Tema sukurta: 2009.09.20 22:13
2009.09.20 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Sveiki. Noreciau jusu paklausti apie sia profesija. Ar kas nors ja studijuojat, ar patinka ir svarbiausia, kokios perspektyvos, kur galima veliau isidarbinti? Ieskau info internete, bet ten tik sausi paaiskinimai is kuriu daug kas visiskai neaisku, todel kreipiuosi i jus. Is anksto aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.20 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Jeigu manai, kad patiks kalti visus Lietuvos (ir ne tik) įstatymus bei viską apie kiekvieną viešą instituciją ir įstaigą, gali bandyt. Sužinosi viską, pradedant tuo, kaip funkcionuoja Prezidento patarėjų komanda, ir baigiant tuo, kaip organizuojamas šiukšlių išvežimas tavo gatvėj
Įsidarbint galimybių yra daug kur - visose valstybės institucijose, savivaldos, taip pat daug kur privačiam sektoriuj, aišku, pirma reikia pasirūpint reikiamu "stogu"..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.20 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Ech, kad man labai sunku sugalvot, kur stoti...Daug ivairiu variantu masciau, bet kazkaip dabar galvoju arba turizma, arba teise, arba viesaji administravima. Bet dar nieko nezinau, tik, kad i medicina nestosiu ir butu gerai, kad matematikos nebutu daug, nes ne prie sirdies ji man, nors ir kremtu ja A lygiu. Aciu uz nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.20 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Teisingai, reikia stot ten, tik kur širdis traukia, kur yra vistiek kažkas įdomu. Teisės nepatarčiau, nes labai jau daug dabar tų teisininkų prikepta, vien Darbo biržoj stovi. Galbūt ateity vėl daugiau prireiks, kas žino..

čia ne nuomonė, čia patirtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.20 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurisJ
AurisJ
Pradedantysis
Stok ten kur tavo monymu tau patiks mokytis, nes nebus taip, kad pabaigsi ir issidarbinsi dabar zmones su magistrais sandeliuose dirba, tad neprisisvajok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.21 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Jei patiks ir įdomūs mokslai bus, tai ir mokytis nebus sunku Na o viešasis administraviams nelb ką galiu pasakyti, nes pats ekonomiką kremtu Bet ir čia yra visokių dokumentų valdymai, logika ir panašūs dalykai yra ko mokytis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.21 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
To Neoconas- del teises ir man taip atrodo, kad tu teisininku gan nemazai yra, del to susimasciau apie viesaji administravima. Jei sakai, kad kalba patirtis, tai ar patenkintas tuo ka mokeisi/mokaisi?

To AurisJ- aciu uz "palaikyma", bet zinok, kad ne visiems taip jau nepasiseka, zinoma, nezinau, kaip bus man, bet ir nespelioju. O mokytis noriu ne vien tai, kas patiktu, bet ir tai, kas veliau butu naudinga.


To Dmxyler18- tiku, kad yra ir siaip, jeigu mokaisi visada yra, ka mokytis, del to pergyventi neverta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.22 02:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Na, viešajam administravime reikia tos matematikos, bent jau pirmam kurse. Jei KTU pvz., tai bendri dalykai kaip ir visiems būna bent du kursus (gal tris, velnias, nebepamenu.. O atrodo, taip neseniai buvo O gal kažką pakeitė), o vėliau ten visokie specialybiniai dalykai. Aš asmeniškai nestudijavau vš. admin., bet tas pats fakultetas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.22 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Aš Viešo Adm. nestudijavau, bet irgi tas pats fakultetas, turėjom daug bendrų dalykų, tokių kaip, pav., Savivaldos sistemos valdymas ir Europos Sąjungos teisė, tai visai patiko ir tikrai naudinga. Dėl visų matematikų, etc, tai čia turbūt panašiai visuose univeruose - pirmus 1 - 2 metus reikia studijuot dalykus, nesusijusius su specialybiniais, nebūtinai kad studijuoji V. Adm...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.22 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kometa
Kometa
Pradedantysis
As studijavau viesaji administravima. Dar visai sviezia. Baigiau siais metais. 1 kurse bus daug tiksliuju dalyku - matematika, informatika, programavimas, ekonomika. Be abejo pora kursu ir uzsienio kalba bus. 1-2 kurse visi dalykai tokie pat, kaip ir verslo administravime. Mums paskaitos vykdavo kartu. 1-2 kursai man buvo patys sunkiausi. Paskui prasidejo lengvesni dalykai. Daugiau teorija, o pradzioje, tai vykdavo ivairus laboratoriniai- ypac informatikoje, ekonomikoje. Jei matematika gerai sekesi mokykloje, tai problemu daugiau su niekuo neturetu kilti. Man tai buvo didziausias kosmaras. Net ir matematikos skola teko aptureti. O seip pati specialybe, kai pradejau studijuoti, buvo pakankamai nauja, bet siek tiek susijusi su verslo administravimu. O del darbo, tai kaip ir kazkas minejo, nera aisku ar dirbsi pagal specialybe. Cia tik rysiai viska gali. As dirbu administratore. Tai nemazai destomu dalyku buvo susije su mano pareigomis. O kaip bus ateiti, tai neaisku. Dabar aplamai kazka dirbti yra gerai Sekmes besirenkant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.22 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Neoconai, tai ką baigei ir kur?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
check your inbox
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
I've checked it
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.10 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Oi aš tai žinau tik viena viešasis administravimas = veltėdžiai. Viešojo valdymo aparatas yra išpūstas ir perpūstas tiek kad reiktų 60% etatų pralaisvinti. Jeigu norite su tokiomis ateities prespektyvomis gyventi, tai studijuoti VA nepatartina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kliunkis
kliunkis
Pažengęs
Teisininko diplomas, manau, be problemu turetu tikti ten, kur tinka VA diplomas, bet VA diplomas niekaip nesueis ten, kur reikia teisinio issilavinimo. abiem atvejais tai-beletristikos ir be pazinciu gero darbo negausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kliunkis
kliunkis
Pažengęs
Jei turi giminiu kokioj UK, tai domekis darbo ir studiju galimybem ten Lietuviska sudadiplomi tik i sikna gali susikisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.30 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Greta266
Greta266
Naujokas
Sveiki, matau diskusija buvo labai senai, prieš 8 metus, tad norėčIau pasiteirauti, kaip jums tos pabaigtos studijos ? Ar turite darbą palei šią profesiją? Ir ar patartumėte studijuoti šiais laikais viešajį administravimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.12 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kiki3
Kiki3
Naujokas
Man taip pat butu labai idomu suzinoti apie sia specialybe šiuo metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.14 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Apsimoka, ir dėl to, kad po to galėsit imtis pedagoginės veiklos (pvz., lektoriavimas) - jūsų VT kategorijos tai neaukštintų, bet vis papildomas uždarbis. ;-) Minusas - Lietuvoje.

Su pedagogine patirtimi įsidarbinti ES palyginus paprasčiau negu su vietinio administravimo patirtimi. Tuo tarpu pedagogams šiuo momentu ant Lietuvas nekas (anksčiau budavo kitokia statistika).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai