Santrauka: Argumentuotos nuomonės. Jei neturi ką parašyti geriau tik paskaityk.
Tema sukurta: 2007.04.13 13:03
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2007.11.03 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Va va, o aš iš tokių, kurioms net aukštakulniai turi būti patogūs. Nemėgstu visokių kliuvimų, užsikabinimų ir pan. Tačiau čia kiekvieno reikalas. Kaip sakė Statkevičius, paversk savo lašinius madingais - čia galima perfrazuoti, nekreipk dėmesio, ką sako kiti, būk sau gražus, o tada ir kiti visai kitaip pažiūrės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.11 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


langasidangu
langasidangu
Patyręs
aš kažkaip keistai jaučiaus , kai užsidėdavau kokią savo rankomis pasiūtą drabužėlį...bet dabar labai jauciames
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.03 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Liūdna, kad lietuviai neišauga iš tų vaikiškų stereotipų, kad auskaras vaikinui - tai tik gėjiškas pribumbasas. Jei jam patinka - lai nešioja. x) Man gražu auskaras vaikino antaky, ar ausy - aišku, tai turėtų būt ne auksinė rynkė, o koks juodas deimančiukas. :] Žodžiu, aš už.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.27 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lora41
Lora41
Naujokas
O man auskaras vaikino ausyje labai gražiai atrodo. kaip tik savo vyrukui ieškau auskaro artėjančio gimtadienio proga. Tai gal kas žinot kur sidabriniai auskarai internetu būtų už prieinamą kainą ir tinkami nešioti vyrukams?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai