Santrauka: Noriu kad butume laimingi kartu gyvenymo kely
Tema sukurta: 2018.10.25 20:31
2018.10.25 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius7
Marius7
Naujokas
Labas tau.

Dziugu kad sudominau antraste. As tikiuosi, kad esi viena is tu, kuri iesko vaikino/vyro, bet del kazkokiu priezsciu kolkas nelabai pavyksta rasti. As isivaizduoju, kad turi savo galvoje susiformavusi tam tikra modeli, koks vyras salia taves galetu buti. As tikiu kad, jei toki surastum, tai myletum, gerbutm, rupintumeis ir atiduotum visa save. Ir as isivaizduoju, kad butum pati laimingiausia pasaulyje galedama buti salia tokio zmogaus. Tu zinai kokio zmogaus salia nori. Taip pat ir as zinau, kokia mergina salia saves noreciau matyti. Galbut mes esame idealiai vienas kitam tinkantys zmones ir galetumem dabar buti kartu ir dziaugtis vienas kitu, nei sedeti atskirai prie savo kompiuteriu ar telefonu ekranu. Sansu labai nedaug. Bet jie viski yra.

O greiciausiai bus taip, kad mes esame skirtingi. Galbut skirtingom vertybem, tuo labiau skirtingais pomegiais ir poziuriu i gyvenima. Idealu zmogu rasti (kuriu pasak daugumo nuomones visai nebuna) tas pats kas laimeti loterijoj - pasiseka vienam is n kai n yra labai labai didelis skaicius: mazdaug puse iki begalybes.

As noriu tau pasakyti, kad loterijoj laimeti as nesitikiu, bet tikiuosi but laimingas. Man idealios merginos nereik, taciau pries susupazystant noreciau, kad mergina atitiktu pirminius reikalavimus. Jie tikrai nera dideli. Tiesa daugelis nomaliu zmoniu juos turi ir tai yra common sence. Tai labiausiai liecia vertybes, kurios mano manymu turetu but panasios i mano.

Taip pat noreciau, kad mergina butu simpatiska. Tai reiskia kad musu lietuviu kulturiniu supratimu ir standartiniu vyru poziuriu supratimu apie grozi i moteris butum bent simpatiska.

Ir viskas. To pakanka iki kalko, kad as mielai su tavimi susipazinciau.

Jei paklausi manes, kodel turetum susipazinti su manimi, o ne su kuriuo kitu zmogumi, kuris tau paraso? Ir daznai jus merginos to klausiat. Mano nuomone tai yra nesaziningas klausymas, nes ka beatsakytum uzsidirbi baudos tasku. Yra tikimybe kad as pataikysiu pasakyti tai, ka tu noreum isgirsti, bet kokia tikimybe kad pataikysiu? Toks klausymas parodo kad esate siek tiek pasikelusios arba kitaip tariat pervertinate save. Nes jums atrodo, kad pagal tai ka atsakyciau, sprestumete ar pasirinkti mane ar ne. Bet jeigu mes budami kartu gyventumem ilgai ir laimingai ar toks klausymas turi apskritai prasmes? As jums noriu pasakyti. Kiekvienas zmogus yra vertas buti mylimas. As zinau, kad uz mane yra daug blogesniu. As taip pat zinau, kad uz mane yra daug geresniu. Niekada nebusiu pats blogiausias ar pats geriausias apskritai, tai kokia prasme tada lyginti save su kitais ir ieskoti pranasumu? Ypac internetineje erdveje, kur konkurencija vyrams yra milziniska. As buciau pats geriausias tau jei mane mylesi ir gerbsi, tikrai ne pries tai.

Esu turbut toks pat vyras kaip ir daugelis cia. Esu nuosirdus, empatiskas, atsakingas uz save ir artimus zmones. Esu taip pat issilavines. turiu specifini humoro jausma. Galbut siek tiek ramesnis saltesneje aplinkoje. Zodziu sitoj sferoj nieko naujo, kaip ir daugelis turi tas savybes. Bet kaip ir kiekvienas is musu esame unikalus ir del to idomus zmones.

Apie save as galeciau daug pasakoti, taciau pabaigai noreciau parasyt tai, kad turiu tiksla susipazinti su mergina, kad butu taip kaip parasyta antrasteje. Tau tiesiog reiktu ideti siek tiek pastangu ir parasyti man ir ne tik labas, o papasakot siek tiek apie save. Kad ir as galeciau susidaryti kazkoki pirma ispudi. Yra tokia taisykle. Niekas is nieko neatsiranda ir niekas niekur nepranyksta. Jei nori su manimi susipazinti skirk siek tiek laiko ir pastangu man parasyti.

Tai tiek.
Iki pasimatymo :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedrius185
Giedrius185
Naujokas
jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.11.28 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Peter7
Peter7
Naujokas
Hello,

It is my pleasure meeting you, I hope all is well with you and how are you enjoying your day?

I am Peter Coleman, I am a United State Army officer, from united state of America, am supportive and caring, looking forward to get a nice friend, I read your profile here site and pick interest on you, I will like to establish mutual friendship with you.

Please let continue our conversation through my private email box, Here is my email address I will introduce myself better and send you my picture as soon as

i receive your mail.{ petercoleman314@yahoo.com }

Peter Coleman,
_______________________

Sveiki,

Man malonu su jumis susitikti, tikiuosi, kad jums viskas gerai, o kaip jūs mėgaujatės savo diena?

Aš esu Peteris Colemanas, esu Jungtinės valstijos armijos karininkas, iš Jungtinės Amerikos Valstijos, esu palaikomas ir rūpestingas, tikiuosi gauti gerą draugą, perskaičiau jūsų profilį čia ir domiuosi jumis, norėčiau užmegzti tarpusavio ryšius draugystę su tavimi.

Prašau leisti tęsti pokalbį per mano asmeninį el. Pašto dėžutę. Štai mano el. Pašto adresas, aš geriau prisistatysiu ir atsiųsiu jums savo nuotrauką, kai tik

gaunu jūsų laišką. {petercoleman314@yahoo.com}

Peteris Colemanas,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai