Tema sukurta: 2012.12.05 12:51
2012.12.05 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nuo "Riterių karų" 5.0 versijos praėjo porą mėnesių. Kviečiame visus žaidėjus išbandžiusius šią versiją pasidalinti savo mintimis: Kas patinka? Kas nepatinka? Ką pakeistumėte? Ką siūlytumėte daryti kitaip? Jūsų mintis perduosime žaidimo kūrėjams.

Prašytume nuomonę išsakyti iki gruodžio 10 d.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jehowa
jehowa
Naujokas
man as meniskai kuo daugiau tobulinat tuo rk prastesnis daros nematau nei wieno pliuso kuris patiktu ,butu gerai kad liaudis galetu pasirinkti kokioj wersijoj noretu zaisti manau tai galetu padaryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deimantas12
deimantas12
Naujokas
Pastaba: Bajoras ir lydinti populiacija išnyksta įkuriant naują miestą , sita nesamone lai naikina, nes tada netenka prasmes pats ikurimo zygis. kuriam galui siust 1 baju ir 2000 armijos kad ikurus pili juos prarast?. pirmai piliai pakaktu ir pasiusti 500 paprastu kariu be bajoru kad ikurt pili, panasiaikaip stovyklos zygis, taii butu realistiskiau, negu prarast bajora kuris kazi kiek resu kainuoja ir toki kieki armijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.07 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jehowa
jehowa
Naujokas
ir prizu galetu but wisam klanui o ne porai zaideju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulele111
Saulele111
Pradedantysis
jehowa rašė:
man as meniskai kuo daugiau tobulinat tuo rk prastesnis daros nematau nei wieno pliuso kuris patiktu ,butu gerai kad liaudis galetu pasirinkti kokioj wersijoj noretu zaisti manau tai galetu padaryti

Pritariu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulele111
Saulele111
Pradedantysis
Man didžiausias minusas, kad naujoj versijoj viską varto lėčiau, ne taip, kaip 3-čioj versijoj. Sutvarkykite mapą. Juk mapą žaidėjai įsijungia ne tam, kad pasigrožėtų pilimis ar upeliukais, o tam, kad gautų reikalingą info. Mape mane domina, koks yra pilies namų lvl, o ne kokia pilies savininko tauta. Jei žaidėjo tauta arabų, tai jis iki raundo pabaigos ir liks arabas - užtenka kartą paspausti ant žaidėjo aprašymo ir pasižiūrėti. O pilių namų lvl nuolat keičiasi ir pažiūrėjus į mapą noriu matyti, kur koks pilies namų lvl. O dbr ką - man reikia įsiminti kaip atrodo 12 tautų skirtingi namų lvl? Prikišta į tą mapą skirtingų pilių dizaino, visokių HD - tik mapo užkrovimą stabdo... Jau geriau būtų senasis mapo dizainas.
Grąžinkite vidinį turgų! Kiek gi galima kišt aux į tą klajojantį pirklį? Puolant priešui net resus sudegint be aux neina. Beje, reiktų turgaus, kuriame būtų galima iškeisti/parduoti/dovanoti kunigaikščio rastus, bet žaidėjui visiškai nereikalingus daiktus.
Gal įmanoma grąžinti funkciją, kai klano žaidėjai galėdavo matyti klaniškių mūšio ataskaitas? Ji buvo panaikinta, dėl neva tai pasitaikančių sukčiavimo atvejų, kai info buvo perduodama priešiškiems klanams. Klano vadas, administruodamas laipsnius, galėtų suteikti klaniškiams galimybę matyti arba ne kitų klano narių mūšio ataskaitas.
Kokia nauda iš pasaulio naujienose skelbiamų naujienų, tipo, Laima susituokė su Dhul Figar? Paspaudus ant Laimos ar ant Dhul Figar išmeta, kad nėra tokio žaidėjo ar pilies. Laimų ir Dhul Figar tarp kunigaikščių galima rasti po keliasdešimt, tai kaip sužinot, kurių žaidėjų kunigaikščiai susituokė? Arba darykit nuorodas į žaidėjus, arba iš viso neskelbkit bevertės info.
Kunigaikščio atsiradimas, naujo miesto įkūrimas tuščiose koordinatėse - idėjos neoriginalios, nes tai jau seniai egzistuoja kituose žaidimuose, ir jei žaidimo kūrėjai tik tiek tesugeba, tai ne kažką...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Dėkojame už nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.17 03:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arturasnl82
arturasnl82
Naujokas
o mano nuomuone kad sita versija atsiprasant totalus gaidys..kodel?pavardinsiu 1.mapas uzeinant i ji turiu 10-15s laukt kol uzsikraus info kazkoks nors.taip turiu spoksot i tuos namelius..2.kam tie kunigaiksciai reikalingi aplamai?pamenu kai atsirado is ju kazkokia nauda buvo bent jau..o dbr net iki 50lvl istobulines gauni kazkoki slamsta..anksciau buvo jei ant artefakto rodoma didina kavalerijos igudi 5proc..tai ir dydedavo 5..pvz 40+5=45..dbr gi ismastyta tuos 5 paimt is tu 40ties.ir kas gaunasi?juokingi 42proc..kurie tikrai nieko nelemia..bet tai dar ne viskas..pasirodo kad bent jau man eile musiu artefaktai nedadeda ir tu juokingu net skaiciu..jie yra..bet uz juos nieko nedadeda..net kalkuliatorium skaiciavau..nic nieko 3..visiskai neveikia antibajorinis rikiuotes.ir dbr realybe tokia.kad jei tu esi silpnesnis truputi ir matai kad tau bando atimt pili,tu niekaip negali apsiginti..puola su 50k ir bajais,turi kist savo 30-40k ir tai tau dar negarantuoja kad tu numusi tuos bajorus..4.dar nesu isitikines del to,bet pradejau kad pranasuma gauna puolantis visados.ir jei lygios armijos laimes puolantis..pats esu numuses su pilna 40k ir uz jos dar 20..prarasdamas juokingus 8k bandau issiaiskint viska.bet mano zinutes i e-maila rasytos tiesiog ignoruojamos.6metus zaidziu jau..ir visad neblogus rezultatus pasiekdavau..bet dabar kaip mokinys ziuriu ir nzn kaip ir ka daryt.juokas pro asaras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.18 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Pritariu Sauleles111 pastabom 100%. Nuo saves galiu pridurti, kad man nepatinka tie nauji piliu prievaizdai, kurie reikalauja papildomo laiko tobulinimams, siuntinejimams i kazkokius archeolginius kasinejimus, kad iskasti kazkoki surudijusi kalavija ar stebuklinga skysti, padidinanti gyvybes ir t.t. Nedaug as zaidziau ta nauja versija, bet pasirode, kad jie labai sureiksminami siame zaidime, o naudos mazai.
gera naujove ta, kad atsirado skrynios, kurias atidarius galima rasti VIP, resursu ar dar kazko. VIP galetu ir ilgesnis buti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.14 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deividas4
deividas4
Naujokas
Sveiki.Ziuriu idomiu baudu pradejo zaidejai gauti,uz avatarus,kuriuos turejo kelis metus ir niekam netrukde,staiga uzkliuvo,kartais jau nebezinai,ko ir laukti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.13 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


americano69
americano69
Naujokas
seip manau RK ligi pakeltu,kad kekvienos tautos kariai butu skirtingi isvaizda nes db neidomu kai tautos skiriasi visi kariai vienodi manau sukurus karius pagal tautas butu zymei idomiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.04 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asasin
asasin
Naujokas
na kadangi as prisidejau prie sito zaidimo patarimais prisidesiu ir dar karta laimejom tik ipusejusi pasauli ir matosi kas cia negerai.
1 tai afigenai medzio trukumas afigenas ,kiek esu loses pasauliu maisto likdavo ,ir to palapines suesdavo,bet dabar ziauriai truksta medzio manau kazkokia klaida. nes visiems jo truksta ne tik man.
2 istikimybe turetu buti 15000 sunkiau bus atimti ir naujokai tures proga palosti daugiau.
3 kadangi puse armijos daba gaminasi kareivinese labai apsikrauna kariu gamyba kareivinese ,cia manau jie turetu gamintis sparciau arba sauliai atskirai
4 kunigo negalima temptis i palapine manau briedas ,turi buti budas.
5 visi isdestymai pasene nnieko naujo nesikeicia apart proporcijos kariu.turetu sitoj vietoj keistis ,kas konkreciai ,gal kas tures nauju ideju.
6 bajoru gyvibes menkos reiketu pakelti mininmum 3 kartus jei kils istikimybe tai ir 5 kartai nebus mazai
7prizai tie patis jau laikas keisti noreciau dviracio
viskas aciu uz demesi ir dar viosokiu minciu bet man uz tai nemokat,kunigaiksiai atisrado mano deka kaip ir ju priedai o nei auksinio negavau
7
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.04 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asasin
asasin
Naujokas
zygiu greiciu skatinimas manau turi buti pigesnis dvigubai , paryciais atemiau pili skatindamas bajorus turedamas 41 baju atemiau 4 ordo pili per 2 kartus todel manau jei butu 15000 nebuciau atemes su tik tiek bajorus, man niekada nepatiko ,ritualai nes tai auksiniu siurbimas ,manau ju turetu buti nors 3 kartus pigesni, pvz ritualas kainuoja 100 auks ir tik 1 uz ta kaina manau turtu buti sito ligio rytualu 3 kartus daugiau. numesdami kaina priviliuosite daugiau loseju ,o daba kaina nezmoniska ir tik top 10 bando dar zaisti uz auksa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.04 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asasin
asasin
Naujokas
kunigaiksiai uzsiema pasaliniais mokimais ,o dabar kasinejimais nemaningais , musiuose patiurties turi gauti 5 kartus daugiau nei rytualas geriausias,ir laimedamas musi turi gauti vis tobulesnius artifaktus pvz turi karuna kuri prideda karvedzio ugudi 10 % po kiekvieno karo tas kunigas nuzudidamas armija povz 20k padidintu ta procenta 1% belekoki artifakta ,cia jo nuopelnas butu,ir nenugalimas kunigaikstis kuriu reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.04 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asasin
asasin
Naujokas
kaip variantas perkant res ,nes as neturiu laiko kada ferminti ,tai perku ,kad butu sazininga pasirinkciau kiekius kokius noriu pats , siandien dienai po pusantro menesio zaidimo truksta po 300k medzio kiekvienoj pili tai daugiau nei 3 lemai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.09 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Noriuzinoti
Noriuzinoti
Naujokas
Na iš visų komentaru tai taikliausiai Saulele111 parašė.
Ka aš galiu pridurti prie šio žaidimo, ji aš žaidžiau ir ankščiau ir dabar pabandžaiu mažai kas čia pasikeitė, grafika irgi skurdi.
Jei turime 12 tautu tai atitinkamai turi būti pavaizduotos pilis ir kur tos tautos pagal savo lokalizacija turi būti. Šito nėra. Galimybė nustatymuose reguliuoti grafika.
Taip pat misijos, pirkliai kaip pirkliai, bet armija ir šnipinėjimas nu visai ne itema. Puolimo metu tu ne gali matyti armijos sudėties, tik kad ja sudaro kažkoks skaičius tautos kam to reikia. Sudėtis mūšyje yra svarbi, galima kalkuliatoriuje paskaičiuoti ir žinai stoti i muši ar trauktis. Toliau bokštas kas nusprendė,kad galima tik 2500 populecijos paslėpti, kaip realiai populecija didesnė. tai gaunasi,kad turi pastoviai kažkur siuntinėti karius. Bokštas skirtas netik paslėpti karius, bet juos ir išsaugoti.
Naujas miestas turi būti įkuriamas ne su armija o turi būti sudaroma žmoiu grupė kuri ir ikuria miesta, naujakuriai, ir kas nustatė,kad man įkurti nauja miesta reikia tik 1 val keliauti. Gal aš noriu įkurti kur ramiau ir laisviau. tokiu budu žaidimas taptu patrauklesnis. Armija reikalinga miesta užkariauti o ne ikurti.
Taip pat šnipinėjima reikėtu patobulinti, jam truksta dar patrauklumo. Ir nepritaru,kad žaidėjas galėtu matyti mano pastatų lygius ant žėmėlapio, tada šnipai praranda savo paskirti.
Dar turiu keliata patarimu kaip tobulinti si žaidima,kad jis butu patrauklesnis.
A ir atsikratykit mokamu nesamoniu arba už 50 auksiniu duokit apčiuopama karių skaičiu nes labai juokingai atrodo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai