Santrauka: Mano norai - mano tikrovė.
Tema sukurta: 2007.10.16 20:56
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.10.16 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
nuu, regis skaiciau ankstyvoj paauglystej "jusu pasamones galia". tuomet ji padare gan reiksminga postumi zvilgsniui i pasauli ir zmones kitaip. atsimenu, kaip klasiokams darydavau "hipnozes seansus" . aisku, dabar prisiminus tai, suprantu, jog pernelyg isijautus i tokius zaidimus buvau.

kas buvo visai idomu, tai,kad su keliom draugem net susikurem trumpuosius telefono numerius, kuriais "skambindavom" i kitos samone ir ka nors "pranesdavom". kartais budavo, kad gaudavo "zinute"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
tai kad ziauriai daug metu praejo, nebeatsimenu nieko konkretaus is tos knygos. viskas taip susidejo i bendra visuma, praplete pasauleziura, ir tiek. tiesiog naudojuosi visomis ziniomis kasdienybeje pernelyg nesusimastydama apie kiekviena metoda atskirai.

matai, kol tai yra nauja, esi kupinas entuziazmo, troskimo isitikinti, patirti savo kailiu, o po to tai isblesta, tampa "bendruoju issilavinimu, suvokimu".

daznai manipuliuodavau minciu koncentracijom, nukreiptom i konkretu zmongu, kad pasielgtu vienaip ar kitaip. ivairiu rezultatu sulaukdavau. dabar nebematau tam reikalo.

ka pasiemiau is panasiu literaturos veikalu - tai savitaiga, tikejima ir pozytivzma. zinoma, mano nuotaikos daznai svyruoja, todel ne visada naudojuosi sitom priemonem :]

o kas tau tokio reiksmingo yra nutike?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
zinoma, kad pasikeiciau. bet kokiu atveju toks procesas juk vyksta :]] tuo labiau, kad tai vyko paauglystes laikotarpiu, kuomet labai daug atrandama.

na jau ne, bendras issilavinimas tuo ir ypatingas, kad tampa tavo kasdieniu patirciu, apskritai gyvenimo dalimi, ka nuolat naudoji praktiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na esu zmogiska, taigi negyvenu ekstazes busenoj. is laimes pasokineti buna kada, bet nuo nuolatinio strakaliojimo kojas issisukciau :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Arlecchino, pasiutai tu ar ka :]]] ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Esu ištraukusi norimą bilietą per egzaminą. Esu susapnavusi savo mylimojo draugę ir jos nėštumą, nors nežinojau nei apie vieną ar kitą. Esu pasakius 'jaučiusosi taip, lyg dabar paskambintų G.', ir G. skambindavo. Esu valdžiusi sapną. Nieko neskaičiau. Norėčiau įvaldyti savo gyvenimą taip, kad galėčiau bet ką išbraukti iš jo be nuotaikos susigadinimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na kaip... anksciau intensyviai programuodavausi, dabar tai retai darau samoningai. taciau galiu pasakyti, kad kone visi siekiai yra issipilde ir zinau, jog dar daug kas bus pasiekta. bet niekur neskubu, butent todel, kad zinau.

ismokau atsiriboti nuo aistros, kuri uzvaldo taip, kad tampa sunku gyventi. valdau savo troskimus, nes vsi vien viskas ateina savo laiku. todel ir tie programavimai liko tik minimalus. svarbiausia but patenkintu tuo, kas tave supa :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Hmm..atleiskit uz smalsuma. "Uz prieinama kaina"-cia ka parduodate?
Be jokiu atbuliniu minciu-paprasciausiai idomu,nesiruosiu kistis i tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
eee :]]

pernelyg sunkus klausimas.

is esmes beveik netikiu atsitiktinumais. viskas turi savo priezastis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Aisku. Uzdarau duris is kitos puses-gero pokalbio liekantiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
da, net susijuokiau tarp savo rimtu namu darbu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na na, tai kuo pasigirs autorius?

kokie zygiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
stebuklai negali vykti tiems, kurie jais netiki. as jais tikiu, todel man nereikia jokio mokslinio aiskinimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Arlecchino >>> Malonu net tave nustebinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
nunu, paskui reiks eskavatoriu siukslems mezt atvezt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Aryan, gudrus tu, istrynei zinute, bet as maciau

tai jau papasakok apie arlekina :]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.16 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Arlecchino >>> Čia viskas dėl jausmingos tavo kalbėsenos. Nieko asmeniška. Tikiuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na na, kas čia per tarptautinių žodžių ir profesnio žargono karas?.. prašyčiau kalbėt žmonių kalba, nes tikrai menkai išmanau apie visokius BNM, KLI, OPRSETUII ir t.t.

Aryan, o man toks klausimuks kilo: kiek laiko šitie tavo eksperimentai-gyvenimo budas tesiasi?

va šitos manipuliacijos man labai pažįstamos :]]
beje, būdama mažsaug 8 metų užsiiminėjau būtent tokia "moksline" veikla :]] nosr, aišku, nė velnio neišmaniau apie visokias vizualizacijas, programavimus. tiesiog ŽINOJAU, kad apie ką ilgiau pagalvosiu, ko panorėsiu, tai ir nutiks. būtinai. tie dalykai, kurie telpa į realumo rėmus visada įvykdavo. dabar labai įdomu pasidarė tą prisiminus

o mergas pritraukt labai lengva pasitelkiant tuos pačius metodus. tik va, ką tu su jom veiktum?.. širdeles daužytum?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Aryan, tau dar kol kas toloka iki tokio, kad norėčiau nusodinėti... skaitymas,aktyvus domėjimasis yra labai gerai. pripažįstu tai kaip vieną iš prieinamiausių būdų tobulėti. tačiau yra ypač sunku atsirinkti, kuri informacija yra išties teisinga, o kur tik makaronų kabinimai žaidžiant lozungais ir skambiom frazėm. bet čia jau visom gyvenimo sritims galioja...

o mano buvusį pasisakymą gali įvertinti kaip tuščiagarbišką pasigyrimą, mėginant įsipaišyt į temą ir pritapt prie chebros :]

aha, o dėl tų metų tai ne šiaip klausiau. mat čia yra toks dėsningumas, kad kuo trumpesnį laiką apima tokia patirtis, tuo ji stipresnė. paskui kitaip apie viską mąstysi :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aryan >>> Mažytėlė korekcija: aš nebandžiau tavęs nusodinti, tiesiog kukliai prisipažinau, kad šioje temoje esu neišprususi ir pateikiau kelis pvz, kai susidūriau su nepaaiškinamais atsitiktinumais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai