Tema sukurta: 2009.01.03 20:18
2009.01.03 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esma
Esma
Moderatorius
Kreipiuosi į tuos, kurie turi ir naudoja šituos prietaisus
Reklamose visada pabrėžiamas šitų prietaisų funkcionalumas: jie ir plaka, ir maišo, ir mala, ir spaudžia... Žodžiu, atrodo, kad turint tokį daiktą nieko nereikia daryti. Pirmiausia norėjau paklausti, ar realiai visos tos funkcijos reikalingos ir ar dažnai praktiškai panaudojamos gaminant maistą?
Jei visgi verta įsigyti šį virtuvinį pagalbininką, ką geriau rinktis, ar tą tradicinį gremėzdišką virtuvinį kombainą, ar "blenderį" (toks rankinis palktuvas/smulkintuvas)?
Parduotuvėje jau nužiūrėjau Braun MR6550 MFP blenderį. Gal kas panašų turite, ar geras čia daiktas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Turim ir mes blenderį, nes dukrai reikėdavo smulkint maistą į tyreles. Pirkom papigiai (~40lt), bet nei sulūžo, nei sugedo, ir trynė viską gerai.
Turim dar ir kombainą. Plaka kokteilius, įvairiom formom pjausto, tarkuoja ir t.t. Bet labai jau daug detalių reikia po to plauti, taigi abu prietaisai užkelti gražiai guli

Braun nebloga firma šiaip, bet detalės ilgiau laiko, jeigu jos ne plastmasinės, o metalinės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sfinkse
Sfinkse
Pažengęs
siaip blenderis man labai pravercia maisant teslas, galima plakt pieno arba vaisiu kokteilius ir t.t. Turime namie ir kombana tai blenderis yra naudojamas zymiai dazniau, as rinkciausi pastaraji, aisku mesos jis nesumals, bet as asmeniskai dazniau naudoju blenderi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.12 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gintarasss
Gintarasss
Naujokas
Aš blenderį tikrai daug kur naudoju. O ypač savaitgaliais kokteilių darymui kai draugų privažiuoja o šiaip ir rytais kokį sveiką kokteilį labai greit galima susiplakt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.28 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilte2010
vilte2010
Pradedantysis
as namuose irgi visokiu turiu prietaisu, bet visi guli spintoj. reikia ka nors sutarkuoti imu paprasta rankine tarka, ka nors suplakti, rankini plaktuva arba sakute. .. tetis net juokasii, sako ko nenaudoji prietaisu... kai neturi tu kombainu ir kt velniavos, atrodo reikia, ebt kai isigyji, pamatai kad ne velnio ten su jais negreiciau. taip, pats procesas greitesnis, ebt paskui kiek tvarkymo: juk ji reikia isardyti, isplauti, vel surinkti, dar surasti vieta kur pastatyti.... per daug vargo. greiciau rankomis gaunasi.

turiu senovine bulviu tarka, kur nereikia nieko ardyti..... o dabar tokiu nerasi, visur peiliukai, ardymai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.29 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Man asmeniskai blenderis reikalingesnis labiau nei virtuvinis kombainas, kombainas uzima tik vieta ir nenaudojamas stovi padetas, blenderis kompaktiskesnis del maziau uzimamos vietos virtuveje, pagelbeja man blenderis kokteiliu gamyboje, teslu maisyme, varskes suplakime iki norimos koncistencijos, kremu gamyboje, taip pat labai geras dalykas vaikucio tyrelems gaminti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerdasas
Gerdasas
Naujokas
Pritarriu blenderis yra daug praktiškesnis ir kompaktiškesnis pagalbininkas. Tuo labiau, kad pasinaudojus juo plauti reikia daug mažiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.04 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukse34
Aukse34
Naujokas
man didelis atradimas virtuvinis kombainas / blenderis Eta Vital. Tikrai galingas ir dantraciai ne plastikiniai. Leda smulkint jau su tokiu galima drasiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.04 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightex
nightex
Pradedantysis
Su blenderiu cepelinu neisivirsi Reikia tureti gera, galinga virtuvini kombaina. Mano yra HR7775 ---->ijeina , tarkavimas, sulciaspaude, mikseris ir tt. Deja sulciaspaudes nepagirsiu nes spaudziant visiskai atskiria sultis nuo lastelienos, del to lieka daug liekanu, bei nepasakyciau kad spaudimas labai idealus jauciasi daug dregmes liekanose, bet spaudzia gan greitai. Dar vienas minuas spaudziant sultis reik daug valyti . Tai siulyciau jei pirkti tai sulciaspaude atskirai, jei daznai spaudziate sultis. Tarkuojant bulves lieka griezineliai bet jie lieka virsui peilio poto juos galima isimti. Darbo nasumas labai geras kibira morku per keles minutes 1000W galia . Daug visokiu peiliuku vn zodziu viskas labai patenkintas. Mano pusesere turejo irgi Philips tik mazesnes galios ir vien tik mikseris jos buvo, miksuodavo riesutus tai islakste dantraciai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.21 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimvydas8
Rimvydas8
Naujokas
Uztikriname visu irenginiu kokybe, sugedus atlyginame remonto darbus, turime ir daugiau pasiulymu kreiptis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.17 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Užteks čia flūdinti savo suš!ktas reklamas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai