Santrauka: Citroen modeliu + ir -
Tema sukurta: 2007.05.10 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.05.10 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Sveiki visi, uzsuke i sia temele
Atejo i mano gyvenimas didysis ivykis - masinos pirkimas-senos keitimas
Esu nusiteikusi ant citroen xantia...
Kas turejot citrusa, vazineje esat, taiset - pasidalinkit patirtim: kokie - ir + (nors ir taip daug zinau )
Labiausiai domina atsiliepimai apie Xantia
Paciai teko su xm vazinet, nieko blogo negaliu pasakyt is savo puses, bet man per ilgas snukutis jos...

Prasau tik nereik pasaku "girdejau", "sake" ir pan.....
domina asmenine patirtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
pats turiu xantia dyzeliuka, pliusai komfortiskas,mazos kuro sanaudos, isskirtinis modelis news ju nedaug tera, negendantis nors man ir viskas, o minusu nieko negaliu pasakyti kolkas jeigu nusipirksi tikria nepasigailesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Dekui uz nuomone
Ale db paskaitinejau citrina.lt tai plaukai piestu stojasi...
Atrodo, kad xantia didziausia beda, zx ziema dureles neuzsidaro ir stabdant is peties per pedala reik kirst
Kadangi as kasdien apie 100 km suvazineju, tai norisi komfortiskos minkstos masinos, ale kartu ir kad nerytu kaip dramblys....
Krc db esu pasimetus..
Tiesa, dar uzmaciau, kad atseit iki 96 xantios neverta pirkt, atseit daug galvos skausmo, nelabai patvarios.. Ar verta tiket tokiais pasisakymais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
Originally posted by: Amry

Dekui uz nuomone

Ale db paskaitinejau citrina.lt tai plaukai piestu stojasi...

Atrodo, kad xantia didziausia beda, zx ziema dureles neuzsidaro ir stabdant is peties per pedala reik kirst

Kadangi as kasdien apie 100 km suvazineju, tai norisi komfortiskos minkstos masinos, ale kartu ir kad nerytu kaip dramblys....

Krc db esu pasimetus..

Tiesa, dar uzmaciau, kad atseit iki 96 xantios neverta pirkt, atseit daug galvos skausmo, nelabai patvarios.. Ar verta tiket tokiais pasisakymais?


citrina.lt forume ne viskuo reikia tiket.. senbuviai megsta pasidergt is tokiu klausimu kaip: "ar verta pirkt citroena? girdejau jie daznai genda." siaip pats turejau xantia, ir labai gailiuosi kad teko parduot.. jei kas nors labiau domina, parasyk man i privata. ner cia ko audiniu mylotojams skaityt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Parasiau
Dekui uz pagalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
vienas draugas remontuoja auto irgi man nepatare pirkti tu pirmuju xantiju kur zenklas dar yra ant kapoto, bet nezinau ar cia tiesa.

Bet motoriukai ju geri mas mane su turbina tai nepastebi kai jau leki koki 120
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
kox pas tave motoriukas?
Pas tave prie tu primuju xantia ar naujesne?
As galvoju apie 1,9 D.. Labiau TD noretus aisku..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
pas mane 1,9 TD 1995 biski naujesnis, jei nori palauk dar savo parduosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
Nu palauksiu, palauksiu
Dar tikpradejau dairytis...
Mano japaska pagal prognozes dar pora men tikrai gyvuos, tai turiu laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tocekas
tocekas
Pradedantysis
jei pirksi dyzeli, tai tik TD.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.10 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
siaip D nieko netrauks.. TD jau kitas reikalas.. pats turejau 1.9 td xantia, tai trauka tikrai nesiskundziau.. nors kartais tos turbinke uzknisa nesveikai.. reikia jas tinkamai priziuret, nes jei jinai pareis, tai bus amen.. pinige taip smarkiai patustes kad ojojoj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
radau interne tokia patikrinimo baika:

1 variantas
1. sėdi mašinoje, variklis įjungtas;
2. jei mašina nevažiavus - pramankštini kaip reikalas, o jei važiavus - nebūtina;
3. aukščio padėtis - normali;
4. išjungi varikli;
5. suskaičiuoji ramiai iki 10 ( galima ir iki penkių)
6. aukščio rankenėlę i max;
7. lauki;
8. jei užpakaliukas kyla energingai - pagrindinis akumuliatorius dar gyvas, bet jei tik bando kilti tai tiu tiu;
9. Hidraktyvą turintiems XM'mams galima įjungti Sport režimą, bet net ir jo neįjungus, jei sfera gyva, pajusite kaip kyla visa mašina.

2 variantas
1. mašinoje nesėdi, bet variklis įjungtas;
2. jei mašina nevažiavus - pramankštini kaip reikalas, o jei važiavus - nebūtina;
3. aukščio padėtis - normali;
4. išjungi variklį;
5. tik nebandyk skaičiuoti !!!!
6.aukščio rankenos neliesk !!!!
8. atsidaryk bagažinę ir atsisėsk jame,
10. mašina prisės;
11. jei sfera labai gyva tai turėtų užpakaliuką kartu su tavimi kilstelėti į normalią poziciją;

Kas bandet gal taip tikrint?
Teisybe cia ar nelabai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amry
Amry
Pradedantysis
O dar vienas klausimelis - imanoma i koki servisa pvz nuvaryt ta perkama masina, kad patikrintu kaip turbina? Nu gal galima paprognozuot, ar ilgai laikys, ar gal uzsilenks greit?

Kaip su ta turbina nenusvilt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
Originally posted by: Amry

radau interne tokia patikrinimo baika:



1 variantas

1. sėdi mašinoje, variklis įjungtas;

2. jei mašina nevažiavus - pramankštini kaip reikalas, o jei važiavus - nebūtina;

3. aukščio padėtis - normali;

4. išjungi varikli;

5. suskaičiuoji ramiai iki 10 ( galima ir iki penkių)

6. aukščio rankenėlę i max;

7. lauki;

8. jei užpakaliukas kyla energingai - pagrindinis akumuliatorius dar gyvas, bet jei tik bando kilti tai tiu tiu;

9. Hidraktyvą turintiems XM'mams galima įjungti Sport režimą, bet net ir jo neįjungus, jei sfera gyva, pajusite kaip kyla visa mašina.



2 variantas

1. mašinoje nesėdi, bet variklis įjungtas;

2. jei mašina nevažiavus - pramankštini kaip reikalas, o jei važiavus - nebūtina;

3. aukščio padėtis - normali;

4. išjungi variklį;

5. tik nebandyk skaičiuoti !!!!

6.aukščio rankenos neliesk !!!!

8. atsidaryk bagažinę ir atsisėsk jame,

10. mašina prisės;

11. jei sfera labai gyva tai turėtų užpakaliuką kartu su tavimi kilstelėti į normalią poziciją;



Kas bandet gal taip tikrint?

Teisybe cia ar nelabai?



ko tai citrina.lt padvelke.. bene grumlino paskaitele.. siaip nesamone cia gryna, nuvaziuoji i servisa, nuima tas sferas, pamatuoja slegi jose ir tada nebuna jokiu klausimu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.11 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
Originally posted by: Amry

O dar vienas klausimelis - imanoma i koki servisa pvz nuvaryt ta perkama masina, kad patikrintu kaip turbina? Nu gal galima paprognozuot, ar ilgai laikys, ar gal uzsilenks greit?



Kaip su ta turbina nenusvilt?


nebijok tiek labai del tos turbinkes, nieko jai nenutiks.. tik tinkamai eksploatuok automobili, ir viskas bus ciki! pvz vaziavus ilgoka distancija, kai grysi namo, is karto negesink motoro, leisk bent puse minutes padirbti varikliukui.. tada nusiramins turbinke ir nieko jai nenutiks simta metu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 05:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katinelis69
Katinelis69
Pradedantysis
Pats esu Prancuzo sawininkas kuris beweik wiskuo siejasi su Citrinom (XM) Zodziu Peziukas 605 3litrai V6 ,,tikriausiai tureciau pasakyti kad jis tebera mano tik del tokio warikliuko ir erdwaus salono ,kitaip,be sansu,o jai dar butu hidrauline pakaba tai iswis pasikarciau, nezinau kodel bet prancuzai nedraugauja su patwariomis auto, . taigi mano nuomone jai nori taupios masinytes,geriau pasirink ka nors kitko,nes ka supilsi daugiau i konfortiska kitos markes automobiliuka manau cia tiekpat pripusi i sferas,nezinau kaip jie jas gamino bet tikriausiai su protu isleisdami wiena xantia prie jos ileisdawo tikriausiai ir koky simtuka sferu,biznis kuris kainuoja automobilio turetojui.ir aplamai kiek zinau wiskas labai meksta iseiti is rikuotes pas prancusus,luzta pusnaujai stabdziu diskai,pastowiai leidzia stabdziu skysti sistema,kala sunkiai reguluojami woztuwai ir wisokia kitokia welniawa,,asmeniskai pazystu drauga apie kury net citrinoje raso kaip apie gera citrinu daktara Einaras Jai toky ten uzmatet..taigi kiek wisko is jo girdejas tai ausys linksta,asmeniskai pats wairuoja voyageri todel galite spresti,kaip meistras zinantis praktiskai ir teoriskai wiska apie citrinas ir zino pigiausias witas kur galima jom gauti daliu ,wairuoja kazkoky craysleri!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
prancuzai geriausiai, ne viena esu turejes tai tikrii neturiu nieko pries pries prancuzus, tik zinau kad pazas 405 ir 605 ant duju irangos tu paprastos nenori eiti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
Originally posted by: Greitasss

Pats esu Prancuzo sawininkas kuris beweik wiskuo siejasi su Citrinom (XM) Zodziu Peziukas 605 3litrai V6 ,,tikriausiai tureciau pasakyti kad jis tebera mano tik del tokio warikliuko ir erdwaus salono ,kitaip,be sansu,o jai dar butu hidrauline pakaba tai iswis pasikarciau, nezinau kodel bet prancuzai nedraugauja su patwariomis auto, . taigi mano nuomone jai nori taupios masinytes,geriau pasirink ka nors kitko,nes ka supilsi daugiau i konfortiska kitos markes automobiliuka manau cia tiekpat pripusi i sferas,nezinau kaip jie jas gamino bet tikriausiai su protu isleisdami wiena xantia prie jos ileisdawo tikriausiai ir koky simtuka sferu,biznis kuris kainuoja automobilio turetojui.ir aplamai kiek zinau wiskas labai meksta iseiti is rikuotes pas prancusus,luzta pusnaujai stabdziu diskai,pastowiai leidzia stabdziu skysti sistema,kala sunkiai reguluojami woztuwai ir wisokia kitokia welniawa,,asmeniskai pazystu drauga apie kury net citrinoje raso kaip apie gera citrinu daktara Einaras Jai toky ten uzmatet..taigi kiek wisko is jo girdejas tai ausys linksta,asmeniskai pats wairuoja voyageri todel galite spresti,kaip meistras zinantis praktiskai ir teoriskai wiska apie citrinas ir zino pigiausias witas kur galima jom gauti daliu ,wairuoja kazkoky craysleri!


kiek zmoniu tiek nuomoniu. pvz mano meistras kuris mano xantia priziuredavo, sake nekeisias citrinos i jokia kita auto.. kur dirba tas tavo draugas einaras?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katinelis69
Katinelis69
Pradedantysis
KAune,petraskese... Babauzis?Ka turejai omeny?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.12 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jobaniai
jobaniai
Patyręs
na gal jis ir geras, nezinau jo, tai negaliu nieko sakyt.. tokia jo nuomone apie citroen ir cia nieko nepakeisi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai