Santrauka: Ar esat sutikę Naujus metus vieni?
Tema sukurta: 2007.12.27 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.12.27 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Tikriausiai pirmus metus Naujuosius teks sutikti vienai.Taip jau išėjo,kad prieš šventes išsiskyriau su savo draugu.Tai ir noriu paklausti jūsų nuomonės,ar teko sutikti visiškai vienam{ai}? Ir kaip savijauta,kai visi linksminasi,o tu vienas sėdi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Teko.. ir nieko neatsitiko.. net ir šiemet taip norėčiau Pavargau nuo to veidmainiško chi chi cha cha, nuo masės žmonių... Galima labai jaukiai ir vienumoje naujuosius sutikti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
O kaip tie posakiai,kaip sutiksi metus,tokie ir bus,ar pasitvirtina? Ir ar neliūdna? Vis tik tas masiškas linksminimas yra užkrečiamas,o tu turi sedėt namie viena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Nepasitvirtina
O ar pajėgsi švęsti viena, priklauso nuo Tavo charakterio, savijautos ir kitų dalykų... Ne visada linksmybės užkrečiamos, kartais jos veikia atvirkščiai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Nebijau būti viena ir kartais labai džiaugiuosi ramybe su savimi.Tik galvoju,kad per Naujus metus gali liudesys aplankyti.Šiaip galėčiau švęst ne viena,bet su tėvais nesinori,tai apsisprendžiau sutikti Naujuosius viena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
manes linksmybes niekad neuzkrecia, greiciau tas triuksmas ir beprasmybe pradeda erzint. naujus metus "svenciu" namuose arba pas drauge sedziu. isgeriam vyno ar arbatos, paziurim filma ir viskas labai puiku nesureiksminu as tu nauju metu sventimo tik apmastau kas per visus metus ivyko gero, blogo, netiketo ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Susikurk jaukią aplinką, susirask keletą gerų filmų ir pirmyn
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Originally posted by: Arlecchino

hm... išsiskyrei su draugu ir jau nesugalvoji, kaip Naujus sutikt?


Žinai,išsiskyriau visai nesenai,prieš kelias dienas ir nuotaika tikrai ne per geriausia.Tai nenoriu ir draugams jos gadint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Originally posted by: antikriste

Susikurk jaukią aplinką, susirask keletą gerų filmų ir pirmyn



Tikriausiai,kad taip ir bus.Įdomu,niekada neteko vienai gert alkoholio.Bet išgersiu šampano dvyliktą ir palinkėsiu pati sau laimės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: variacija
Originally posted by: antikriste
Susikurk jaukią aplinką, susirask keletą gerų filmų ir pirmyn

Tikriausiai,kad taip ir bus.Įdomu,niekada neteko vienai gert alkoholio.Bet išgersiu šampano dvyliktą ir palinkėsiu pati sau laimės

Ir dar sulauksi lavinos skambučių iš draugų visai nebūtinai turi būt taip liūdna kaip tikiesi... tereikia truputėlio tinkamo nusiteikimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Originally posted by: Arlecchino

Draugai tam ir reikalingi, kad turėtum, kam nuotaiką sugadint (tarė Arliukas, jau nebeturintis draugų). Šiaip mano šventimas irgi toks savotiškas, bet tai nesvarbu - vis tiek geriausia metų šventė, kuriai net gimtadienis neprilygsta. Vienam sėdėt sunkoka... Keliauk, kur žmonės masiškai švenčia, o gal kas iš forumo pakvies ;]



Ten kur žmonės masiškai švenčia ir linksminas,negerai "vienatvė tarp žmonių".
O iš forumo,tai aš naujokė ir nemanau,kad norėčiau su nepažįstamais kartu sutikt Naujus metus.Gerai jau žinau,kad būsiu namie.Tai va ir klausiu,ar teko kam sutikt vieniems ir kokios emocijos užpuola?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shokatyt
shokatyt
Naujokas
Man irgi seis metais gali tekti sutikti vienai bet baisiai to bijau nes esu kompanijos zmogus tad stengsiuos nesedet namie... nes liudesys bus labai ilga laika dar veliau kai zinosiu ka galejau prarast...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
O man tai,jei liūdna,tai ir nesinori niekur eit,priverstinai linksmintis.Nesinori būti tarp porų vienai,nes visi draugai porom švęs Naujus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.27 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man visada taip prieš Naujus - atrodo, sedėsi viena, bet kažkaip susistato, kad būnu ne viena. Va, dabar turėsiu sedėti namie, nes būsiu su sūnum ir prižiūrėsiu namą. Bet kažką suorganizuosiu, nes man Nauji tokia bohemiška šventė, su kokiais pasibarimais, paverkimais, nuotykiais, kažkokia ypatinga diena (galima sakyti, tai viena metų diena, kai leidžiu sau daugiau). Vienai to išskirtinumo neišeina susikurti, nes ir taip dažnai būnu viena ar su sūnum.

Bet visiškai netikiu, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir visus metus nugyvensi. Tai tik diena. Kaip ją išgyvensi priklauso nuo tavęs pačios, ko iš tos dienos nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
na as irgi siemet busiu viena, taip jau iseina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Originally posted by: katytexx

na as irgi siemet busiu viena, taip jau iseina...



Ir kaip nuotaika,kad viena švęsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
O aš,tiesą sakant,netgi norėčiau Naujus sutikti vienas...pakyrėjo šurmulys ir bėgiojimas...betgi ne-turiu baladotis kažkur į kitą Lietuvos kraštą...sėdėti ten "sausas",nes taigi turėsiu vėl šeimyną parbaladoti namon...mat jas peklon,tokias šventes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vmm
vmm
Pradedantysis
Teko, keletą kartų. Nėra pats blogiausias dalykas gyvenime. Sveika pasižiūrėti į viską iš šono ir pagalvoti apie tai, kad nauji metai -- ne tik "yet another party", kaip daug kam gali pasirodyti. Galima labai šauniai pasivaikščioti naktinio Vilniaus gatvėmis tarp žmonių, pažiūrėti kas kokiomis nuotaikomis gyvena, net nekalbinant jų. Arba namuose sėdėti, prie žvakės ir skanaus torčiuko. Atrodo, Radiohead internete transliuos savo koncertą (tik nežinau, ar neapmokestins šito džiaugsmo). Arba, kaip jau minėta, galima pažiūrėti filmą, išgerti arbatos ;-) Blogiausiu atveju, tai gali būti tiesiog eilinis vakaras, ir anksti nueiti miegoti, kad ryte prabustum žvali, kitaip, nei dauguma šventėjų :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Originally posted by: variacija

Originally posted by: katytexx



na as irgi siemet busiu viena, taip jau iseina...






Ir kaip nuotaika,kad viena švęsi?


siaip man siemet apskritai sventes liudnos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.28 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: katytexx
Originally posted by: variacija
Originally posted by: katytexx
na as irgi siemet busiu viena, taip jau iseina...

Ir kaip nuotaika,kad viena švęsi?

siaip man siemet apskritai sventes liudnos

man taip pat.. ir jos netgi būtų buvusios geresnės, jei būčiau galėjus sutikti jas viena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai