Tema sukurta: 2017.10.31 16:32
2017.10.31 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarunas38
sarunas38
Pradedantysis
klausykite man reikia ziaurei greit pasikelt igudizsu virs 5k zerojuje jie yra 2k kaip man ziaurei greit ka padaryt kad per 1 saviate buciau nuo tokiu iki 5k igudizu gal galetumete man padaryti kad misijose duodu zymiai daugiua patirties bent po 45k gerai? nes man tirkai reikia geiciau pasikelt padarykite vadinuosi Marius-1 pasaulis komanda Elitas padarykite jam kad butu 45k patirties nors nes labai skubus tavejis tikria reikia is anksto labai didelis aciu kai tik padarysite kad misijos duotu bent 45k parasykite praneskite kad zinociau is anksto dekui labai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.31 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Administratorius to padaryti negali, o jeigu ir galėtų, tai nedarytų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.31 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarunas38
sarunas38
Pradedantysis
Na sakykim gerai tai ka galit man padet patart kad labai greitia kelciausi mano lvl 144 kaip kaip man labai greitai pasikelt? na pvz per 1 saviate lyg 180lvl kaip ma taip greit ka dart kad taip greit pasikelciau patarkite is anksto aciu. Kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.31 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarunas38
sarunas38
Pradedantysis
Ir dar patarkite bent 3 pvz ka jus gslite man pasiulyt kad gretai kelciaus lvl ir igudzius nu kaip man ka galite del to padaryti man padekite 3 pvz td pasirinksiu viena kurio man reikia.Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.02 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Administratorius Jums nieko nepadės, nes žaisti turite pats.
Jeigu norite greičiau kilti, Jums reikia atlikinėti misijas, kurios suteikia daugiau patirties.
Taip pat jeigu pirksite papildomai energijos, įsigysite misijų stimuliatorių, priklausysite komandai, atliksite ypatingas misijas gausite daugiau patirties.
Bet per savaitę nelabai realu pasiekti 180 lygį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.11.03 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
1 pasaulyje drafter žaidėjas neištrintas, su juo žaidžiama.
Jokie duomenys žaidėjams nėra siunčiami, jeigu žaidėjais neįrodo, kad tai jo paskyra. O jeigu nieko nežinote, tai Jūs ir neįrodysite, kad čia Jūsų žaidėjas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.01 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exider
Exider
Pradedantysis
juokina sarunai paskyra mano
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai