Tema sukurta: 2017.01.17 00:18
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2017.01.17 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitaras
gitaras
Naujokas
Sveiki, įdomi jūsų nuomonė apie tokią situaciją. Esam drauge jau apie ~8m. Bet paskutiniu metu su šituo reikalu kyla problemos. Aš to noriu visada ir visaip, o mergina labai retai ir pačiu paprasčiausiu būdu pačiai nieko nedarant. Ar čia vienas iš ženklų, kad draugystė po truputį eina į pabaigą, ar kas čia negerai. Kai pradedam apie tai kalbėti dažniausiai susipykstam. Labai laukiu rimtų nuomonių ir patarimų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Na zinok, to sekso nesinori paprastai. Daugumai moteruu taip, yra visokiu aktyviu net nimfomankiu bet, tai mazuma. Ypac ne jaunysteje.
Tiesiog reikia nusiteikti, atsipalaiduoti ir tai jau darbas. O jei dar reikia aktyvuma rodyti tai visai nekas. paskui, kai isijauti tai viska gerai, bet kol ne tai nesinori.

Jei pats nori tai ir reikes rodyti aktyvuma, o tavo draugei leisk buti pasyvia... Na ji nera vyras, gal pradzioje kazka dirbtinai ar naturaliai bande, bet dabar ji nori buti moteris geidziama, o ne inicijuoti kazka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitaras
gitaras
Naujokas
Bet kažkaip man negerai viskas atrodo, jokio seksualumo iš jos pusės, atrodo, kad ji niekada nieko panašaus nenori ir niekada negalvoja, tiesiog elgesys toks, kad atrodo jog toks dalykas net ne egzistuotų. Seniau kažkaip būdavo geriau, aišku idealu niekada nebūdavo, bet situacija būdavo tikrai geresnė. Sunku paaiškinti net.. Beje mums dar tik po 24m.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Ji moteris, o moterys dazniausia pasyvios. Nzn ar noretum kokios nimfomankes.
Cia kitur problema.
Nesvarbu kiek ji nori, o svarbu kiek ji supranta tavo nora ir pasiruosus i tai atsizvelgti, na del taves myletis.
Jei ji myletis sutiks tik kai pati nori tai sudas, reikes profilaktinio darbo. Jei ji pasyvi ir pati nenori (tai suprantama) tai turi noreti suteiktii tai tau.

Tas nenoras, nera tikras nenoras, tiesiog nera pradinio noro, po to isijautus visai nieko. Tada atsiranda ir noras eigoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon4
maroon4
Pažengęs
maniškė tai dažniau už mane nori, nežinau džiaugtis ar liūdėt kartais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
maroon4 rašė:

maniškė tai dažniau už mane nori, nežinau džiaugtis ar liūdėt kartais


Yra ir tokiu... Bet po kurio laiko gali viskas pasikeisti. Gali ir nepasikeisti...
Geriau kai moteris duoda is pareigos... Pareigos suvokimas - kur kas labiau patikimas, o noras gali ir praeiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitaras
gitaras
Naujokas
Mokslynykas rašė:

Ji moteris, o moterys dazniausia pasyvios. Nzn ar noretum kokios nimfomankes.

Cia kitur problema.

Nesvarbu kiek ji nori, o svarbu kiek ji supranta tavo nora ir pasiruosus i tai atsizvelgti, na del taves myletis.

Jei ji myletis sutiks tik kai pati nori tai sudas, reikes profilaktinio darbo. Jei ji pasyvi ir pati nenori (tai suprantama) tai turi noreti suteiktii tai tau.



Tas nenoras, nera tikras nenoras, tiesiog nera pradinio noro, po to isijautus visai nieko. Tada atsiranda ir noras eigoje.


Va būtent taip ir yra, ji sutinka tik tada kai pati nori..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.17 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
gitaras rašė:

Va būtent taip ir yra, ji sutinka tik tada kai pati nori..


Tada su ja issiaiskink, ar tarp jusu yra kazkoks dvaisnis rysys, isipareigojimas, ar tiesiog gyvenat kaip traukinio keleiviai, kartu kol pakeliui.

Jei kazkas daugiau, tai ji turi nustoti mastyti, kad reikia abieju noro. Nes vyrui paprastai norisi daugiau, o moteriai gali aplamai nesinoret ir tarp normaliu poru tai nera problemos.
Ji irgii gal visokiu dalyku nori ir i tai atsizvelgiama, ir mielai daroma del mylimo zmogaus, ko neturi kazkokio noro.

O jei tarp jusu nieko nera, jei taip ji pasakys, tai jai reikia pasakyt, kad panasu, kad jums kelione nepakeliui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.18 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitaras
gitaras
Naujokas
Žinok, nesuprantu nei pats kas darosi, ji man laiko visiškai nebeskiria, tik vis tvarko savo "bereikšmius reikalus". Vienu žodžiu ji man neturi laiko tad net nebežinau ką daryti. Pradedam kalbėti apie tai, pradedam pyktis, jei ji kažko prašo, aš turiu padaryti, nes ji supyksta, o kai aš prašau ji praktiškai niekada nieko nepadaro.. Laaabai sunki situacija.. O kas svarbiausia tai, kad ji mėgsta dėl visko kaltinti mane..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
gitaras rašė:

bla bla bla.. Laaabai sunki situacija.. O kas svarbiausia tai, kad ji mėgsta dėl visko kaltinti mane..


nu kokia sunki ? tu jai esi nulio vietoj, kas cia nestandartisko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Moterys praejus pirmies susizavejimo metams, kaip kokiame kalejime, pradeda naudoti prievarta, savo moteriskus triukus ir statyti vyra, su kuriuo gyvena, i vieta. Jos tai daro netiesiogiai, visokiais emociniais svertais, dauguma vyru to negali suvokti ir kontroliuoti, tik mato, kaip jie kas diena tampa vis maziau reiksmingi ir kontroliuojami.

"Pradedam kalbėti apie tai, pradedam pyktis,"

Pyktis - tai emocine ataka, reikia ramiai paaiskinti, kad pykti ji NETURI TEISES. Nes tarp jusu ypatingi santykiai. Pykti ir purkstaut, demonstruot savo nelaiminguma ir pats gali ismokti.
Nes pyktis tai kaip kalejime, poveikio priemone, pav. kokiam duchui pasako "tuoj gausi ii galva, jei dar kazkas neaisku". Bet tarp mylinciu zmoniu taip negalima.
Vyrai aiskinasi tiesiogine agresija, o moterys - emocine.
Pirma reikia moteris atpratintti nuo emociniu teroru, bet jos gerbia tik ta kuris irgi moka emociskai teorizuot.

As su savaja sutarem, kad stengsimes viena pries kita nenaudot tu dalyku, brangiausioji net pasake, kad supranta vyrus, kaip jiems sunku su bobomis gyvent.

Taip, kaip kalejime. Kol grasintojas pats negauna gerai i galva tol visiems grasina, o kai gauna tai jau pradeda atsizvelgti i realybe.
Prasymais sunku ka pakeisti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
viskas čia yra normalu, jokios patologijos. dabar aš visai nenoriu ..nors gerai paminkius, tai duočiau. , bet va prieš savaitę tai pati ant kaklo lipau kasdien.. tos moterys,tikras galvos skausmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Pončikas rašė:

viskas čia yra normalu, jokios patologijos. dabar aš visai nenoriu ..nors gerai paminkius, tai duočiau. , bet va prieš savaitę tai pati ant kaklo lipau kasdien.


Pončikas rašė:
aš tai nešvenčiu,nes draugų neturiu. o vienai tai kažkaip nelinksma


Esi viena, be poros, net draugu neturi. O pries savaite "tai pati ant kaklo lipai kasdien."

Idomiai gaunasi sakyciau. Be komentaru...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O kas cia idomaus tau gaunasi? Seksui reikia bent 2 zmoniu, santykiai nebutini
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 01:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Kas ko kada nori? Retorinis klausimas! Interiasna, kokio velnio norėdamos kažkada mergos per TV bliovė dainušką: "Vyro noriu, noriu savanorio...", na, kažkaip panašiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Traveler1
Traveler1
Naujokas
Labai tikėtina, kad jūsų santykiai atšalo per tiek laiko, todėl tau laiko ir neranda ir šiaip, nekalbant apie seksą... Greičiausiai jai atsibodo esami santykiai (tokie, kokie yra šiuo metu). Todėl iš patirties galiu pasakyti, kad pats metas santykius įkraut/perkraut. Siūlau pasistengt, tarkim ją nustebint romantiška vakariene, pridėt žvakių visur (aišku atsargiai, kad neužsidegtų kas nors ) ir BŪTINAI išgert vyno, ypač jai, kad labiau atsivertų ir galėtų išsipasakoti. Na čia vienas iš variantų, bet bet kuriuo atveju būtina išsikalbėt be pykčių ir paliekant visas emocijas už durų. Jei pavyks normaliai išsišnekėti, galbūt dar spėsit išsaugot santykius, o jei ne, tai tikėtina, kad laikas sukt savais keliais. Ir visada atmink, kad net jei nieko gero nesigaus, tai bus tik nauja pradžia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.23 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
gitaras rašė:
Bet kažkaip man negerai viskas atrodo, jokio seksualumo iš jos pusės, atrodo, kad ji niekada nieko panašaus nenori ir niekada negalvoja, tiesiog elgesys toks, kad atrodo jog toks dalykas net ne egzistuotų. Seniau kažkaip būdavo geriau, aišku idealu niekada nebūdavo, bet situacija būdavo tikrai geresnė. Sunku paaiškinti net.. Beje mums dar tik po 24m.

Klasikinis atvejis: moteris namuose paverčiama virtuviniu kombainu, skalbykle, valytoja ir t. t. Tai kur ji norės dar kažkokio sekso, kai vakare griūna nusiplukusi. O gal per mažai dėmesio gauna. Būna, kad dėl hormonų disbalanso libido užsnūsta, pvz., kai skydliaukė nesveika. Kitoms apskritai žemas libido lygis. Visokių variantų būna.
Jei tai rimta problema, tai turėtumėte ramiai ir kultūringai pasikalbėti, gal pas gydytoją nukeliauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.23 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
gitaras rašė:
Žinok, nesuprantu nei pats kas darosi, ji man laiko visiškai nebeskiria, tik vis tvarko savo "bereikšmius reikalus". Vienu žodžiu ji man neturi laiko tad net nebežinau ką daryti. Pradedam kalbėti apie tai, pradedam pyktis, jei ji kažko prašo, aš turiu padaryti, nes ji supyksta, o kai aš prašau ji praktiškai niekada nieko nepadaro.. Laaabai sunki situacija.. O kas svarbiausia tai, kad ji mėgsta dėl visko kaltinti mane..

Kodėl jos reikalai yra bereikšmiai, o tavo sekso noras jau yra reikšmingas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.23 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
gitaras rašė:
Žinok, nesuprantu nei pats kas darosi, ji man laiko visiškai nebeskiria, tik vis tvarko savo "bereikšmius reikalus". Vienu žodžiu ji man neturi laiko tad net nebežinau ką daryti. Pradedam kalbėti apie tai, pradedam pyktis, jei ji kažko prašo, aš turiu padaryti, nes ji supyksta, o kai aš prašau ji praktiškai niekada nieko nepadaro.. Laaabai sunki situacija.. O kas svarbiausia tai, kad ji mėgsta dėl visko kaltinti mane..

Kuo kaltina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.01 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gitaras
gitaras
Naujokas
Nepradėkim gilintis kuo kaltina, neturiu priežasties meluot. Atrodo pasikalbėjom normaliai savaitės pradžioje, bet dabar vėl tas pats, jau ne pirmą kartą taip, pasakau kas blogai ir ko norėčiau daugiau, ir keletas dienų po pokalbio vėl lygiai tas pats. Nesuprantu ar pats kvailas ar už kvailį laiko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai