Tema sukurta: 2014.10.29 19:58
2014.10.29 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raima123
raima123
Pradedantysis
kam jie reikalingi? kolkas nepastebejau kazkokio pokycio ar apdovanojimo, tik kad sudetingiau tampa zaisti, pvz sakykim desrainiu kepime. Tai idomu kas is to kad laimimas bronzinis, sidabrinis ir t.t zenkliukas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.29 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Tai tiesiog Jūsų turimi pasiekimai žaidime, rodantys progresą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.29 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raima123
raima123
Pradedantysis
aisku, dekui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaciukeeee
Kaciukeeee
Naujokas
Nepykit,neradau kur parašyt tai rašysiu čia....

Kaip galima pavogti smeet nežinant jokiu duomenu? Jūs man ta paaiškinkit,nes jau 2 karta pavogia mano smeet,ir man tai labai nepatinka,normaliai negalima pažaist nes turi žaist diena nakti bijant kad kažkas gali pavogt tavo smeet...... Man jūs paaiškinkit,kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kaciukeeee rašė:

Nepykit,neradau kur parašyt tai rašysiu čia....



Kaip galima pavogti smeet nežinant jokiu duomenu? Jūs man ta paaiškinkit,nes jau 2 karta pavogia mano smeet,ir man tai labai nepatinka,normaliai negalima pažaist nes turi žaist diena nakti bijant kad kažkas gali pavogt tavo smeet...... Man jūs paaiškinkit,kaip?


Niekaip neįmanoma pavogti, jei niekas nežino prisijugimo duomenų. Patartume Jums duomenis pasikeisti, prisijungus su Smeet duomenimis prie www.draugas.lt ir tai padarius anketos nustatymuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai