Santrauka: Kam is jusu buvo tai pavyke?Kas tuo metu su tavimi dejosi? :)
Tema sukurta: 2007.04.17 23:55
Pirmas Atgal 1 2
2012.08.23 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BOPE
BOPE
Naujokas
Sutikau ir aš tokį žmogų, kuris buvo nustebęs, kad žmonės nevaldo sapnų, nes jis galvojo, kad valdo bet tai darė vaikystėje, paaugus ties sugebėjimai dingo. Tai pasakojo, kad kai vaikai eidavo žaist, ji eidavo pietų miego, nes būdavo baisiai įdomu sapnuoti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.21 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AlphaMale
AlphaMale
Naujokas
Teko man patirti LD kelis kartus, ypac po kosmaru, kai pergreitai pabundu ir atsiduriu paralyziuje, tada labai lengva patekt i samoninga sapna. Tik niekaip neisejo pakeist aplinkos ar nuvykt kur noriu, tiesiog buvau tam tikroj vietoj ir galejau daryti ka noriu pvz iskviesti zmogu, atkelti masina kokia noriu ir t.t., bet manau buvau pusiau samoningas, nes nebandziau daryti to, ka blaivus noreciau daryti arba tai tik del to, kad buvo perdidelis ispudis ir pasimeciau mintyse ka daryti.

P.S. Manau dauguma zmoniu mokinasi LD vien del sekso su norimu ( nepasiekiamu ) zmogumi - juk tuo momentu viskas atrodo tikra, net ir pojuciai

GrimasPradas rašė:

as tai visada zinau kad sapnuoju ir galiu sapna valdyti ir galvojau kad tai normalu. bet dabar suzinojau kad nenormalu tai ka as aiskeriagys? pvz sapnavau kad samara islindo is teliko kaip per paty baisiausia filma (samara pagrindine baisi veikeja is skambucio) tai as ta samra y kita filma ygrudau (tiesa sapne manes nebuvo as viska maciau is sono vietoj manes buvo kazkoks debilas taip isena kad as dievas buvau )


Cia galejo buti ir paprastas sapnas, kuriame tiesiog sapnavai, kad gali valdyti viska, nes kas noretu per sapna kazkokia samara is teliko kelti i kita filma ( + tai nesamoninga, o LD yra samoningas sapnavimas ) ir priedo ne tu buvai jame ? LD trunka neilgai ypac susijaudinus ar bunant neaktyviam, todel reikia isnaudoti proga padaryti kazka naudingo ir idomaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.29 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anarchistas
Anarchistas
Naujokas
As tai nesuprantu kodel tema "OBBE"?
O.B.E. (Out of Body Experence).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.08 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moonlight0617
Moonlight0617
Naujokas
As tai kai sapnuoju tiesiog zinau, kad tai sapnas ir darau jame ka noriu, galiu atsikelti ir kita nakti pratesti ta sapna (pavyko 3kartus) tik kai tarkim reikia sapne nuo konors begti tai nepavyksta, atrodo kojas surakina ir vos pajudu is vietos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.26 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


domkis333
domkis333
Naujokas
kaip ta LD daryt???????????????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.26 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


domkis333
domkis333
Naujokas
kaip ta LD daryt???????????????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.27 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Moonlight0617 rašė:

As tai kai sapnuoju tiesiog zinau, kad tai sapnas ir darau jame ka noriu, galiu atsikelti ir kita nakti pratesti ta sapna (pavyko 3kartus) tik kai tarkim reikia sapne nuo konors begti tai nepavyksta, atrodo kojas surakina ir vos pajudu is vietos


Aš taip darau kai nenoriu sapnuoti;D Bet košmarus kartais pavyksta sustapdyti-kartais ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.27 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hipomas
Hipomas
Pradedantysis
Tytan666 rašė:

Kam is jusu buvo tai pavyke?Kas tuo metu su jumis dejosi? Man karta keleta kartu buvo pavyke pasiekti LD,bet nekaip neiseina OBBE.Ar OBBE pavojinga...


Kai ira kompiuteris ispildantis visas tavo svajones, daugiau neko ir nereike.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.29 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HardScor3
HardScor3
Naujokas
O kaip ta LD daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.10 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Destroyer300
Destroyer300
Naujokas
ir is vis cia obe ir ld skirtingos patirtys,kdl vienoj, temoj. LD tj moksliskai irodytas dalykas, na karts nuo karto ir man paciam tenka susivokt sapne. o OBE jau slidus dalykas, gal sapnuot ir manyt, kad astraliskai keliauji. o LD tj nera sunku ismokt pilnas internetas, gan geras dalykas tas LD na ne LSD,bet ir tas gerai butu zvalesnis atsibusdavau nu nuo LD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.11 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Destroyer300 rašė:

OBE jau slidus dalykas


Kad nieko čia slidaus, obe nėra įrodytas moksliškai ir taškas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.29 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fredereka
Fredereka
Meistras
LD man pavyksta be pastangų.. Aš išviso nežinojau kas tai yra ir man tai būdavo... Bet faina... valdai save sapne.. jei nori skrendi... jei nori atsibundi... man tai pavyksta.. bet nekiekviename sapne tai gaunasi, bet dažniausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.23 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


korne12345
korne12345
Naujokas
obbe mano ziniomis yra pavojinga tu iseini is vo fizinio kuno gali dary ką nori bet kitas gali uzimti tavo kūna ir pasauli yra begale pasiklydusiu puktujų dvasiu tai patariama tureti kokį pasventintą kryžiuką siūlau nebandyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
kartais pavyksta kartais ne... o su OBBE tai dejau ant jo, bijau atsimerkt. kartais suparalyziuoj akuna akys atsimerkia negali judet o kambary tamsus zmogus su lauztuvu stovi ir laukia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.18 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Destroyer300
Destroyer300
Naujokas
morincraft rašė:

Destroyer300 rašė:



OBE jau slidus dalykas




Kad nieko čia slidaus, obe nėra įrodytas moksliškai ir taškas.


malonu, kad gincijies ,bet as neirodineju kad obe istikruju yra tikras reiskinys , jei mokslas to neirode ,dar nereiskia kad tai neegzistuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.18 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Destroyer300
Destroyer300
Naujokas
jei pseudomoksliskai remiantis,tj tavo astralinis kunas ir fizinis sujungtas sidabrine gija, todel grysi i fizini kuna taipat saugiai kaip ta darydamas nesamoningai kiekviena nakti, tik nemaloniu pojuciu gali buti, ar vaizdu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Obbe nemanau, kad taip būtų įmanoma, bet LD... Per sapnus man dažnai (o gal ir visada) pavyksta LD, kai pagalvoju, ką man daryti reikia (nu net nežinau, kaip tai paaiškinti)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.02 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mykolas11
Mykolas11
Naujokas
Labai įdomu...... norėčiau sužinot daugiau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai