Santrauka: Ka gi, cempionatas arteja:)
Tema sukurta: 2010.05.17 17:40
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.05.17 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Taigi, kokios nuotsikos pries cempionata? kokios prognozes? Visas rungtynes ketinate ziureti kiek tik pavyks? Ir, zinoma, ka palaikysite? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philas
Philas
Pradedantysis
Tikiuosi, kad didesnia daly galesiu perziureti. Aisku, Ispanai turi gera sudety, gera forma, bet tikiuosi staigmenu. Pats labiau palaikau Vokiecius, bet aisku laukiu staigmenu. Visgi, asmeniskai man - tai grazaus futbolo renginys. Kas laimes, tas laimes, ka jau, bet uztat bus galima megatis didziausia dalimi rungtyniu. Spesiu: Finalas Ispanija - Brazilija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philas
Philas
Pradedantysis
Pridursiu - dar Serbijos rinktine labai gera sudety turi, galbut tie nustebins grumtynese del 3-4tos vietos!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
aš tai už gražų žaidimą, o ne už komandą Irgi stengsiuos pažiūrėti kiek išeis, na o jei sunku visad pažiūrėti bus, tai bent ant ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo būtų gerai pažiūrėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amen
Amen
Meistras
As tai palaikau Italija, dar gal Olandija ir Brazilija del ju grazaus zaidimo. Noreciau finalo Italija - Olandija, o kaip bus pamatysim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
aha, aš irgi visada už olandus, prancūzus (ir už anglus - kol neiškrenta ).
šiaip tai laukiam laukiam, nuotaikos labai geros, tik bėda gali būti su žiūrėjimu (t.y. ne visas rungtynes matysiu), nes sesija tuo pačiu metu bus bet manau pavyks viską suderint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.17 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Už Čekus,Portugalus ir Ispanus.Kiti eina velniop
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
aš už gruzinus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
Dmxyler19 rašė:

aš tai už gražų žaidimą, o ne už komandą Irgi stengsiuos pažiūrėti kiek išeis, na o jei sunku visad pažiūrėti bus, tai bent ant ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo būtų gerai pažiūrėt


as ir uz grazias varzybas, o savo favoritus issirinksiu grupiu etapo metu, nes tie kas patikdavo seniau... kazkodel "nebelimpa", bet tikrai tarp ju nebus brazilijos, anglijos, prancuzijos ir ispanijos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faraonass
Faraonass
Didmeistris
Tikiuosi nemažai rungtynių pamatyt Kuo daugiau,tuo geriau Palaikysiu 1.Olandiją,2.Argentiną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Su daug varzybu tai bus gaidys pirmas macas lietuvos laiku vyks apie 14 val, antras apie 17, trecias apie 20. tai vat tik pusantro maco pavyks paziuret iprasta diena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Rennais rašė:

Su daug varzybu tai bus gaidys pirmas macas lietuvos laiku vyks apie 14 val, antras apie 17, trecias apie 20. tai vat tik pusantro maco pavyks paziuret iprasta diena


Lygtais 15-ą valandą pirmas mačas? 16:00 jų laiku, laiko skirtumas valanda.

Tada antras 18-a - kaip tik spėčiau iš darbo tik 5-ias miutes praleidęs.

Su pirmu maču problema. Tikėsimės kartojimų... Arba darbe produktyvumas stipriai kris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
P.S. Labai gaila, kad van der Save nepersigalvojo, turėjau viltį, kad pasaulio čempionatui sugrįš į rinktinę, tuomet olandai ir dėl titulo būtų galėję pakovot... Dabar gynyba bus kiaura, ir vartuose bačka... Bet puolimas vis tiek įspūdingas - Sneider, Van Persie ir Robben - tikėkimės, eis toli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
MrProper rašė:


Lygtais 15-ą valandą pirmas mačas? 16:00 jų laiku, laiko skirtumas valanda.



Tada antras 18-a - kaip tik spėčiau iš darbo tik 5-ias miutes praleidęs.

Su pirmu maču problema. Tikėsimės kartojimų... Arba darbe produktyvumas stipriai kris


properi, tvarkarascio virsuje yra smulkiom raidem padarytas linkas "adjust to yor local time zone", taio vat ji paspaudus raso, kad pirmas macas prasides 14.30 musu laiku, antras 17, o trecias - 21.30
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Jo, aš jau buvau paspaudęs redagavimą, surašęs tvarkingą komentarą, bet prieš paspaudžiant "siųsti" šefas įėjo, ir teko mikliai gesint

Oj kris mano produktyvymas čempionato metu... Gal atostogas pasiimt?? Įdomu, kaip ten su kartojimais... Bo aš darbą tik 18:00 baigiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.18 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
MrProper rašė:
Gal atostogas pasiimt??


ha ha :D apie tai ir aš galvoju :DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.19 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Chebra, as tai sakau, kad kadangi si cempinata net dvi LT televizijos transliuos, tai vistik manau rodys daug pakartojimu, na, gal nebent tokiu kaip dramblio kaulo krantas pries siaures koreja nekartos tad labiau saugois reiks kad pirmo maco rezultato nesuzinotumet nelaiku
antra, yra toks dalykas kaip www.myp2p.eu - per ji paliubomu rodys visus macus ir ne viens televizijos transliacijas. darbe bus galima uzmetinet aki visvien
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.19 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amen
Amen
Meistras
Rennais rašė:

Chebra, as tai sakau, kad kadangi si cempinata net dvi LT televizijos transliuos, tai vistik manau rodys daug pakartojimu, na, gal nebent tokiu kaip dramblio kaulo krantas pries siaures koreja nekartos tad labiau saugois reiks kad pirmo maco rezultato nesuzinotumet nelaiku

antra, yra toks dalykas kaip www.myp2p.eu - per ji paliubomu rodys visus macus ir ne viens televizijos transliacijas. darbe bus galima uzmetinet aki visvien


O kodel turetu nekartot Dramblio Kaulo Kranto rungtyniu? Taigi gera komanda, mano akimis ziurint geriausia Afrikos ekipa. Siaip labai dziugu, kad transliacijas rodys ir LTV, ir LNK, nes 3-iam ture grupiu bus vienodu laiku 2 rungtynes ir galima bus pasirinkti ka ziuret(tikiuosi nepadarys tokios nesamones, kad abi televizijos tas pacias rungtynes rodys).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.19 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Philas rašė:

Pridursiu - dar Serbijos rinktine labai gera sudety turi, galbut tie nustebins grumtynese del 3-4tos vietos!


Philai, jei serbai nueis iki pusfinalio, as suvalgysiu savo kepure ir pripostinsiu cia foto is kepures valgymo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai