Tema sukurta: 2015.11.27 00:47
2015.11.27 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygis27
zygis27
Naujokas
Sveiki, reikalingas zibintu remontas pries technine apziura, neteisingai sureguliuotos sviesos. Imanoma tvarkytis paciam ar vezti i servisa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.27 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Jei turi garaza,imanoma paciam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.03 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatas62
Donatas62
Pradedantysis
jeigu normaliai funkcionuoja sviesu reguliavimo varztai , tai nuvarai i servisa ir ant stendo sureguliuoja ,o jei ten viskas isluze ar uzrudije tai reikalu zymiai daugiau, buvo toks atvejis kad golfeliui teko medvarzciais ilgais fiksuot reflektoriu , pazzidziau gal kokias tris valandas bet pavyko si reikala issprest
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.17 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karolina242
Karolina242
Naujokas
Man irgi buvus ši situacija, kad neteisingai buvo sureguliuoti žibintai. Bandžiau pati reguliuot, prašiau draugų, bet galiausiai vis tiek teko vežt į servisą. Jei nori, kad normaliai sureguliuotų, reikia tikslaus šviesų reguliavimo prietaiso. Be jo gal ir įmanoma, bet bent man tai nepavyko, gal tau pavyks. Šiaip ar taip nebrangus tas reguliavimas. Asmeniškai reguliavausi šviesas BOSCH autoservise. Dar patikrinau info: http://www.bcservisas.lt/zibintu-reguliavimas/ tai čia rašo, kad nuo 2eur reguliavimas. Aš reguliavausi dar prie lito, bet pamenu, kad nebuvo daug, net nustebau, kad taip pigiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.17 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Karolina242 rašė:

Man irgi buvus ši situacija, kad neteisingai buvo sureguliuoti žibintai. Bandžiau pati reguliuot, prašiau draugų, bet galiausiai vis tiek teko vežt į servisą. Jei nori, kad normaliai sureguliuotų, reikia tikslaus šviesų reguliavimo prietaiso. Be jo gal ir įmanoma, bet bent man tai nepavyko, gal tau pavyks. Šiaip ar taip nebrangus tas reguliavimas. Asmeniškai reguliavausi šviesas BOSCH autoservise. Dar patikrinau info: http://www.bcservisas.lt/zibintu-reguliavimas/ tai čia rašo, kad nuo 2eur reguliavimas. Aš reguliavausi dar prie lito, bet pamenu, kad nebuvo daug, net nustebau, kad taip pigiai.


Ir kas ten labai sudetinga su atsuktuvu lempu varsta pasukineti kuris regulioja sviesos krypti sviesu reguliavimo lentele pasibraizius ant kokios sienos .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.29 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DangusGriuva
DangusGriuva
Naujokas
Sveiki. Gal žinote, ar susidėjęs šias https://www.lemona.lt/?page=itemlist&b_id=354 LED lemputes į automobilį, praeičiau TA? Nes kiek girdėjau, ne visos tinka, reikalingi kažkokie dokumentai ar dar kažkas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai