Tema sukurta: 2011.09.02 19:38
2011.09.02 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KatGraham
KatGraham
Pradedantysis
Sveiki. Gal kas žinote apie "Žaliosios kortelės loterija". Pati esu laimėjus, bet dar neišskrydau. Bet turiu jau draugė kuri gyvena jau už Atlanto su tą pačia loterija. Gal kas irgi esate laimėję? Jeigu esate laimėję arba ten gyvenate pasakykite kaip jums sekasi, ar lengva susirasti darbą, pradėti mokslus ir taip toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
O jeigu ne paslaptis, kiek mokėjai už dalyvavimą loterijoje? Kiek girdėjau ir kas pasakojo tai jie šiaip parūpina ir darbą ir mokslams vietą, nors tas gan senai buvo kai pasakojo ir gal jau pasikeitė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.06 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Dalyvavimas juk nemokamas, yra viskas ambasados tinklapyje. Visi tie kurie ima pinigus, tiesiog už jus tūpai supildo laukelius registracijos formoje ir paspaužia mygtuką "pateikti" (jeigu manote kad už tokią fignią verta mokėti šaraškino kontorų plėšiamus grubiai šimtą dolerių/eurų tai sėkmės gyvenime, visose kitose srityse turbūt irgi tikėsite visais ir viskuo)

Ta žalia korta yra tiesiog imigracinė viza, ji nesuteikia jokių papildomų privilegijų, nei darbo nei pinigų nei kitų išgalvotų stebuklų. Jei galvojate, kad atvažiuojančius kas met 50 tūkst. imigrantų kas nor popina ir calaivai išlaiko - sėkmės ir toliau tikint pasakomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.07 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Na matai, tik pasakiau ką žinojau, labai ačiū, kad apšvietei man protą, dabar kitą kartą žinosiu, kad čia negalima nieko rašyti norint pasitikslinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.09 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KatGraham
KatGraham
Pradedantysis
Šiaip aš mokėjau 19 eurų (su akcija) už metus. Ten parūpina pinigais, butu (3 mėnesiams), sveikatos draudimu ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai