Santrauka: Vyras labai daug dirba, nebūna beveik namie
Tema sukurta: 2018.01.20 12:45
2018.01.20 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ram88
ram88
Naujokas
Sveiki,

Kartu su vyru auginame dvi dukras (4,1). Pradžioje draugystės mano vyras visada buvo labai darbštus, ypatingai siekė karjeros aukštumų. Tačiau tai niekada nebuvo peržengę ribos ar trugdę mūsų santykiams. Kai gimė mūsų pirmas vaikas, aš apsiemiau jį augintį pirmus du mėnesius, kai dar galėjau maitinti krūtimi, o po to vaiko auginimą perėmė vyras kol sūnui suėjo metai su puse . Dėl to turėjome daug pykčių, diskusijų, bet galiausiai nutarėme kad taip bus geriausiai vaiko labai, kadangi vaikui reikalingi abu tėvai. Kai gimė antra duktė, viskas pasikeitė. Jisai su dukra pabuvo tik dvi savaites, o aš apsiemiau auginti dukrą pusantrų metų , tad vis dar kartu su ja esu. Daug pykomės dėl to, bet jo pagrindinis argumentas buvo, kad jisai uždirba daugiau ir nori investuoti į mūsų vaikų ateitį.

Tačiau visa situacija ėmė blogėti būtent per paskutinius 7 mėnesius. Jo beveik niekada nebūna namie, nes dirba viršvalandžius, dažnai atšaukia mūsų šeimos planus (neištikimybė čia ne prie ko). Jiegu grįžta namo, tai arba dirba arba būna per daug pavargęs ir eina miegot. Vaikai jo praktiškai nemato ir mane siutina tai, kad jis būtent nori būti šeimos galva, nors su mumis laiko beveik nepraleidžia.

Koks jūsų požiūris į tai? Ar tai normalu? Ar turėčiau kažką daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 03:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Galva ar pagalvė, tai nereiškia nieko. Gali daryti, ką tik nori, bet jei norite sukelti daugiau pinigų ir nusipirkti ką geresnio bendram "ūkiui", teks su tuo susitaikyti, kad vienas aria, o kitas žiūri namus. Nes būna taip, kad situacija pasikeičia ir tenka tai vienam, tai kitam būti tuo pinigų uždirbėju, jeigu abiem tai daryti tiesiog nėra galimybės. Žinoma, visiems susiglaudus sėdėti ant sofos, bovytis su vaikais ir spoksoti TV labai smagu, bet už tai pinigų niekas nemoka ir toks gyvenimas greitai išeina "šaibom". Beje, žiūrėk kad tavo žmogus nepersitemptų, nes sveikatą praras, ligos bjaurios prasidės, va tada galėsite visi keturi kukuoti pliki, basi ir alkani.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kai žinai situaciją tik iš vienos pusės, nieko negali pasakyti.

Natūralu, šeima gausėja, poreikiai didėja, vadinasi, kažkas turi uždirbti. Vienas vienaip prisideda prie šeimos, kitas-kitaip ir abu vienodai svarbūs. Bendri šeimos reikalai neturi būti atšaukiami, jei jie suplanuoti, nes o kada pasidžiaugti šeima visiems bendrai. Kita problema gali būti tame, kad galbūt šeimos susitikimai yra gana dažni, todėl gana sunku laikytis grafiko. Periodiškumą nusistačius reikia jo ir laikytis, kad nei vienas neliktų patempta lūpa ir būtų visi laimingi.

O jums labai skauda galvą, kuris galva, kuris protas? Šeimoj viskas bendra. Žmonės labai sumanūs, prisikurdami savo teorijų, su kuriomis vėliau kovoja, kai tuo tarpu savo energiją gali išleisti visai kitur.

Reikia suprasti, kad pati auginsi vaikus namuose ne amžinai, todėl mėgaukis kiekviena akimirka, nes tas laikas niekada nepasikartos, tai labai gražus periodas ir džiaukis už suteiktą galimybę, kad gali vaikus auginti namuose, o visa kita koreguojama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Per TV rodo visokius meksikietiskus serialus, tai ten vyras lyg tarp kitko nueina i darba, bet daugiausia buna namuose ir dalyvauja nepabaigiamose bobiskose razborkese, problemose ir net darbe jam skambina ir itraukia i tas dramas.

Paskui moterys prisiziuri ir rimtai galvoja, kad darrbas yra niekas, nu tarp kitko, blogiausiu atveju ten atsedi kazkas nuo 8 iki 17 ar pan. ir jau viskas.
Prasideda kad namuose nuobodu, tai iseina, kad dirbtii uzdirbti neuztenka, reikia sugalvot pramogu pastoviai.

Sefas man leido dirbti namuose ir dirbu jau gal 85 proc laiko, tai vasara keliaujam. Zmona laiminga o as galvoju, kur cia geras interneto rysys kur cia blogas. Ir kur reikes rysio zona surasti. Nes paskambina ir turiu spresti problemas, karta kazkur Prancuzijos kalnuose reikejo staigiai dirbti, kita karta Austrijoj prie kazkokio ezero. Gerai, kad dabar internetas visur ir nebrangus, tai kazkaip issivynioju, kad ir zmona pramogauja ir darbe visi patenkinti. Vasaros gale vaziuojam i Ispanija, ant juros kranto, tai ten iki pietu dirbu, zmona nueina i pliaza... na uz 50m per lnga susimojuojam, grizus dar papriekaistauja, kad va ji viena, nors saules as irgi nepernesu dienines.

Autorei klaussimas: Kodel jus ne kokia milijoniere? Guletumet sau abu jachtoje vidurzemio juroje ir niekam nereiktu dirbti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynyke, viskas yra gerai. Žmogus gali dirbti ir 24 val., jei nėra šeimos, bet jei yra vaikai, tai negali būti žmogaus pasirinkimas dirbti 24 val. Tada, kam ta šeima reikalinga? Kam? Žmonai, kad dovanoti meškinai būtų vaikais pakeisti? Matot, vaikai gal ir auga patys, bet jie nesiugdo. Tam reikalingas tiek mamos, tiek vyro indėlis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Autore galetu pasidomet vyro darbo problemomis, ir gal vyra kiek itrauktu i seimos problemas.
Nes ko gero vyro darbas autorei vienodai, taip gaunasi kad jis ten linksminasi, o zmona su vaikais mirsta is nuobodulio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nei vienam neturi būti vienodai viens kito popieriai. Vaikų auginimo periodas - terminuotas reikalas. Tuoj ir moteris grįš į darbą, galės atsiimti už praėjusį periodą, nes vis tiek reikės įsilieti į aplinką, o vaikai galės eiti į vaikų namus, bet visa bėda, kad dabar vaikų namai panaikinti. Sueis vaikams 18 metų, tai galės jau kaip su žmonėm pakalbėti, nes dabar nėra apie ką su jais kalbėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.21 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Vėjuota1 rašė:
Tuoj ir moteris grįš į darbą, galės atsiimti už praėjusį periodą, nes vis tiek reikės įsilieti į aplinką,


Tai autorei ne darbo truksta o vyro, taip lyg supratau.
Darbo tik durniams truksta, jie jo nori kuo daugiau ir kuo sunkesnio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.27 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kvazaras1
kvazaras1
Naujokas
ram88 rašė:

Sveiki,



Kartu su vyru auginame dvi dukras (4,1). Pradžioje draugystės mano vyras visada buvo labai darbštus, ypatingai siekė karjeros aukštumų. Tačiau tai niekada nebuvo peržengę ribos ar trugdę mūsų santykiams. Kai gimė mūsų pirmas vaikas, aš apsiemiau jį augintį pirmus du mėnesius, kai dar galėjau maitinti krūtimi, o po to vaiko auginimą perėmė vyras kol sūnui suėjo metai su puse . Dėl to turėjome daug pykčių, diskusijų, bet galiausiai nutarėme kad taip bus geriausiai vaiko labai, kadangi vaikui reikalingi abu tėvai. Kai gimė antra duktė, viskas pasikeitė svaras euras. Jisai su dukra pabuvo tik dvi savaites, o aš apsiemiau auginti dukrą pusantrų metų , tad vis dar kartu su ja esu. Daug pykomės dėl to, bet jo pagrindinis argumentas buvo, kad jisai uždirba daugiau ir nori investuoti į mūsų vaikų ateitį.



Tačiau visa situacija ėmė blogėti būtent per paskutinius 7 mėnesius. Jo beveik niekada nebūna namie, nes dirba viršvalandžius, dažnai atšaukia mūsų šeimos planus (neištikimybė čia ne prie ko). Jiegu grįžta namo, tai arba dirba arba būna per daug pavargęs ir eina miegot. Vaikai jo praktiškai nemato ir mane siutina tai, kad jis būtent nori būti šeimos galva, nors su mumis laiko beveik nepraleidžia.



Koks jūsų požiūris į tai? Ar tai normalu? Ar turėčiau kažką daryti?


Reikia suvokti ir savo poziciją. Ką tu gali pakeisti, kad jam būtų geriau, lengviau. Kaltinti lengviausia, o pasikeisti pačiam - sunku. Jam, žinoma, lygiai taip pat- reiktų galvoti ne tik apie tai, koks jis šaunuolis, bet ir apie tai, kaip galėtų pakeisti save, kad abiem būtų gerai. Pakalbėk su juo atvirai, nieko neslėpk. Blogiausias dalykas - nesikalbėti ir viską laikyti savyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.27 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kai kuriems sunkiai suvokiama, kad vyras išreiškia savo meilę šeimai daug dirbdamas, kad šeimai nieko netrūktų. Vyrai šiek tiek kitaip išreiškia meilę , tik ne kiekviena moteris tai supranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.18 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cola2
Cola2
Naujokas
keista skaityt, kad vaika "apsieme" ar "pereme" augint.... bet tai tik siaip. o situacija, jei nera kitu priezasciu, pasikeis, kai mazyliai paauge iseis ir dazelius ar mokyklas ir mama finansiskai gales prisideti prie seimos gerbuvio ir vaiku ateities. manau, tada vyras gales pristabdyt ir pasijaust vyru ir teciu, o ne darbiniu arkliu/seimos galva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.19 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simpatulka4
simpatulka4
Naujokas
na, pradžia juk visada būna gana sudėtinga, kai vaikai maži. reikia ir pinigų šeimai išlaikyt, ir nesinori durti galo su gali, dėti cento prie cento. manau, kad jums su vyru vertėtų pasikalbėti. šeima ir santykiai yra paremti bendravimu ir nereikia į viską žvelgti tik iš savo būdos, taip sakant, juk ir vyras gal patiria streso darbe, pavargsta, nori poilsio. tiesiog pasidomėkit, parodykit, kad rūpi, ne kad su vaikais nebūna ir namie nebūna. pasidomėkit iš kitos pusės, gal yra ką keisti pačiai, o ne lieti pyktį ir dar labiau skatinti kad ir tokį santykių atšalimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.19 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Čia turbūt gaunas tokia situacija kaip vienas psichologas kažkur yra pasisakęs apie sutuoktinių santykius šeimoje: ,,Kai moteris pradeda daryti tai, ką privalo, o ne ką jaučia (kad turėtų daryti), tuomet vyras pradeda degraduoti." Iš esmės tai sakyčiau, kad jei vyras sugeba užimti šeimos galvos ir duonos nešėjo poziciją, tai jam tas pareigas ir reikia palikti, per daug nereikalaujant, kad jis verstųsi per galvą ir dar daugiau pareigų prisiimtų (vaikų priežiūra, visokie namų blizginimai ir pan.). Tik aišku, gerai būtų abiem susėsti ir nuoširdžiai be pykčių vienas kitą išklausyti bei be priekaištų vienas kitam išsakyti problemas, dažniau vienas kitam pasipasakoti kaip diena ėjos ir kartu ieškoti kompromisų ir problemėlių sprendimo klausimais. Kiek suprantu tai geriausias problemų šeimoje sprendimo variantas čia galėtų būti vienas kito supratimas, išklausymas ir abiejų tėvų pastangos susiderinti taip, kad vaikai turėtų galimybę, pavyzdžiui, kokį kartą į savaitę pabūti, pabendrauti vien su tėčiu kelias val. (namie ar į kokį baseiną nuvaryt ar panašiai).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.18 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ermantas
Ermantas
Naujokas
Ne pasitiki savimi su tavimi lovoje. Gal monotonija gal dar kazkas. Myli. Manau taip. Turi kita-gal. Atsakymas-truksta streso jam,zino kad visad busi su juo-ji tai pykina. Cia kaip uzsikirtus plokstele ties vienu posmu. Pabukit atskirai. Pasiilkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.06.25 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Matyt jam tikrai pačiam netrūksta streso, todėl vertėtų jį suprasti, kad jam dabar tikrai nėra lengva. Būti šeimos galva - didelė atsakomybė. Tai reiškia, kad jei šeima lieka be pinigų, tai būtent dėl jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.06.27 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bestija3
bestija3
Naujokas
...jeigu būtų atvirkščiai , sėdėtų namie ir nieko neveiktų irgi būtų taip pat blogai .... jeigu ne dar blogiau :-D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keite00
keite00
Naujokas
Man keisciausia, kai zmones iesko pagalbos tokiomis temomis forumuose. tiesiog atvirai pasikalbekite, pasakykite savo lukescius, isklausykite, kodel jis taip elgiasi. ies abu ieskokite kompromiso. santykiai kompromisai, o ne pykciai kol kazkuris elgiasi taip kaip jam atrodo. Jis nori finansinio stabilu, tai normalu, daznai vyrai taip rodo savo meile, nes kitiap nemoka. galbut dabar tik toks etapas. ir jus ji supraskite. sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Tai nerealu, kad vyras dirbtu daug ir sedetu namie su vaikais tuo paciu metu. Kazkas daugiau, o tas daugiau yra darbas. Valgyt nori? Vaikus augint nori? Tai duok vyrui uzdirbti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.10 09:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ruta167
Ruta167
Naujokas
Sveiki,o kaip tokia situacija Susipažinome lygiai prieš metus ,abu tuo metu dirbome užsienyje ten ir susipažinome sutapom aišku atstumas tarp miestų buvo ,bet savaitgaliai susitikdavome,atrodo klostėsi viskas super....aš anksčiau išvažiavau namo jis dar mėn liko dirbti....viskas gerai bendravome kiekvieną dieną ...išsiskirdavom tik kai miegoti eidavome.... ir kalbėti turėjom apie ką ....grįžo šventėms i Lietuvą apsistojo pas mane ....atšvęntėm šventes naujus kruiziniam pasiplaukiojime kurio metu pasipiršo viskas kaip pasakoje grįžom namo i gyvenimo buitį na prasidėjo nuotykiai pirmiausia pasakė kad jam nepatinka,,kad trankausi,,po užsienį pabrėžiu ,,trankausi,,- dirbu slaugoje...na nepatinka tai nepatinka....kažkaip bandžiau kalbėti rasti kompromisą....aiskindama kad turiu isiparęigojimų ir lt.atlyginimas man mažas....nepatiko ,bet ta kartą išvažiavome kartu ....su nuotykiais....jis tuo metu nelabai gavo darbo teko jam gryšti i lt.aš likau dirbti....bendravome...aš aišku pasakodavau apie dienos įvykius....už kurių detalių jis pradėjo kabinėtis paniškai...iki tokio lygio su nesveiko pavydo scenom....klausimas kam tada pasakojau jai jis tai ką sakau ,,išvartydavo,,sau naudinga linkme sukeldamas pastoviai pykčiui....paskui pradėjau nepasakoti nes tai ką sakau supranta kaip jis nori....bet esmė kad aš ta žmogų MYLIŲ....ir po kiekvieno kivirčo aš būdavau išsunkta aš negaliu nei miegoti nei valgyti....dirbau tik dantis sukandus...kam malonu tokia aplinka kai žmogus surūgęs..ir depresijos...Paklusau išvažiavome i lt.nebedirbu būnu Lt.jis dirba užsienyje gryžta porai sav.ir vėl du mėn.neturiu jokių pretenzijų suprantu toks darbas plius man padeda Beje pykomės vis tiek dėl visokių menkniekių tokių kaip ,,ko tu žiūri į tą vyrą,, kodel tu taip pasakei..?aišku abu su praeitim iš ankstesnės santuokos yra vaikai mano suaugęs o jo maža....bet kai gryžta pasiima viskas gerai sutariam...Beda tame kad turiu jo klausyti jį girdėti ir elgtis kaip jis sako nes jis,,dievas,,jis ir baudžia jai neklausai))))pschologinem bausmėm žino kaip mane veikia tokia įtampa tuo ir naudojasi tada nebendrauja nerašo neskambina tiesiog ignoruoja...aš pergyvenu vėl nemiegu nevalgau ir keliauju į depresiją.....suvokiu ką jis iš manęs daro bet kodėl negaliu be jo gaunasi ,sado mazo,, Negana to ištekėjau))))) jis mano buities gerovę namo pagerino per metus ,,sumerkdamas,,10 000 klausimas kam jam visa Tai? Atsakymą gavau ,kad tave myliu ir noriu kad tau būtų gerai viskas gražu kaip pasakoje ,bet vėl eilinis konfliktas taip mano charakteris nera auksinis esu impulsyvi bet klaidas pripažįstu ir net jai būnu nekalta nusileidžia ir atsiprašau...nors ne visada žinau už ką šis kartas paskutinis konfliktas aš pasakiau ,kad sūnui kambarį įrengines tėvas sūnaus oooooooooo maža nebuvo daejo iki to kad mes su ex gal ir medvarščius i gipsą suksim....na aš nieko blogo nepagalvojau kad tam žmogui ex su kuriuo išsiskyrė jau 9metai turim atsiras šeimas tooookia reakcija bus....ok.suregavo gerai sakau sory atleisk nepagalvojau tavo .....pažeidžiau nepagalvojau....šiai dienai su man i vėl visą sav.nebendraujama jai bandau visais būdais kalbinti kalba kai su ,,šiukšlę,, gal pati kalta kad taip nusileidau..ta ir turiu ....kaip manot.? Įtariu man nuo tokio vedybinio gyvenimo tuoj reiks psichiatrinės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.10 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jeigu gyvenat kaip pasakoje, tai kuo skundziates ? taip ir nesupratau. rasykit tas istorijas i radija ar dar kazkur
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai