Santrauka: Naujausia informacija
Tema sukurta: 2010.12.22 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.12.22 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Mieli žaidėjai,

jau tris dienas padaugėjo jūsų pranešimų apie žaidimo greitį. Žaidimo kūrėjai ir programuotojai jį tikrino kelis kartus, bet sutrikimų nerado.

Dėl jūsų pranešimų gausos, šiandien jie pasistengs atlikti kelis pakeitimus, todėl žaidimo greitis šiandien vakare arba rytoj ryte turėtų šiek tiek pagerėti.

Visą naujausią informaciją, kada tai turi įvykti, pranešime, kai tik gausime iš jų žinią, kad pakeitimai ir optimizavimo darbai jau atlikti.

Iki šiol nesurasta tiksli žaidimo strigimo priežastis kai kuriems žaidėjams, todėl prašome visų, susidūrusių su šia problema pateikti informaciją: interneto tiekėjas, žaidimo greitis į užsienį, veiksmai, kurių metu žaidimas užstringa, vaizdas, kurį matote, jei žaidimas neatsidaro (+ naudojama naršyklė ir jos versija).
Kuo daugiau informacijos turėsime, tuo greičiau programuotojai supras strigimo priežastį.

Dėkojame už jūsų pranešimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tipux
tipux
Meistras
interneto tiekejas SPLIUS (šiaulių kabelinė TV)
greitis i uzsieny >>> ~ 44 mb/s ir <<< ~ 14mb/s

1gb vaizdo plokste
4gb RAM

pagrinde ukis zaidziamas per google chrome arba mozilla firefox (naujausios versijos), bet ismeginau ir kitas
didziausias laginimas vyksta pasiekus 3000+ prisijungusiuju ukyje

pries kelias dienas pastebejau nauja problema
sodinant, tresiant ir nuimant derliu, po ilgos veiksmu sekos, veiksmas ukyje pradeda atsilikineti (vėlinasi) kuo toliau, tuo didesniu skirtumu nuo paspaudimo momento iki atlikto veiksmo ukyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žonglierius
Žonglierius
Meistras
Pas mane labai geras pc...2 metų nėra...Iš bms megapolio
Internetas "Zebra" wi-fi
97,6 Gb atminties...
Pasodinus maždaug 180 raudonėlių ir juos patręšus ima vėluoti veiksmai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Gavome informaciją, kad žaidimas jau turėtų veikti šiek tiek greičiau, ar pastebėjote veikimo skirtumą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Turbut cia man vienam niekada nelagina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žonglierius
Žonglierius
Meistras
Nu nežinau dar porą valandų ir pastebėsiu su raudonėliu....Gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MTZ
MTZ
Meistras
Arminas rašė:

Turbut cia man vienam niekada nelagina


koks tavo interneto planas ir koks jo greitis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MTZ
MTZ
Meistras
na gal ir pagerejo ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saldainis123
Saldainis123
Pažengęs
Man tai nelagina tik raso labai daznai perkraukite puslapi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saldainis123
Saldainis123
Pažengęs
Ir dar raso PROBLEMA SU INTERNETO RYSIU
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Saldainis123 rašė:

Ir dar raso PROBLEMA SU INTERNETO RYSIU


Tokiu atveju kreipkitės į savo interneto tiekėją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dina2
Dina2
Didmeistris
Man vistiek lagina. Kol neauginau raudonėlio buvo viskas gerai, gal po 15 minučių darbo su raudonėliu, viskas lagas baisus. Net nusipirkti ar parduoti nieko neduoda. Tas pats kaip vakar.
Kai perkraunu puslapį normaliai galiu pažaisti kokį 15 minučių ir vėl lagas. Ar ūkininke dar paskaito šitą tema, nes pati liepė čia rašyti apie greičio sutrikimus. Čia ką dabar visada taip bus ?
Patikrinau ryšys su serveriu apie 50 ms. Ūkininke ar jus mane girdit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dina2 rašė:

Man vistiek lagina. Kol neauginau raudonėlio buvo viskas gerai, gal po 15 minučių darbo su raudonėliu, viskas lagas baisus. Net nusipirkti ar parduoti nieko neduoda. Tas pats kaip vakar.

Kai perkraunu puslapį normaliai galiu pažaisti kokį 15 minučių ir vėl lagas. Ar ūkininke dar paskaito šitą tema, nes pati liepė čia rašyti apie greičio sutrikimus. Čia ką dabar visada taip bus ?

Patikrinau ryšys su serveriu apie 50 ms. Ūkininke ar jus mane girdit.


Prašome pateikti šią informaciją: interneto tiekėjas, žaidimo greitis į užsienį, veiksmai, kurių metu žaidimas užstringa, vaizdas, kurį matote, jei žaidimas neatsidaro (+ naudojama naršyklė ir jos versija). Šią informaciją perduosime programuotojams ir lauksime jų komentarų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dina2
Dina2
Didmeistris
Interneto tiekėjas TEO LT AB, šiesolaidinis internetas planas optimalus, jei teisingai radau kur pamatuoti, greitis į užsienį gavimas 2,39 mb/s, siuntimas 2,07 mb/s. Žaidimas visada atsidaro, bet užstringa, kai pradedi atlikinėti greitesnius veiksmus, pvz. sėji, treši, treši ir nuiminėji derlių iš karto. Kai tik prisijungi veikia gerai, tada pradeda laginti. Perkrovus puslapį vėl aktyviai gali žaisti kokį 15 min. Naršyklę dažniausiai naudoju Mozilla Firefox 3.6.13 versija, dar bandžiau opera, visai vos juda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bencetaspats
bencetaspats
Pažengęs
o as apie 10 min pabunu ukyje ir pasimato lagas,, bet gl kad pc yr senas mano tai ir nesiskundsziu labai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dina2
Dina2
Didmeistris
Bet man anksčiau taip nebuvo, turbūt ir tau buvo viskas gerai. Tai būtumėm jau anksčiau pradėję skųstis. Garantuoju, kad patys kažko nesutvarko, tai užvažiuos, kad mes kalti. garantuoju, kad man parašys, kad kaltas pc ar interneto tiekėjas, bet pas juos viskas gerai. Mano kaimynei lygiai tas pats, nors anksčiau taip nebūdavo, ką tik paklausiau, tik kad ne visi į forumą rašo. Čia daug kam pradėjo durniuoti. O jei per išeigines taip bus, sus visai šūdas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


toowa
toowa
Naujokas
Na, man pagerejo. Bet siaip as nesitikiu, kad bus geriau nes vistiek ir daug zmoniu ir flash..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MTZ
MTZ
Meistras
Mano interneto tiekėjas AB TEO LT, šviesolaidinis, planas Bazinis,
greitis į užsienį; Gavimas: 5.12 MB/s Siuntimas: 1.88 MB/s
Naudoju Google chrome naršyklę naujausia versiją
Normaliai galima pažaisti kokias 15 - 20 min. nusiskundimai panašūs kaip kitų forumiečių
P.S. Greičiui matuoti naudojau Speedtest.net puslapį ''užsienio šalį'' ėmiau Manchester miestą. Jei kažką blogai dariau praneškit, nesu didelis kompiuteristas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dina2
Dina2
Didmeistris
toowa rašė:

Na, man pagerejo. Bet siaip as nesitikiu, kad bus geriau nes vistiek ir daug zmoniu ir flash..


Kodėl man turi tik pagerėti, jei prieš tai viskas buvo labai gerai. Nesamonė, kad čia dėl žmonių ar dar dėl ko nors, kodėl tada anksčiau viskas buvo gerai. Čia bus geriausia gauta kalėdinė dovana nuo draugas.lt. Kiškit idiotai pinigus, o mes čia nesąmones atsakinėsime ir nieko nedarysime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.22 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SportinisBU
SportinisBU
Pradedantysis
Nejauciu skirtumo. Naujausia mozzila firefox su isvalyta atmintimi ir t.t. tiekejas Tele2.Internet, planas namai S, uzsienyje download 34Mb/s issiutimas 11Mb/s sis planas pas mane yra vien del savo puikaus greicio i uzsieni lagina nuo +2000
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai