Kai neturi šeimos? O gal jam pakanka turėti meilužę, su kuria susitinka kartais pasimylėti, ir jis kitiems jau atrodys nevienišas? Ir gal vyrams to užtenka?
Ar įtartinai atrodo vienišas 40metis? O gal tai kaip tik labai protingas vyras, kad niekaip nesusaistė su šeima?
Ar vyrai renkasi vienatve? O gal vieniši lieka tik tie, kurie neturi pinigų, yra neišvaizdūs?
Ar visiems vyrams lemta turėti šeimą?
Ar visi vyrai nori turėti šeimą ir vaikų?

P.s. Būkite žmonės ir nedarykite iš temos eilinio pasikapojimo, ir nagrinėjimo, kas ką ir kada pasakė. Kiekvieno nuomonė yra jo nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miegalius3
miegalius3
Meistras
Nemanau, kad vienišumą galima pasirinkti kaip;grėrį, normą, geidžiamumą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Tai vieniši vyrai yra tie, kurie nepatinka moterims? Ar kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Turiu draugą. Jis vienišas ir mes dažnai apie tai kalbam, daug diskutuojam ta tema. Manau, kad nors ir būdami vieniši, vyrai bijo kažką keisti savo gyvenime, bijo pokyčių, naujovių. Gal todėl, dažnai renkasi trumpalaikius santykius, vienos nakties nuotykiu...Nemanau, kad vienišas vyras yra laimingas. Kaip ir moteris, jis ieško tos vienintelės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man atrodo, kad vyrai mažiau sielojasi dėl savo vienatvės nei moterys. Jaunystėj gal ir norisi kažko šalia, "pasikutent" , bet vėliau gana sunku taikytis, keisti įpročius, ieškoti kompromisų, didesnis išrankumas tiek paties vyro, tiek jo akiratyje esančių moterų. Be to, norisi lygiavertės partnerės.

Neseniai susipažinau su vyru, jis jau metuose (kokie 45-55m), bet nevedęs ir nepanašu, kad labai liūdėtų dėl savo vienatvės. Važinėja po svečias šalis, turi mėgstamą darbą, išsilavinęs, protingas, viskuo domisi, lanko parodas ir t.t.

Gal kai kurie tiesiog nesutinka to žmogaus, su kuriuo norėtų kurti bendrą ateitį, stengtis dėl santykių? O gal patys yra pernelyg nesugyvenami, perdėtai išrankūs? O gal save visiškai realizuoja kitose srityse?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet ar visi vyrai sutverti ilgalaikiams santykiams? Smagu, kai kas nors laukia namuose, bet kiti taip ir lieka vėjavaikiai, nors ir turi žmoną. Liaudiškai tariant, kaip ėjo per mergas, taip ir toliau eina. Iš vienos pusės, toks vyras turėdamas šeimą, nesijaus vienišas (galbūt), bet gyventi su juo moteriai yra iššūkis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Manau, kad vieno, ko jie tikrai pasigenda, tai sočių, karštų pietų... nes patogu, grįžus po darbo rasti garuojančius puodus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Šiaip reiktų apibrėžt tiksliau, kokiam kontekste vartojamas žodis "vienišas" Vienas - tai nebūtinai vienišas Čia kaip tas liaudinis kaimietiškas stereotipas, kai visi giminės bando sugėdint mane, koks aš nesubrendėlis ir nevykęs, kad dar nevedęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miegalius3
miegalius3
Meistras
maloni rašė:

Tai vieniši vyrai yra tie, kurie nepatinka moterims? Ar kaip?


Gali patikti, kaip siekiami objektai. Statusas, aš nepatiekiamas, man neidomus...bendrai žmogaus atžvilgiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vytka
Vytka
Naujokas
del vienisumo manau jausmas panasus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
MrProper rašė:

Šiaip reiktų apibrėt tiksliau, kokiam kontekste vartojamas žodis "vienišas" Vienas - tai nebūtinai vienišas Čia kaip tas liaudinis kaimietiškas stereotipas, kai visi giminės bando sugėdint mane, koks aš nesubrendėlis ir nevykęs, kad dar nevedęs


Vienišas tai vidinė būsena, poreikis tokiu nebūti, liūdesys...manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
MrProper rašė:

Šiaip reiktų apibrėt tiksliau, kokiam kontekste vartojamas žodis "vienišas" Vienas - tai nebūtinai vienišas Čia kaip tas liaudinis kaimietiškas stereotipas, kai visi giminės bando sugėdint mane, koks aš nesubrendėlis ir nevykęs, kad dar nevedęs


Vat tu ir pateik apibrėžimą, kada vyras jaučiasi vienišas? Ko jam trūksta tada? Ar jis jaučiasi vienišas, kai neturi pastovios draugės? Ar jis jaučiasi vienišas tik tada, kai neturi jį suprantančio žmogaus.
O gal nėra tokio fenomeno "vienišas vyras"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miegalius3
miegalius3
Meistras
Vytka rašė:

del vienisumo manau jausmas panasus


Bet, ar reikėtų rinktis vienišumą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
dabar dantys krypsta i mus bandys skirstit i rusis
Kodel ner tokios temos? Nes mes neverkslenam, taip kaip moterys mums lengviau isgyvent..galim gert savaitem, vartot visoki suda ir taip prastumiam laika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
maloni rašė:

Vat tu ir pateik apibrėžimą, kada vyras jaučiasi vienišas? Ko jam trūksta tada? Ar jis jaučiasi vienišas, kai neturi pastovios draugės? Ar jis jaučiasi vienišas tik tada, kai neturi jį suprantančio žmogaus.

O gal nėra tokio fenomeno "vienišas vyras"


Vat, apibrėžimą, gana tikslų, pateikė atsipūtusi

Beje, tavo paskutinė frazė ganėtinai taikli. Kažin ar pavyks surast lengvai tokį vyrą, kuris ims ir išrėks visuomenei - "aš vienišas!" Tai silpnumo išraiška, nepriimtina vyrams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miegalius3
miegalius3
Meistras
maloni rašė:


O gal nėra tokio fenomeno "vienišas vyras"


Vienišumas yra vidinė būsena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ta2kas
Ta2kas
Naujokas
Visuomenei gal neišrėks, bet artimiesiems ir geriems draugams tikrai pasipasakos, čia iš mano asmeninės pusės pastebėjimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Na taip, bet čia forumas labiau panašus į "visuomenę", nei į artimų draugų ratą, kuriems bėgi guostis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Paracetamolis rašė:

dabar dantys krypsta i mus bandys skirstit i rusis

Kodel ner tokios temos? Nes mes neverkslenam, taip kaip moterys mums lengviau isgyvent..galim gert savaitem, vartot visoki suda ir taip prastumiam laika


Jo, sukramtysime po vieną tabletukę tave visą

Tas lengviau išgyventi keistai skamba... Ta prasme, jūs bėgat nuo realybės gerdami alkoholį ir visokį šūdą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
O man vienišas vyras atrodo labai normalu...Ne visiems pavyksta ir ne visi nori susirasti tą antrą pusę, kitiems jos visai nereikia. Tai taip pat kaip ir vieniša moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai