Santrauka: Ar pritariate?
Tema sukurta: 2009.10.09 13:58
Pirmas Atgal 1 2
2009.10.11 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Lietuvos problema tame, kad ji pasaulio politikos periferijoje ir jos žiniasklaidoje nesimato, kas vyksta tarptautinėje diplomatijoje. Jei matytusi, gal būtų kitaip Obamos veikla vertinama. Vieninteli realus dalykas ką jo adminitracija padarė, tai pakeitė JAV požiūrį į globalinį atšinimą. Bušo adminitracija šio klausimo nė girdėt nenorėjo. O pagal tai kas matosi, šis sprendimas nesišnekėjimas - Nobelio taikos preminja suteikiama už PASIEKIMUS, o Obama dar tik deda pastangas taikos labui ir daug šneka. Va jei jo idėjos pavirstų sutartimis, ir premija būtų suteikta jo kadencijos pabaigoje, tada taip - būtų prasmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.12 02:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KivaAkiva
KivaAkiva
Naujokas
Setas rašė:

nobeli uz taika

kokia taika???? jus ka viska ka prizadejo nieko nevyksta gvatemalos kalejima neuzdare kariu is irako neisvede o tik dar daugau prisiunte palestina su izraeliu ir toliau karauja slies viduje ila pilietinio karo tendencija


Pritariu. Maza to, kad neisvede nors pries rinkimus aktyviai zadejo, tai da skaiciu ir padidino. Zodziu dirba dedes savo tikslo linkme, o zmonems i galvas nesamones kisa... idomu, kuo jis nusipelno kazkokios nominacijos? Jei ka ir daro tai visiskai jo zodziams priesingus dalykus ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.12 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Setas
Setas
Patyręs
ilgausias o ant kiek uzsienio ziniasklaida laisva nuo obamos ar kitaip sakant nuo ziniasklaidines monopolijos ju tariama nepriklausoma spauda jau senai nebepriklauso nuo zurnalistu jai ir paraso kokia priestaravima tai tame paciame straipsnije tuoj pat uzglaistoma kitais gerais ir grazais faktais kuriame bendras vaizdas yra geras tas obama na tiek to kad per raudona sviesa pervaziavo ir nudauze 10 pesciuju juk kam nebuna taip kad uzsidega raudona o pestieji irgi kalti reikejo isitikinti kad omama nevazuoja ir is vis ju ten buti neturejo ju likimas toks

cia mano nuomone Lietuvos spaudai yra uzdrausta kazka blogai kalbeti apie amerika ir jos vyrausybe kad parasyti priestaravima nesugadinus autoriteto reikalinga tam tikru specelistu komanda ko lietuvos ziniasklaida neturi tai geriau nedaryti to ko nemoki nes per maza tauta kad galetu isreiksti savo nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.12 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robbie
robbie
Pažengęs
manau, per anksti jam ta premija. kol kas jis tik žodžiais, o ne darbais prisidėjo prie taikos. aš ne prieš jį, gero juk nori, bet nieko dar nepadarė, taigi, per anksti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Setas
Setas
Patyręs
robbie rašė:

manau, per anksti jam ta premija. kol kas jis tik žodžiais, o ne darbais prisidėjo prie taikos. aš ne prieš jį, gero juk nori, bet nieko dar nepadarė, taigi, per anksti.


jis gero nori, zinai kai mano katinas myza ant palmes jis irgi gal gero nori man jis juk supranta kad as uzsiemes neturiu laiko kada cia su juo aiskintis kada jam reikia atidaryti duris i lauka kada ne
na jo amerikos nepriklausomybes deklaracijoje parasyta bes darom blogi, bet tas blogis vardan gerio, bet blogis ir bus blogis net ir vardan gerio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai