Tema sukurta: 2018.04.22 05:31
1 2 Toliau Paskutinis
2018.04.22 05:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Sveiki visi. Taigi, norėčiau papasakoti savo istoriją ir, žinoma, sulaukti protingų atsakymų ar paaiškinimų, kodėl taip gali būti. Esu 19 metų vaikinas, apie seksą jau svajojau ne vienus metus, o paskutiniais mėnesiais tai suintensyvėjo dar labiau, tačiau visai neseniai jo "gavau" ir...nepatyriau visiškai jokio malonumo. Galvojau, gal tai dėl to, kad buvo pirmas kartas, tačiau antrą kartą irgi tas pats. Aš nesuprantu, čia gal aš nenormalus, o gal čia dėl to, kad pirmi kartai ir reikia tam dar įgusti, ar dar kažkas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.22 07:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Tiesą pasakius, labai sunku tuo patikėti, nes: 1. Daugybė žmonių (ypač vyrų) be to nei gyvent negali, dėl to jie net ir sumokėt nemažas sumas pasiruošę. 2. Didžioji dauguma jaunų vaikinų trokšta sekso, bet ko jau ko, o vaikų dar tikrai nenori. Ir "apvaisintos" merginos, ypač jaunystėje, dar nesubrendus, nesusikūrus tvirto pagrindo po kojomis ir t.t., manau, nesukelia jokio pasitenkinimo, netgi atvirkščiai - tik problemas. 3. Ir apskritai...pasiūyk bet kuriam vaikinui/vyrui sekso (žinoma, tai galioja, jei būtum bent kiek patraukli mergina) - retas atsisakys... Gal ir pievų prirašiau, bet, manau, supratai, ką turėjau omenyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jazminai
Jazminai
Pradedantysis
Iš vyrų esu girdėjusi, kad pirmi kartai būna nei šiokie, nei tokie, tad gal ir įgūsti reikia.
Bet dar klausimas, o kokiomis aplinkybėmis tai vyko? Su atsitiktine mergina ar su ta, su kuria yra kažkoks ryšys? Išgėrus ar esant blaiviam? Kaip tu pats tada jauteisi? Nervinaisi? Ar pabaigei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Tiesą paskius, galima sakyti, kad su atsitiktine, nes pirmas kartas buvo po mažiau nei savaitės nuo pažinties pradžios. Esant blaiviam. Hmm, pirmą kartą tikrai nervinausi, bet antrą jau nebe. Nors ir abiejais kartais "buvom" vos ne tris valandas, bet pirmą kartą nebaigiau, o antrą baigiau, bet ir tai tik savo rankų pagalba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
TiesiogJulius rašė:

Nors ir abiejais kartais "buvom" vos ne tris valandas, bet pirmą kartą nebaigiau, o antrą baigiau, bet ir tai tik savo rankų pagalba.


vadinasi artinasi impotencija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Iš ko taip sprendi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Yra trys variantai :
1. organizmas pilnai lytiskai dar nera subrendes, kas yra labai neitiketina esant 19 metu
2. taves ta mergina rimtai netraukia
3. impotencija (nuo cheminio maisto)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 02:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Tiesą sakant iš dalies įmanoma patikėti visais, nes: 1. Aš ir atrodau labai jaunai, dar iki šiol po truputį augu, nors čia tikriausiai nelabai susiję su lytiniu brendimu (nepykit, tiksliai nežinau, biologijos kursą ne itin įdėmiai mokiausi ). 2. Iš šitų trijų variantų šis neabejotinai realiausias - ji buvo gan apkūni, o aš pats esu netgi labai lieknas, tai apkūnios man kažkaip nelabai. 3. Hmm, na valgau aš to nesveiko maisto, nu bet tikiuosi, kad ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
TiesiogJulius rašė:
2. Iš šitų trijų variantų šis neabejotinai realiausias - ji buvo gan apkūni, o aš pats esu netgi labai lieknas, tai apkūnios man kažkaip nelabai.

Kūno svoris-sutvarkomas dalykas, o, va, smegenų neprisiauginsi. Tokia filosofija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Gal tu gejas ar siaip kas netvarkoje ar nestandartiska? Gal ten hormonai netvarkoje? Nes viskas aiskiai nenormalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Jaučiu, gėjai irgi tokių problemų neturi. Pas juos visas gyvenimas- malonumas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
as tai i viska ziuriu labai paprastai jeigu yra trauka bet negali apseklinti merginos - impotencija, jei nera traukos bet gali - aseksualumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Vėjuota1 rašė:

TiesiogJulius rašė:

2. Iš šitų trijų variantų šis neabejotinai realiausias - ji buvo gan apkūni, o aš pats esu netgi labai lieknas, tai apkūnios man kažkaip nelabai.


Kūno svoris-sutvarkomas dalykas, o, va, smegenų neprisiauginsi. Tokia filosofija


Na, tu čia ir protingai parašei. Tik smegenų funkcionalumas nuo dydžio nepriklauso, bent jau žmogaus atveju, bet čia nieko, tarkim gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Mokslynykas rašė:

Gal tu gejas ar siaip kas netvarkoje ar nestandartiska? Gal ten hormonai netvarkoje? Nes viskas aiskiai nenormalu


Kažkaip vyrai niekad gyvenime netraukė, tai tikrai ne. Apskritai, tai merginos mane ir traukia, ir jaudina, tuo atveju tai pas mane tikrai viskas normalu, aš sakau, kad tik pats tas veiksmas man nesuteikė malonumo ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
TiesiogJulius rašė:

Kažkaip vyrai niekad gyvenime netraukė, tai tikrai ne. Apskritai, tai merginos mane ir traukia, ir jaudina, tuo atveju tai pas mane tikrai viskas normalu, aš sakau, kad tik pats tas veiksmas man nesuteikė malonumo ir tiek.


As gyvas pavyzdys, kad gali buti kazkas labai nenormalu. Viskas yra tikrai sudetinga, tai reikia nagrinet. Sakysim gal hormonu kiekis organizme nenormalus? Reikia pasiskaityti internete ir paieskoti info. Geriausia aisku anglu kalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Mokslynykas rašė:

TiesiogJulius rašė:



Kažkaip vyrai niekad gyvenime netraukė, tai tikrai ne. Apskritai, tai merginos mane ir traukia, ir jaudina, tuo atveju tai pas mane tikrai viskas normalu, aš sakau, kad tik pats tas veiksmas man nesuteikė malonumo ir tiek.




As gyvas pavyzdys, kad gali buti kazkas labai nenormalu. Viskas yra tikrai sudetinga, tai reikia nagrinet. Sakysim gal hormonu kiekis organizme nenormalus? Reikia pasiskaityti internete ir paieskoti info. Geriausia aisku anglu kalba


Dėkui, bent vienas normalesnis atsakymas, bandysiu pasiieškot informacijos apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.24 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Teisingai, googlėj mediciną pabaik, tai visus galėsi konsultuoti!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.25 06:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TiesiogJulius
TiesiogJulius
Naujokas
Vėjuota1 rašė:

Teisingai, googlėj mediciną pabaik, tai visus galėsi konsultuoti!


Vėjuota, ačiū už patarimą, taip ir padarysiu - būsiu kvalifikuotas internetinis konsultantas medicinos klausimais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.25 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Manau, kad tai normalu. Juk merginos dažnai nepajunta malonumo, o vaikinai nėra kažkuo išskirtiniai šiuo klausimu. Taip pat labai svarbus ryšys su mergina, jei ji tau nepatiko, o išvaizda netraukė, tai labai normalu, kad ir seksas nebuvo malonus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.25 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Izabelė6 rašė:

Manau, kad tai normalu. Juk merginos dažnai nepajunta malonumo, o vaikinai nėra kažkuo išskirtiniai šiuo klausimu.


Vaikinai LABAI SKIRIASI nuo merginu siuo klausimu. Taip skiriasi, kad net sunku patiket skirtumais...

Nedaugelis is jusu (manaua nei vienas) nebuvot abiejose barikadu pusese, tai negalit palygint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai