Santrauka: kas jusu manymu yra zmogaus siela ?
Tema sukurta: 2007.02.22 13:17
Pirmas Atgal 13 14 15 16
2013.10.11 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
PSYCHOANALITIK rašė:

nu megstu rukyt zole, bet kaip tai susieje su mano statistiniu argumentavimu, ir paprasiausia logine sielos apybraiza?;] jeigu kam kas neaisku, tai galit prie klausimu, o ne tokiais ad hominem..


Matosi.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Aha!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.12 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PSYCHOANALITIK
PSYCHOANALITIK
Naujokas
morincraft rašė:

PSYCHOANALITIK rašė:



nu megstu rukyt zole, bet kaip tai susieje su mano statistiniu argumentavimu, ir paprasiausia logine sielos apybraiza?;] jeigu kam kas neaisku, tai galit prie klausimu, o ne tokiais ad hominem..




Matosi.....


kaip tai susieje su mano argumentavimu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.12 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
PSYCHOANALITIK rašė:

kaip tai susieje su mano argumentavimu?


Apsirūke dažnai mano, jog jų argumentacija nepriekaištinga, o mintys genialios ir vertos aukso luitų.


siela yra pazini..


Ką šis žodis reiškia(kadangi rašai šveplai, tai neaišku ar čia lt žodis)? Būčiau dėkingas jei linkas būtų iš kokio nors žodyno puslapio(pvz.: oxfordo).

siela galima transformuoti


Šaltinių(-io) nuorodų(-os) būtų ne praošal patekti, antraip galiu teigti, jog viska susapnavai. Tas pats galioja ir teiginiui, jog siela aplaai egzistuoja.

P.S. Siūlyčiau dėt taškus, nes chuj pajmioš kur prasideda ir kur baigiasi sakinys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.13 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PSYCHOANALITIK
PSYCHOANALITIK
Naujokas
kaip tai susieje su mano argumentavimu?




Apsirūke dažnai mano, jog jų argumentacija nepriekaištinga, o mintys genialios ir vertos aukso luitų.

ar tai slidzios nuokalnes argumentas?



siela yra pazini..




Ką šis žodis reiškia(kadangi rašai šveplai, tai neaišku ar čia lt žodis)? Būčiau dėkingas jei linkas būtų iš kokio nors žodyno puslapio(pvz.: oxfordo).

O kodel nepazini? pazini, tai yra suprantama ir tyriama;) gali isvesti savo argumentacija, kuria vel bandai prileisti?;] kiekvienas psychoanalitikas, taip teigia, kad siela galima pazinti, suvokti ir tyrineti;} ar tau nesuprantama zodzio reiksme?;] zodyne toks zodis yra;}

siela galima transformuoti




Šaltinių(-io) nuorodų(-os) būtų ne praošal patekti, antraip galiu teigti, jog viska susapnavai. Tas pats galioja ir teiginiui, jog siela aplaai egzistuoja.

o cia irgi;) ka tu galvoji, kad sielos transformacija, nera salytis?;] kur tavo auksinis argumentas, kuri tu teigsi?;] bandyk irodyt, kad nera sielos, bus visiskai tapatu, kad nera pasamones;] ar tikiesi, kad sielos visiskai nesuprantama butis/? jeigu imanoma transformuoti, tai imanoma ir keisti;} ir teigiu, kad laisvoji valia egzistuoja tik apibreztame laukelyje, kada galima suvokti, kas yra sielos esmas......,

P.S. Siūlyčiau dėt taškus, nes chuj pajmioš kur prasideda ir kur baigiasi sakinys.

kur ta klaida ? nei vienos klaidos nepadariau;) siulau panagrineti vilniaus universteto 2-3 kurso lietuviu kalbos samprata, ir stylius;) gal atkreipsi demesi, kad mano klaidu ner?;]
argumentuok ne nuokalnem, kurias dabar darai, o pabandyk suvokti, kad zoles parukius, buna tik atsipalaidavimas,ir grynas malonumas, kas be abejo nekenkia;} ko as dabar dar nedariau;P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.13 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
PSYCHOANALITIK rašė:

ar tai slidzios nuokalnes argumentas?


Ne.

O kodel nepazini? pazini, tai yra suprantama ir tyriama;)


Kas ją supranta ir tiria? Prašyčiau šaltinius.

o cia irgi;) ka tu galvoji, kad sielos transformacija, nera salytis?;] kur tavo auksinis argumentas, kuri tu teigsi?;] bandyk irodyt, kad nera sielos, bus visiskai tapatu, kad nera pasamones;] ar tikiesi, kad sielos visiskai nesuprantama butis/? jeigu imanoma transformuoti, tai imanoma ir keisti;} ir teigiu, kad laisvoji valia egzistuoja tik apibreztame laukelyje, kada galima suvokti, kas yra sielos esmas......,


Kadangi jokių šaltinių sielos egzistavimui ir jos transformacijai nepateiki(jau antrą kartą), galiu teigti, jog fantazuoji.

kur ta klaida ? nei vienos klaidos nepadariau;) siulau panagrineti vilniaus universteto 2-3 kurso lietuviu kalbos samprata, ir stylius;) gal atkreipsi demesi, kad mano klaidu ner?;]


O kur rašiau, kad klaidą padarei? Gal apsieinam be straw-man'ų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.11 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Nu taip yra kazkoks zmogaus vidus..pas kiekviena zmogu kazkuo skirtingas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.02 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Kiek jau banų gavęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.13 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
siela yra kuno forma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.07 01:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rasuolė77
Rasuolė77
Naujokas
Aš manau, kad nėra jokios sielos, ir gyvenam tik vieną kartą, o po mirties viskas tuo ir užsibaigs, dėl to žmogaus gyvybė yra neįkainojama, tik gaila, kad žmonės labai lengvai ją atima iš kitų, ypač beprasmiuose karuose, nes visi be išimties karai yra beprasmiai. Va taip va.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyxanalitika
Psyxanalitika
Naujokas
Zmogaus siela, yra subtilus dalykas. Ne kiekvienas, ja gali pazinti. Teigiu, kad yra indas, kuri galima konstruktyviai ideti, ir kiekvienas gali buti prikeltas, is pomirtines sviesos srauto Po mirties, yra sviesa, ir siela, gali iseiti, i eteri bet nera dievo. dieva netgi, ir salygomis, galima nugincyt;] o sviesa, yra is sielos.
pati siela, yra sviesa tai yra istyrinetair pagrysta;] kiekvienam galiu pateikti, po argumentu isklotine jeigu kas bandysit, vel gincyti;] tai klausimas.., kodel lacan teige, jog yra inde, tai kas yra sviesos srautas?jo 68 metu teze kuria cia isversiu is prancuzu kalbos..
yra sistema, kuri leidzia mirror''''''] stage priimti, i save yra ir sistema, kuri leidzia mes turime sviesti, kaip sviesoje-- kiekvienas, kuris esa tai mano siela, kuri yrair as iseinu;] tokia jo citata buvo times laikrastyjeir zinoma, kad kiekvienas, uz to gali uzsikabinti;] jeigu yra skeptisku poziuriu, ar abejojanciu mano ziniomis galim paprastai pasimetyti argumentais;] o ne izeidimais, uz kuriuos as moraliai pasimsiu ;p tikrai viska klausimas sio puslapio adminams, ar dar bus koks nesusipratimas? viena teorija, kuria irodysiu, bus sitaji yra pirma mano isvesta, is teorines metodikos baziu, ir pirma sukurta kvantines rezonansines bangos skliauto metodika ar teigdami, kad yra dievas, kuris egzistuoja, mes nepripazystam, kad JIS YRA?:} ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyxanalitika
Psyxanalitika
Naujokas
asocijuojantiems dieva, su morale taip pat galiu irodyt, kad dievo ner;} nes kiekviena teze jau iformina buti......,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siberian
siberian
Meistras
Labai sviecia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyxanalitika
Psyxanalitika
Naujokas
Sviecia todel, kad yra kvantinis laukas ar teko nagrint Hawking`o radiacijos ir interferencijos rysios tematika?:] zinai dar kodel sviecia? nes yra magnetinis transferinis laukas, ir dar apie tai;] galiu paaiskint kode mano problema, cia tokia didele? as ir mokslinemis konferencijomis pasiruoses;] sia tema.. aisku, kad yra smegenyse magnetines juosteles, kurios time out slenkanciu periodu susikuria smegenu bazese ar teko kandelo s skaityt?;]
zinai dar kodel? nes yra nervu kanalai, kurie magnetines sroves indukuoja ir dar ;] yra procesas;] kuris yra stabiliai indukcija, kuriani savo magnetines gardeles ar fizikai siela jaucia? tu fizikas, tai turetum zinot ;D ir dar.. del to, kad yra KITO KITYBE, KURIA PEREMU IS TAVES;P.""""""].
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siberian
siberian
Meistras
Dar karta. Ar sviecia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Temos neskaiciau,bet turetu tikt video

https://www.youtube.com/watch?v=Knve6UExruI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.05 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siberian
siberian
Meistras
Video neziurejau, bet tema lieka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 13 14 15 16
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai