Tema sukurta: 2017.06.23 11:37
2017.06.23 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabija185
Gabija185
Naujokas
Sveiki, įstojus į vieną komandą buvau aktyvi kaip ir nieko, aukojau pinigus daugiausiai iš visos komandos, po kiek laiko pastebėjau jog vadas labai nedraugiškas, komanda net vos nepradėjo reketuoti iš manęs monetų, vieną dieną išėjau iš jos ir susikūriau su drauge naują komandą, žinoma kaip visada pradžioje yra sunku gauti naujų narių, prieš dvi dienas iš mano komandos išėjo naujas narys ir perėjo į buvusią mano komandą, vakar dar viena narė tą patį padarė. Aš iškart parašiau buvusiam vadui LTUspray, jog apsiramintų ir get a job, jos tai vaikų darželiu tampa. Šiandien iš jo sulaukiau keiksmažodžius, kas manau tokiose žaidimuose nėra priderama. Labiausia gaila jog ir vaikai žaidžia šį žaidimą ir taip pat gali netikėtai susilaukti tokių cenzūrinių žodžių. Labai gaila kad tai vyksta, išnaudojimas tiesiog, reikia pagarbos vienas kitam, labai nusivyliau.

Visi blogi žodžiai skirti LTUspry (4 pasaulis) ir visai jo komandai. Tikiuosi tai bus išspręsta. Ačiū už dėmesį ir geros dienos :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.23 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Dėkojame už pranešimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai