Santrauka: fizine, kultūrine, mitologine ir kt prasme
Tema sukurta: 2007.12.01 16:10
1 2 Toliau Paskutinis
2007.12.01 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Nežinau, ar turima tokia tema. Bet domina auditorijos nuomonė apie šį gamtos svarbalą. ;]

Taip pat, LABAI domina žaibo sąvoka ir turinys "praktinėje mitologijoje", t.y. prietarai, susiję su žaibu.


Prieš 8 metukus, gruodžio 1 d. buvau nuvykęs į laikinąją sostinę, in pirmąjį savo oficialų pasimatymą. Na Kaune visi susitinka prie visiems žinomo "Soboro", netoli "laisvės". Savotiška švetnoji žemė. Orai buvo rudeniški, tamsūs, nepastebėjau, kad virš mūsų galvų kaupiasi debesys. Pati atmosfera, laukimas ir šiaip, suteikdavo kažkokių neįprastų pojučių. Kai susitikom, pradėjom pokalbį kažkur tolumoj sužaibavo... Abu kažkiek nustebom...

Kitą kartą, jau su kitu žmogumi įvyko panašus dalykas. Mergina atvyko į svečius. Už lango smarkiai lijo, buvo stiprus vėjas. Maža to, prasidėjo toks ūgningų Dzeuso strėlių metymas (iš dangaus), kad ohoho... Tokios gamtos saviraiškos dar neteko matyti per visą gyvenimą. Žaibavo yt už Tėvynę. :] Įkalbėjau merginą likt svečiuose, nes ir pats pabijočiau iškišt nosį in lauką (nors žaibas man šiaip patinka, fobijos neturiu).

Abu atvejus pavaizdavau dar ir todėl, kad tas žaibas (mano santykių pradžioje), kaip man pačiam atrodo buvo tam tikras ženklas. O vat koks, šito ir nežinau...
Gal perspėjimas, kad tai lemtis, o gal kad nieko gero iš to nebus, kad dangus "pyksta" ir pan. Tikrai nežinau. Gal kas turi kokių minčių?

P.S. sorry už ilgą ir lyrišką temos pristatyma :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StayAlive
StayAlive
Pažengęs
man regis dangus jums norejo pranesti zinia,kad metas sleptis-lietus arteja..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
jo geras atsakymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Ir mane pralinksmino

O jei jau labai kapstytis, galima įžiūrėti, kad maždaug tokiu nerimastingu gamtos metu Sidabrinį patraukė susimatyti, ir tiek Nes atspindėjo dvejonių-prieštaravimų kupiną vidaus būseną...

Štai ir visos mistikos - išgliaudytos priežasčių-pasekmių grandinės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Tiesiog esu pastabus zmogus. Bet nesmulkmeniskas - jei mineta tema rupetu, tai seniausiai rasciau atsakyma in savo paties klausimus. ;] Man tiesiog idomu ka mano kiti, galbut labiau apsisviete, zmogai-zmoguciai. Taip, temoje yra lasas mistikos, o ir pati gamta iki siol istirta ne iki galo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
na as ne i tema, bet pirmakart susitikus su zmogumi (tarkim a la pasimatymas), jei po to susapnuoju su tuo zmogum susijusi sapna (keliu dienu intervalas), tai jis buna arba pranasiskas, arba kazkokio realaus fakto paaiskejimas...
apie zaibus nelabai ka ir zinau (elektros iskrova ar kas...) bet tai gali buti kazkoks simbolis, ispejimas. tik gal nereiketu per daug sureiksminti..juk kuo pradedi tiket, tai tas ir ivyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.01 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Kuom baigesi tos tavo meiles?Jei nieko gero tai bijok zaibo,i pasimatymus eik sauleta diena)Kai pamatai mergina taip pat gali suzaibuoti,tik akyse)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palaima
palaima
Patyręs
Ta tema galiu pasakyt tiek, kad sia vasara gavom kriksta,-telefonas, kompiuterio motinine plokste, skambutis, lempute apsvietimo taupioji, telev.imagnetintas-suveike visi trys elektros saugikliai, o tai ir dar daugiau ''dovanu'' butu...modemas irgi neislaike...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: Sheila

na as ne i tema, bet pirmakart susitikus su zmogumi (tarkim a la pasimatymas), jei po to susapnuoju su tuo zmogum susijusi sapna (keliu dienu intervalas), tai jis buna arba pranasiskas, arba kazkokio realaus fakto paaiskejimas...


Neeee... as ne apie sapnus! ;] Tai ka aprasiau ivyko nesapne, o realybeje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mistikom nelabai tikiu, bet žaibo tai nemėgstu
Teko kartą porą naktų tokių apturėti, kai visą naktį buvo dienos šviesa nuo didelio žaibavimo, o jau koks griaustinis! Tada rimtai buvau išsigandus, kaip mažiukė po kaldra slėpiausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
o aš tai manau kad joks žmogus nėra tiek išskirtinis, kad gamta specialiai jam pradėtų žaibuoti, siųstų sniegą ar lietų ar dar ką. Juk ne gamta taikosi prie žmogaus o žmogus prie gamtos. O tai, kad per pasimatymą trenkė žaibas, tai tik atsitiktinumas.
p.s. Nuo "žaibo" alaus įtariu dar ne tiek žaibų pasimatytų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.02 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
> Mistikom nelabai tikiu, bet žaibo tai nemėgstu

Bet x-failais domiuosi... ar ne? ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Ojej, idomiai cia Gali buti, kad zaibas kazka reiske. Bet dviem skirtingais atvejais?.. Nebent esi pazenklintas - pasirinktas Perkuno O gal tikrai, koks nors protevis gal buvo koks Perkuno vaidila, ir va, pasekmes? Nors teoriju cia visokiu prisigalvot galima...
As siaip manau, kad rysys tarp gamtos ir zmogaus egzistuoja ir karts nuo karto pasireiskia. Man irgi buvo tokiu apraisku. Pz, buvo labai negera nuotaika, kazkas buvo blogai, zodziu pradejau verkt, ir tuo paciu momentu pradejo lyti.. Nustojo lyt - nebeverkiau, ir viduj buvo daug geriau...
Priezastys - cia jau kitas klausimas... Gal reiktu i kokius ekstrasensus kreiptis, tikriausiai protu cia susivokt sunkoka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.03 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79
> Mistikom nelabai tikiu, bet žaibo tai nemėgstu
Bet x-failais domiuosi... ar ne? ))


Nesidomiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.05 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
O aš turėjau tokį draugą ir tik kai einam pasivaikščiot,taip ir saliutai kur tai šaudo
Vis juokdavomes,kad čia specialiai mums juos užsako iš viršaus...
Sutapimas...Na ir žaibas,manau nepasirenka laiko kada jam žaibuot,kad nulemt žmonių santykius.Kaip kiti sureikšmina vestuvių dieną-jei lietinga,tai ir visas gyvenimas toks,jei saulėta,tai saulėtas ir šeimyninis gyvenimas.Na nepasitvirtino...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.05 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
ji777, jeigu reiskinys (saliutai) yra pastovus, tuomet cia jau ne kokia "x-failine" anomalija, o paprasciausia kasdienybe...

Mano atveju reiskinys neturejo cikliskumo ar kokio nors desningo paaiskinimo. Nes abu kartai buvo savaip unikalus, orai buvo skirtingi, zmones irgi. Be to tas reiskinys (zaibas) turejo vietos santykiu pradzioje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.05 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Originally posted by: Sidabrinis79
ji777, jeigu reiskinys (saliutai) yra pastovus, tuomet cia jau ne kokia "x-failine" anomalija, o paprasciausia kasdienybe...

Mano atveju reiskinys neturejo cikliskumo ar kokio nors desningo paaiskinimo. Nes abu kartai buvo savaip unikalus, orai buvo skirtingi, zmones irgi. Be to tas reiskinys (zaibas) turejo vietos santykiu pradzioje.


Sidabrini, tuomet gal tikrai vertėtų pas kokį burtininką užsukt.. Gal koks paženklintas esi..

Jei truputį rimčiau, tai aš netikiu tokiais dalykais, bet tikiu, kad žmogaus protas ir pasąmonė kartais krečia pastabiesiems tokius pokštus.. Pastebi kažkokią smulkmeną aplinkoje, sureikšmini tai, įsibaimini, susieji su savim ir t.t... taip ir vystosi baimės ir paranojos..
Labiau įtikėtina, kad tikrai pasimatymui lauke oras buvo ne pats tinkamiausias.. Tavo pastabumą ir jautrumą padidino pati situacija - pasimatymas..
O šiaip jau esi protingas vaikis ir turbūt nemanai taip, kaip čia parašei, kad žaibas yra kažkokia x-failinė anomalija, o ne tiesiog (gal ir nekasdienis) gamtos reiškinys..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.07 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
gruodzio menesy, neanomalija ? titai... ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.13 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cate
Cate
Pažengęs
tai sakyk, kaip abi meiles baigesi gerai, ar ne? tada pasakysim, ar bijot tau zaibo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.19 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Norekas
Norekas
Pradedantysis
3O2 -----> 2O3
Nebutu zaibo nebutu Ozono...
Nebutu Ozono, nebutu musu...
Paprasta, o mitologine prasme nieko is to zaibo nematau, tai moksliskai paaiskinamas reiskinys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai