Tema sukurta: 2015.10.27 16:59
Pirmas Atgal 1 2 3
2017.09.29 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Tos "dietos" kelių dienų ar savaičių šiaip nepatartinas dalykas ir nelabai efektingas, nes rezultatai trumpalaikiai. Žaidžiant su jom galima rimtai sau pakenkt ar tiesiog susigadint medžiagų apykaitą, dėl to paskui su svoriu kovot bus tik dar sunkiau. Aš jaunystėj turėjau problemų su svoriu ir ko tik nebandžiau, bet geriausių rezultatų pasiekiau tik kai iš esmės pakeičiau mitybos įpročius ir net ne tiek dėl svorio ir fizinės išvaizdos, o dėl bendros geros savijautos ir sveikatos. Tai ką ir kaip mes valgom svarbu ne vien dėl kilogramų ir vaizdo veidrody - nuo to, ką dedam į save priklauso bendra mūsų savijauta, energija, odos būklė ir net psichinė sveikata. Kai pradėjau plačiau suvokti mitybą ir jos svarbą ir pakeičiau valgymo įpročius iš esmės ir tai padaryt buvo visai lengva. Tai va taip ir tą nutribullet ir tuos žalius kokteilius atradau ir geriu juos ne dėl to, kad "madinga" ar kad suplonėt, o dėl to, kad jaučiu kaip jie mane teigiamai veikia, kaip turiu daugiau energijos ir kaip švyti oda juos geriant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.28 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Visiškai sutinku! Jei tik priepuoliais pabadausi, o likusi laika rysi cepakus su spirgais - nieko gero nebus. Bet, manau, kai kuriem žmonėm tokia iškrova su kokteiliais ar kažkaip kitaip gali būti geras startas į tolimesnius pokyčius. Anywayz bulletas sotvedamas virtuvej tarnauja labai geru paskatinimu dazniau vaisiu ir darzoviu itraukt i raciona, o jau vien tiek yra labai gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.11 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabriele661
gabriele661
Naujokas
Aš irgi bandau kokteiliuotis Bet vis vien norisi kažką užkąsti dienos eigoj , tai valios priktrūksta, bet jaučiasi šioks toks rezultatas. Vienaip ar kitaip - norisi stebėti situaciją. Ar sveriatės ar neapsikraunat galvos? Taip pat kokias svarstykles naudojat? Ieškau kažko panauš į šias: http://www.moris.lt/lt/svarstykles. Bet vyras sako baikti, nes dar paranoja prasidės..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai