Tema sukurta: 2008.08.11 04:47
Pirmas Atgal 5 6 7 8
2014.10.15 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Vlap rašė:

Vaikysteje teko draugauti su sizofreniku, tai pasirodo, kad del to buvo kalti tevai, nes visalaik laike ji prie saves ir mane, kad be ju jis bus nesaugus, bet kai ji istempiau i lauka, pradejom visa laisva laika praleidineti kartu, tai ir jo sizofrenija pradingo, pradejo megautis gyvenimu, bet deja man teko persikrausti, kaip zinau dabar jis noliferis, o del sizofrenijos nezinau.



Kaip girdejau zmones sergantis psihikos sutrikimais negali "sunkiai" sportoti, tai gal gydyti sizofrenija, padetu sportas, pvz.: boksto klubo lankymas.

nelabai panašu kad jis sirgo šizofrenija -_-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.17 05:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Pažiūrėkit filmą apie Atviro Dialogo projektą Suomijoje. Nustosit gal kliedėt apie visokias šizofrenijas.

Open Dialogue Project


Taip pat kitą to paties autoriaus filmą labai panašia tema:

Take These Broken Wings
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.17 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
Ritsuka rašė:

Vlap rašė:

Vaikysteje teko draugauti su sizofreniku, tai pasirodo, kad del to buvo kalti tevai, nes visalaik laike ji prie saves ir mane, kad be ju jis bus nesaugus, bet kai ji istempiau i lauka, pradejom visa laisva laika praleidineti kartu, tai ir jo sizofrenija pradingo, pradejo megautis gyvenimu, bet deja man teko persikrausti, kaip zinau dabar jis noliferis, o del sizofrenijos nezinau.


Kaip girdejau zmones sergantis psihikos sutrikimais negali "sunkiai" sportoti, tai gal gydyti sizofrenija, padetu sportas, pvz.: boksto klubo lankymas.


O pagal ka tu sprendi, kad jis sirgo?


Jo tevai taip sake.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.18 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
tai gal taip tik pasakė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
joo, įdomi čia ta liga ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai